Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Seksuāla rakstura ziņu sūtīšana jeb sekstings

Seksuāla rakstura ziņu sūtīšana ir svarīga attiecību daļa, ja jūs šķir attālums, jo tā palīdz attiecībās saglabāt dzirkstelīti. Tomēr neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs ir attālums, seksuāla rakstura ziņu sūtīšana vienmēr ir aizraujoša, vai ne? Vai zināt, kā to darīt? Turpmāk piedāvājam iepazīties ar  9 pamatnoteikumiem, kas jāievēro, ja nolēmāt izmēģināt sekstingu. 

1. noteikums: sūtiet seksuāla rakstura ziņas tikai cilvēkam, ko pazīstat

Seksuāla rakstura ziņu sūtīšana svešiniekiem patiešām dažkārt var būt aizraujoša, tomēr, ja neuzmanīsieties, tā var radīt arī problēmas. Ja nezināt, kam rakstāt, tad šī aizraujošā lieta var kļūt nepatīkama, jo kāds var sākt jūs vajāt. Tāpēc rakstiet tikai cilvēkiem, kurus pazīstat personīgi.

2. noteikums: sāciet lēnām, pēc tam palielinot spriedzi

Visu kāršu atklāšana pirmajās ziņās ir bezjēdzīga. Abiem no jums pakāpeniska spriedze būs interesanta tāpat, kā tas būtu realitātē. Vienīgā atšķirība ir tajā, ka rakstot pareizās atmosfēras radīšanai ir vēl lielāka nozīme nekā realitātē, jo šādā viedā visas maņas tomēr nav iesaistītas. Iesākumam piemērota ir viegla ķircināšana, tomēr pēc tam ir vajadzīgs kas nopietnāks, citādi saruna drīz vien kļūs garlaicīga.

3. noteikums: sīkumi ir panākumu atslēga

Tā kā rakstīšana balstās tikai uz vārdiem (un varbūt dažreiz uz fotogrāfijām), sīkumiem ir liela nozīme. Tādas tradicionālas frāzes kā „esmu patiešām aizrāvusies” nedarbosies. Esiet konkrēta! Un mazliet neķītra! Un tieša! Droša! Un lietojiet seksīgus izteicienus!

4. noteikums: izmantojiet neķītrus vārdus

Ja esat kautrīga, tad neķītru vārdu izrunāšana, kad mīļotais ir blakus, var šķist apkaunojoša. Rakstīšanas priekšrocība ir tā, ka bez fiziskas klātbūtnes ir daudz vieglāk atslābināties attiecībā uz konkrētām lietām. Neķītri vārdi ir svarīgi, tāpēc, pirms sākat, pārliecinieties, ka jums ir pietiekams neķītro vārdu krājums!

5. noteikums: atļaujieties iejusties kādā lomā

Izmantojiet lomu spēles!! Bez fiziskas klātbūtnes ir daudz vieglāk īstenot visas fantāzijas. Tēlojiet nerātnu medmāsu, ārsti vai skolotāju, spalvainu mehāniķi, uzmācīgu jogas instruktoru vai jebko, kas vien ienāk jūsu vai jūsu partnera prātā. Vienīgais ierobežojums fantāzijām ir jūsu radošums, tāpēc izvēlieties aizraujošu lomu!

6. noteikums: uzmanieties, sūtot fotogrāfijas

Parasti rakstot, izmanto tikai vārdus, tomēr mūsdienās nereti cilvēki vēlas lielāku interaktivitātes līmeni un sūta fotogrāfijas, kas lieliski papildina vārdus. Tomēr dažkārt iesācēji nosūta fotogrāfijas, vispirms šādu rīcību rūpīgi nepārdomājot. Nekad neaizmirstiet, ka privāta fotogrāfija, ko partnerim nosūtāt pa tālruni, var pavisam ātri tikt ielikta internetā, kur to var apskatīt ikviens... Tas nebūtu pārāk patīkami, vai ne? Uzmanieties, rūpīgi apdomājot, kam un kādas bildes jūs sūtāt!

7. noteikums: nekad neatsaucieties uz rakstītajām ziņām, runājot klātienē

Kad beidzot satiekaties ar savu seksuālā rakstura ziņu partneri, izvairieties runāt par to, ko iepriekš rakstījāt. Tādējādi var pazaudēt maģiju, tāpēc labāk, esot kopā, runājiet par kaut ko citu. Reāls sekss arī nemaz nav slikta ideja.

8. noteikums: ievērojiet limitus

Lai arī varat atklāt savas fantāzijas, vienmēr ievērojiet limitus. Ir lietas, kas vienkārši visur nav pieņemamas (pat ne pa tālruni), un neaizmirstiet, ka jums ar šo sarunu partneri būs jātiekas arī realitātē. Ja jums ir kauns par to, ko esat uzrakstījusi, visticamāk, tādas apkaunojošas lietas rakstīt nevajadzētu.

9. noteikums: uzmanieties, pārāk ātri atbildot

Saņēmāt ziņu no jaunā partnera? Cik ilgi nogaidīt pirms atbildēšanas, lai būtu vislabākais rezultāts? Rakstīt uzreiz? Nogaidīt minūti? Nogaidīt 10 minūtes? Vai stundu? Pārāk ātra atbildēšana atklās jūsu ieinteresētību. Pārāk ilga vilcināšanās var novest pie tā, ka partnerim vairs nav noskaņojuma. Vidēji ilga nogaidīšana ir labākā doma — panāciet, lai partneris nervozi skatās tālrunī ik pēc pāris sekundēm, un tad aizsūtiet viņam visu laiku seksīgāko ziņu!