Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Pidžamas, naktskrekli, apakšveļa vai pilnīgi nekas

Kādas būtu īstās nakts drēbes?

Nav pareizās atbildes uz jautājumu, kādas tad būtu īstās nakts drēbes. Daži cilvēki svīst pidžamās, naktskreklos vai apakšveļā un daži izvēlas gulēt kaili. Ziemā, kad mēs salstam, mēs parasti uzvelkam vairāk drēbju, nekā citkārt. Kad mums salst kājas, mēs uzvelkam siltas zeķes. Un kā ir vasarā?

Reizēm mēs nezinām, ģērbties vai nē un tādēļ mēs Jums piedāvājam dažus ieteikumus.

Nakts drēbēm jāatbilst Jūsu garastāvoklim

Ja Jūs jūtaties slikti vai esat saslimis, mēs iesakām Jums apģērbties vairāk, nekā parasti. Tādā veidā Jūs samazināsiet augsto ķermeņa temperatūru un tajā pašā laikā nesaasināsiet savu slimību.

Gulētiešanai vai atpūtai vienmēr izvēlieties tīras drēbes

Ja Jūs esat tikko atveseļojušies pēc gripas, saaukstēšanās vai kādas citas slimības, Jūsu gulēšanas drēbēm vienmēr jābūt tīrām. Tādējādi Jūs izvairīsieties no iespējas atkal saslimt un tajā pašā laikā, gulēšana tīrās drēbēs ir daudz patīkamāka, nekā netīrās.

Aktīvai naktij – erotisks naktstērps

Ja Jūs vēlaties baudīt gultas priekus, kuros neietilpst gulēšana, mēs iesakām uzvilkt pavedinošu naktstērpu vai erotisku apakšveļu, bet vīriešiem mēs iesakām uzvilkt pievilcīgus bokseršortus vai līdzīgu apakšveļu.

Vasarā – jo mazāk, jo labāk!

Vasara un tai līdzi nāk augstas gaisa temperatūras, tādēļ mēs iesakām Jums uz nakti vilkt mazāk drēbju. Bez tam, Jums laicīgi jāsagatavo arī sava gulta vasaras sezonai. Nomainiet savas ziemas segas uz plānākām, uzklājiet vasaras palagus, noliekot malā biezos frotē palagus, ko lietojāt ziemā. Zīda gultasveļa ir īpaši patīkama gan taustei, gan arī eleganti izskatās.

Nozīme ir ne tikai kādās drēbēs Jūs guļat, bet arī uz kā Jūs guļat

Veselīgam miegam ir nepieciešamas ērtas nakts drēbes, tieši tāpat kā piemērots matracis. Visai gulēšanas videi kopumā jābūt ērtai. Tas nozīmē, Jums jāguļ un jāatpūšas uz matrača, kas ir Jums vispiemērotākais. Matracim jābūt izgatavotam no materiāliem, kas pielāgojas Jūsu ķermeņa pozai un formai.