Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Piemērots spilvens Tavam komfortam un labsajūtai

Ir ļoti svarīgi lietot piemērotu spilvenu, kas ne tikai sniedz atbilstošu komforta sajūtu, bet arī pasargā no galvas, kakla un muguras sāpēm un nodrošina pariezu mugurkaula stāvokli.

Piemērots spilvens arī pasargās no alergēniem un nodrošinās svaiguma sajūtu un veselīgu miegu. Gulēšana uz nepiemērota spilvena var radīt dažādas sāpes un būtiski ietekmēt veselību. Vēl jo vairāk, gulēšana uz nepiemērota spilvena var izraisīt dažādas blakusparādības, tostarp depresiju un sirds slimības.

Kad ir jāmaina spilvens?

Principā spilvens ir jāmaina ik pēc diviem vai trīs gadiem. Tomēr uz to, ka spilvens ir jānomaina, norāda arī dažas konkrētas turpmāk minētās pazīmes.

1. Jūs bieži pamostaties ar galvassāpēm, stīvu kaklu vai ciešat no muskuļu krampjiem

Galvassāpes, sāpes kakla un muguras zonā, pat kāju zonā, var rasties no tā, ka guļat uz veca spilvena.  Tas ir tāpēc, ka kaklam netiek sniegts piemērots atbalsts, kas, savukārt, negatīvi ietekmē visu mugurkaulu. Piemērots spilvens pareizi balsta galvu un kaklu, un līdz ar to jūs varat gulēt pareizā pozīcijā.

2. Jūsu spilvens ir plakans, kunkuļains vai deformējies

Kunkuļains vai deformējies spilvens nesniedz piemērotu atbalstu galvai un kaklam. Nomainiet savu spilvenu, ja jums, lai jūs justos ērti, tas ir visu laiku jākrata un jāsabužina. Par to, ka spilvens ir nokalpojis, liecina arī tas, ka paiet laiks, kamēr spilvens atgūst oriģinālo formu, ja to salokāt uz pusēm. Piemērots spilvens pielāgojas galvas formai, ļaujot vienmērīgi sadalīt svaru attiecībā uz visu mugurkaulu bez lieka spiediena.

3. Jūs ciešat no alerģijām vai astmas

Spilvens uzsūc ķermeņa šķidrumus un ādas atliekas, kas, savukārt, pievelk putekļus un izraisa alerģijas. Spilvens tad ir pilns ar baktērijām, putekļiem un mitrumu, bet jūsu elpošana un siekalas pēc tam vidi padara vēl nelabvēlīgāku. Šīs negatīvās lietas izraisa alerģijas, kā arī veicina astmas simptomu parādīšanos. Tāpēc eksperti iesaka tiem, kuri cieš no alerģijām, nomainīt spilvenus reizi divos gados. Lai samazinātu alerģiju risku, spilvenus var mazgāt karstā ūdenī vai izmantot spilvendrānas, kas pasargā no alergēniem.

4. Jūsu spilvens ir vairāk nekā divus līdz trīs gadus vecs

Pat tad, ja nezināt, kāds spilvens ir no iekšpuses, varat droši zināt, ka pēc divu līdz trīs gadu lietošanas tas vairs noteikti nenāk par labu jūsu veselībai. Tas ir jānomaina pat tad, ja jums šķiet ka tas nemaz nav deformējies.

5. Jūsu spilvenam ir nepatīkams aromāts

Nepatīkams aromāts var rasties no baktērijām, mitruma, sēnes vai sviedriem un ir skaidra pazīme, ka spilvens savu laiku ir nokalpojis.

6. Jūs vienkārši nespējat kvalitatīvi izgulēties

Ja naktī nevarat labi gulēt un grozāties un bužināt spilvenu, iespējams, jauns spilvens šo problēmu novērsīs. Kvalitatīva miega trūkums var radīt nopietnas veselības problēmas. Mēs trešdaļu no dzīves pavadām gultā, atbalstot savu galvu un kaklu uz spilvena, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai spilvens būtu kvalitatīvs, jo tas ir viens no galvenajiem miega un dzīves kvalitāti ietekmējošajiem faktoriem.