Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Nelielas pārvērtības guļamistabā spēj ienest lielākas pārmaiņas dzīvē

Nelielas pārvērtības guļamistabā spēj ienest lielākas pārmaiņas dzīvē

Ilgi gaidītais saules, gaismas un siltuma gadalaiks ir sācies! Kopā ar to ir ieradies arī dzestrs svaigums, gaišas domas un jaunas apņemšanās. Saules enerģijas iespaidā arī paši vēlamies dāvāt sev ko jaunu, interesantu, nebijušu, esam aktīvāki, radošāki un enerģiskāki. Vai Jūs jūtat pozitīvo ietekmi šajā plaukstošajā laikā? Vēl ne? Varbūt tāpēc, ka pārmaiņas, kuras norisinās ārā, ir jāienes arī Jūsu mājoklī!

 

Kā Jūsu guļamistaba liek Jums justies?

Mēs pavadām trešo daļu savas dzīves guļamistabā, galvenokārt guļot. Tomēr, kad iet runa par dizainu, guļamistaba ir vieta, kurai mēs nepievēršam tik daudz uzmanības. Taču to vajadzētu darīt! Guļamistabas atmosfēra spēj ietekmēt mūsu dzīvi vairāk, kā domājam. Ja guļamistabā virmo pareizā enerģija, tā mūs atjauno un atsvaidzina, tā uzlādē, lai mēs spētu būt aktīvi visas dienas garumā. Guļamistabai nevajadzētu būt tikai funkcionālai ar gultu un skapi, tai būtu jāsniedz pozitīvu ietekmi uz mūsu labklājību – ar plašu mēbeļu izvēli, krāsām, mēbeļu izvietojumu, kā arī dekoriem.

Vai Jūsu guļamistabai ir nepieciešamas pārvērtības? Veiksim nelielu testu. Ieejiet savā guļamistabā un dienas gaitā pavadiet pusstundu guļamistabā, neko nedarot, vai guļot gultā, vai lasot grāmatu. Tagad analizējiet savas sajūtas. Kā jūtaties? Esat relaksējies un mierīgs, vai neapmierināts un saīdzis? Vai Jums sagādātu grūtības pavadīt ilgāku laiku guļamistabā, lasot vai atpūšoties? Ja atbilde uz šo jautājumu ir „jā”, tad jūsu guļamistabai ir nepieciešamas pārvērtības! Nenolaidiet rokas, domājot par naudu, kuru iztērēsiet, laiku, kurš nepieciešams un problēmām, kas, iespējams, stāsies Jums ceļā. Pārmaiņām nav jābūt lielām un dārgām – Jūs būsiet pārsteigts, kā ar nelielām izmaiņām variet radīt tik lielas pārvērtības.

 

No sākuma līdz beigām!

Kad nolemjat par labu pārmaiņām, Jūs saskaraties ar citu problēmu – ar ko sākt? Mēs iesakām vispirms pameklēt internetā vai aplūkot dizaina žurnālus, un pavadīt dienu vai divas, pārlūkojot dažādu guļamistabu interjerus un izvēloties guļamistabu fotogrāfijas, kuras Jums patīk. Tad padomājiet, kāpēc Jums tās patīk -vai tā ir krāsu palete, vai tas ir fotogrāfiju izvietojums uz sienas, vai varbūt gultas veļa? Kādu atmosfēru Jūs vēlaties savā guļamistabā – romantisku, komfortablu, vai varbūt ieturētu minimālisma stilā? Izlemiet, kas Jums ir svarīgākais Jūsu guļamistabā un pielāgojiet savas vēlmes atbilstoši Jūsu budžetam un laika ieguldījumam.

 

Gulta

Gulta ir pats svarīgākais guļamistabas elements, jo tajā tiek pavadīts visvairāk laika. Gulta ir centrālais istabas punkts, kas, ienākot telpā, uzreiz piesaista uzmanību. Ja iespējams, izvietojiet mēbeles tā, lai uzmanība tiek virzīta uz gultu, pārējos dekorus samazinot līdz minimumam.

Pats, pats svarīgākais - miegs. Ja Jūsu miegs ir pārtraukts, slikts, Jūs mostaties ar galvas, kakla vai plecu sāpēm, vai Jūs jūtaties neizgulējies un noguris dienas laikā, Jums būtu jāpievērš uzmanība jūsu gultas elementiem. Matracim, spilvenam un segai ir milzīga nozīme, kad runa ir par gulēšanas komfortu. Izvēlētā gultas veļa var uzlabot, bet var arī izbojāt guļamistabas pozitīvo atmosfēru. Iespējams, beidzot ir laiks iegādāties jaunu matraci vai spilvenu un piemeklēt gultas veļu pavasarīgās krāsās, lai padarītu košāku Jūsu guļamistabu un uzlabotu miegu! Skaisti noformēta, komfortabla gulta uzlabos Jūsu pašsajūtu un miegu, un Jūs modīsieties ar daudz lielāku enerģiju.

Dormeo matraču izvēle vēl nekad nav bijusi tik vienkārša! Inovatīvais iMemory Silver matracis ar divpusēju pamatni piedāvā 4 dažādus stingruma līmeņus. Jūs varat izvēlēties tieši sev piemērotāko stingrumu, lai gūtu maksimālu komfortu. Matrača 3 zonas ir izgatavotas no kvalitatīvajām Ecocell putām, nodrošinot matrača pilnīgu pielāgošanos dažādām ķermeņa daļām. Tādējādi Jūsu mugura atradīsies dabiskā stāvoklī un ķermeņa svars tiks vienmērīgi sadalīts, nodrošinot pilnīgu muskuļu atslābināšanos un dziļu miegu.

Lai piedotu guļamistabai dzīvīgumu, iesakām izvēlēties Dormeo Sweet dreams gultas veļu. Kā norāda nosaukums (tulk. no angļu val. – „saldi sapņi”), šī modernā gultas veļa piešķirs Jūsu guļamistabai vieglumu ar patīkamo krāsu gammu, un priecēs acis pa dienu, ļaujot naktī gulēt saldā miegā. Šai gultas veļai ir inovatīva sistēma segas pārklāja vieglākai nomaiņai – pogas segas un pārklāja sastiprināšanai, kas ļauj ietaupīt laiku un pūles, mainot gultas veļu. Savukārt kokvilnas un Wellsleep mikrošķiedru kombinācija ieskaus Jūs komfortā katru nakti.

 

Gaisma

Laba apgaismojuma izvēlei ir liela nozīme guļamistabas atmosfēras veidošanā – gaišāka istaba izskatās lielāka, un tajā ir patīkamāk uzturēties. Ja nevēlaties ieguldīt gaismas ķermeņu iegādē, un Jūsu guļamistabā nav lielu logu, pa kuriem ieplūstu dienas gaisma, Jūs varat izmantot šos vienkāršos padomus, lai apmānītu acis un liktu guļamistabai izskatīties gaišākai.

Izmantojiet maksimāli gaišus un gaismas caurlaidīgus aizkarus, lai pa dienu istabā ieplūstu pēc iespējas lielāks gaismas apjoms. Ja skats pa logu nav pats labākais, novietojiet uz palodzes ziedus vai citus augus. Uzturiet istabu kārtīgu, atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām, kas liek istabai izskatīties nekārtīgai un pārpildītai. Nelieciet pie sienām pārāk daudz bilžu, lai izvairītos no tā, ka istaba šķiet pārbāzta un aizņemta. Gādājiet, lai uz grīdas atrastos pēc iespējas mazāk lietu, jo tā istaba šķiet plašāka, kā arī atbrīvojieties no lieliem paklājiem, sevišķi, ja tie ir raibi un rakstaini. Ja Jūsu guļamistabā ir tumšas sienas, veidojiet kontrastu, izvēloties pēc iespējas gaišāku gultas veļu un dekorus. Ja iespējams, pārkrāsojiet sienas gaišākas, lai telpa vizuāli kļūtu plašāka un atvērtāka. Pievērsiet uzmanību, lai dienas laikā istaba būtu tik gaiša, cik vien iespējams, taču lai tā nebūtu pārāk spēcīgi apgaismota vakaros un pa nakti. Izvēlieties maigu apgaismojumu, lai guļamistaba kļūst par vietu, kur ir miers un klusums, un kur Jūs varat pilnībā atbrīvoties.

 

Ar nelielām detaļām iespējams radīt būtisku atšķirību

Ienesiet guļamistabā lietas, kurām piemīt Jums īpaša nozīme. Turiet sev tuvumā jebko, kas sniedz Jums mieru un laimes sajūtu. Tās var būt Jūsu mīļākās bildes, gliemežvāki no vasaras atvaļinājuma, vāze ar svaigiem ziediem, vai jebkas cits, kas vien Jūs iepriecina.

 

Pavasara tīrīšana

Pavasara tīrīšana ir lielisks veids, kā veikt pārmaiņas guļamistabā un šķietami pārveidot to. Izmazgājiet visus pārvalkus, palagus un spilvendrānas, un žāvējiet tos ārā, ja vien ir tāda iespēja, lai ienestu vēja svaigumu un saules siltumu Jūsu guļamistabā. Atbrīvojaties no lietām ,kuras Jūs neizmantojat, un kurām nav vietas guļamistabā. Ja guļamistabā atrodas elektroniskas ierīces, pārvietojiet tās uz dzīvojamo istabu vai darba telpām. Televizoram, radio, datoriem un citiem ar darbu saistītiem priekšmetiem, kā arī dokumentiem un mapēm nav vietas guļamistabā. Sakārtojiet arī savu skapi – ja Jums šobrīd nav, ko vilkt, nekas nemainīsies, atbrīvojoties no drēbēm, kuras nevalkājat jau gadiem ilgi J

Guļamistabas pārkārtošana sniegs pozitīvu ietekmi uz Jūsu pašsajūtu gan dienas, gan nakts laikā – tā uzlabos garastāvokli un ļaus gulēt saldā miegā.