Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Mīlēšanās - kaislīga mīlestība

Lielāka kaisle Jūsu attiecībās...

Kad Jūs esiet sapratis, ka ir pienācis laiks izrādīt savu mīlestību Jūsu sapņu vīrietim vai sievietei, Jūs, iespējam kļūstiet nervozs un sākumā pat nedaudz baidāties. Mīlestības izrādīšana vienmēr ir bijusi viens no Jūsu kaislīgākajiem sapņiem.

Kaislīgas mīlēšanās pozas ir ļoti dažādas: no klasiskiem augšā/apakšā variantiem līdz pat visneiedomājamākajām vertikālajām un diagonālajām pozīcijām. Kaislīgo pozu sarakstu varētu turpināt un turpināt. Sekojošie trīs ieteikumi palīdzēs Jums izvēlēties vai radīt savu kaislīgās mīlēšanās pozu.

1. Kaislīgas mīlēšanās laikā tiecieties pēc psiholoģiska komforta.

Kas Jūs uzbudina gan fiziski, gan psiholoģiski? Bieži vien tā ir spēja mīlēšanās laikā redzēt partneri, vai kas ir daudz uzbudinošāk – redzēt viņa siluetu. Tas, protams, ir atkarīgs no katra individuāli, bet koncentrēšanās uz psiholoģiskajiem uzbudināšanās veidiem, var radīt vairāk kaislīgas mīlēšanās pozas.

2. Liekot akcentu uz komfortu, Jūs mīlējoties gūsiet ne tikai patīkamas emocijas.

Bet arī padarīsiet šo procesu daudz efektīgāku. Tas ir vienkārši, bet ļoti svarīgi, domājot par psiholoģisku un fizisku komfortu Jūs varat veicināt kaislīgu mīlēšanās pozu radīšanu, vai arī – aizmirstot par šo faktoru – sagraut kaisli.

Pievērsiet uzmanību arī tādiem individuālajiem aspektiem kā sāpes mugurā, stāvēšana uz ceļiem, vai atrašanās stāvus pozīcijā utt. Taču kopumā, Jūs nekad nekļūdīsieties, ja abi spēsiet sev radīt ērtuma un nepiespiestības atmosfēru.

3. Izvēlieties pareizu pozu...

Ieņemiet pozu, kurā Jūs spējat ilgstoši „kaifot”, kas ļaus Jums uzturēt paaugstinātu baudas līmeni līdz pat orgasma iestāšanās brīdim. Iespējams, ka šis ieteikums vairāk attiecas uz vīriešiem, kas var izvēlēties tādu pozu, kura ļauj viņam „palikt vietiņā” līdz īstajam brīdim.

Protams, tas attiecas arī uz sievietēm – neieņemiet mīlēšanās laikā tādu pozu, kurā Jums būs grūti vai pat neiespējami sasniegt baudu.

Lai mīlēšanās sniegtu neaizmirstamu baudu abiem.

Galvenais ir atklāt un radīt mazliet erotisku un efektīgu mīlēšanās pozu, kurā būtu iekļauti visi trīs augstāk minētie faktori. Ja vienam partnerim kaut kas patīk labāk, bet otram tas nešķiet tik patīkami, ir svarīgi atrast kopsaucēju, lai mīlēšanās sniegtu neaizmirstamu baudu abiem.