Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Miega zalēm - jā vai nē?

Ja vien neesam atvaļinājumā, mūsu dienas ir smagas un nogurdinošas. Tomēr, neraugoties uz to, mēdz gadīties tā, ka vakarā mēs nevaram aizmigt. Noliekot galvu uz spilvena, sākam domāt par nākošo dienu un gaidāmajām aktivitātēm, kā arī par aizvadītās dienas notikumiem.

Miega zāles – jā vai nē?

Pirms došanās gulēt, daži cilvēki pieturas pie zināmiem noteikumiem, kas viņiem palīdz iemigt – viņi neskatās televizoru, nestrādā pie datora, samazina apgaismojumu vai dodas gulēt un mostas vienā un tajā pašā laikā. Viena no metodēm, kas arī lieliski palīdz iemigt, ir meditācija vai elpošanas vingrinājumi, kas nomierina galvu un ķermeni.  

Tie, kuriem nav laika alternatīvām metodēm un tehnikām, vienkārši iedzer miega zāles ...  

Ir vesela virkne medikamentu ar nomierinošu iedarbību

Ja bezmiegs jūsu dzīvi ir pārvērtis murgā un jūs nespējat kvalitatīvi veikt savus ikdienas pienākumus, labāk ir griezties pie palīdzības pie mediķiem. Tajā pašā laikā, ir ļoti vēlams uzzināt, kādi miega zālēm ir blakus efekti.

Noskaidrojiet:

  • Vai šie medikamenti var padarīt jūs atkarīgus,
  • Kādu iespaidu tie atstās uz nākošo dienu, un
  • Vai tie var nelabvēlīgi ietekmēt miega ciklu.

Katrai slimībai ir sava zālīte…

Ieejot veikalā un pastaigājot gar medikamentu plauktiem, jūs atradīsiet virkni zāļu – pilienu, tēju un tablešu veidā – kas domātas bezmiega likvidēšanai, un kuru sastāvā ir sekojoši augi:  

  • Baldriāns

Tā saknei ir nomierinoša iedarbība. Preparāti, kas izgatavoti uz baldriāna bāzes, tiek izmantoti arī zarnu sāpju gadījumā, sāpīgu mēnešreižu laikā un vispārējās trauksmes sajūtas mazināšanai. Baldriāns ir nomierinošs līdzeklis, kas palīdz arī bezmiega gadījumos.   

  • Svētā Džonsa augs

Šis preparāts izceļas ne tikai ar nomierinošo iedarbību, bet arī palīdz nelielas depresijas gadījumos, jo tas spēj palīdzēt Jums, ja jūtaties nomākti. Krēma veidā to izmanto, lai mazinātu iekaisušas ādas problēmas, mazinātu apdegumu ietekmi. Šī preparāta krēms palīdz arī dziedēt brūces.  

  • Apiņi

Visbiežāk tie mums asociējas ar populāro dzērienu – alu. Apiņi nomierina nervu sistēmu un labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas trakta darbību.  

  • Citrona balzāms

Tas nomierina un iedarbojas kā sedatīvs līdzeklis, turklāt tam ir sāpes remdējoša iedarbība, ja sāpju avots ir zarnas, bet to izcelsme – stress un nemiers. To ir ieteicams lietot arī ārēji, tā kā šis preparāts paātrina dzīšanas procesus.  

 Visus šos un daudzus citus augus var atrast aptiekās gan kapsulu ,gan arī pilienu veidā. Tos var iegādāties arī homeopātiskajās aptiekās tēju veidā. Dabiskie medikamenti ir krietni vien labāki par ķīmiskajiem preparātiem, jo tiem nav blakus efektu un tos var lietot, kad nepieciešams. Vismaz sešas stundas pirms došanās gulēt, mēģiniet nedzert kafiju un neēst produktus, kuriem ir uzmundrinoša iedarbība.

 Kad parādās miega problēmas, mēs bieži vien tās pastiprinām paši

Īpaši, ja mēs pārāk nopietni uz tām reaģējam, padarot tās par problēmu Nr.1 mūsu dzīvē. Daudzviet ir pieejama informācija attiecībā uz vēlamā miega ilgumu – mums ir jāguļ tieši tik daudz, lai mēs justos laimīgi un veseli. Neaizmirstiet, ja jūs neesat noguruši un ja jums nenāk miegs, iespējams, esat gulējuši pietiekami daudz.

Un vēl viens padoms: mēģiniet atrast mieru un domājiet pozitīvas domas, tas jūs nomierinās daudz ātrāk un būs daudz veselīgāk, nekā miega zāļu iedarbības izraisītās blaknes.