Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kvalitatīvs spilvens palīdzēs justies daudz labāk

Aptuveni trešdaļu no dzīves mēs pavadām gultā, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, lai mēs tajā justos labi. Jūs, visticamāk, veltījāt pietiekami daudz laika, lai izvēlētos pareizo matraci, tomēr attiecībā uz spilvenu, iespējams, tik rūpīgu izvēli neveicāt.

Jūs pārsteigs tas, cik svarīgs ir spilvens jūsu labsajūtai un veselībai kopumā. Uzziniet vairāk par to, kā spilvens var uzlabot jūsu dzīves kvalitāti!

Spilvens samazina stresu

Iespējams, tas izklausās dīvaini, tomēr tā ir patiesība: mīksts spilvens, uz kura ir iespējams relaksēties, samazina stresu un uzlabo dzīves kvalitāti. Samazināts stress nāk par labu ne tikai jūsu garastāvoklim, bet arī jūsu veselībai.

Vai gultā jūtaties droši un labi? Iespējams, neveltāt pietiekami daudz uzmanības šim faktoram, tomēr tas patiešām ir ļoti svarīgi. Gultai ir jābūt jūsu atpūtas vietai, kur iespējams relaksēties un atslābināties, lai katra nakts palīdzētu atjaunot spēkus jaunai dienai.

Spilvens var palīdzēt tikt galā ar sāpēm muguras un kakla zonā

Tā kā gultā mēs pavadām tik daudz laika, ir ārkārtīgi svarīgi, lai mēs gulētu pareizā pozā. Vai jums sāp muguras vai kakla zona? Dažkārt sāpes var rasties no tā, kādu pozu ieņemat pa dienu (stāvot pie letes virtuvē vai guļot nepareizā pozā uz dīvāna), tomēr poza naktī arī noteikti pie tā ir vainīga.

Pareizs spilvens sniegs piemērotu atbalstu muguras un kakla zonai, ievērojami ietekmējot jūsu dzīves kvalitāti. Vienkārši iedomājieties, ka ik rītu varēsiet pamosties bez nepatīkamās sajūtas muguras un kakla zonā.

Tāpat spilvens palīdzēs samazināt alerģiju iespējamību

Vai ciešat no alerģijas? Klepus, šķaudīšana, elpas trūkums, iesnas un asarojošas acis — tas viss var liecināt par alerģiju. Ja bieži saskaraties ar šīm problēmām naktī, visticamāk, tas ir saistīts ar jūsu spilvenu un spilvena nomainīšana lielā mērā šīs problēmas var atrisināt. Jaunie hipoalerģiskie spilveni palīdz atbrīvoties no alergēniem, kas nereti ir spilvenos un gultā.

Spilvens var nodrošināt kvalitatīvu miegu

Ja ciešat no bezmiega vai cita veida miega traucējumiem, jauna spilvena iegāde var palīdzēt. Pareiza spilvena izvēle var atrisināt vairākas problēmas, un, iespējams, jūs par daudzām no tām nemaz nezināt. Iespējams, jūsu vecais spilvens nav gana ērts un jūs nevarat atrast sev piemērotu gulēšanas pozu.

Iespējams, jūsu spilvena forma nav piemērota jūsu ķermenim un jūsu gulēšanas pozai. Spilvens ir pārāk vecs un pilns ar putekļu ērcītēm, kas sabojā miegu. Tāds šķietams sīkums kā spilvens patiešām varu uzlabot jūsu miega kvalitāti.

Spilvens arī palīdz kontrolēt karstuma un aukstuma līmeni

Vai jums naktī bieži ir pārāk auksti vai karsti? Tas lielā mērā var būt saistīts ar temperatūras maiņu starp sezonām, tomēr daļēji problēma var slēpties arī spilvenā, precīzāk, tā spējā regulēt temperatūru. Mūsdienās ražotie spilveni jums var šajā jautājumā palīdzēt.

Daži materiāli daudz labāk kontrolē temperatūru nekā citi, un tad, ja naktīs jūs bieži traucē aukstuma vai mitruma sajūta no sviedriem, jo ir pārāk karsts, iespējams, jums vajadzētu izmēģināt spilvenu, kas darināts no materiāla, kas spēj regulēt temperatūru un naktī būs jums daudz piemērotāks.