Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Ko sievietes neizprot vīriešos?

Vīrieši dara miljoniem lietu, kuras sievietes vienkārši nesaprot.

Paradums visu laiku tupēt pie datora vai neizlaist no rokām televizora pulti pat uz mirkli, padara sievietes trakas. Kādēļ tā?

Kādēļ vīrieši saka, kas mums jādara un kā to izdarīt?

Galvenais pirmatnējās sabiedrības vīriešu uzdevums bija doties medībās un atnest pārtiku. Cilvēka izdzīvošana bija atkarīga no vīriešu spējām iešaut mērķī. Tieši tad viņi iemācījās novērtēt savu veiksmi balstoties uz efektivitāti un spēju atrast risinājumu.

Šajā laikā sievietes smadzenēs attīstījās komunikācijas spējas un veidojās emocionālas saiknes ar saviem bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem.

Evolūcijas gaitā vīrieši iemācījās risināt problēmas bez nepieciešamības apspriest tās, turpretī, sievietes dod priekšroku diskusijām – viņām patīk atklāt citiem cilvēkiem savas šaubas un sajūtas un runāt par tām.

Šī iemesla dēļ, kad sieviete runā ar vīrieti, viņš domā, ka sieviete vēlas palīdzēt viņam atrisināt problēmu, kamēr viņa tikai vēlas dalīties savās sajūtās ar kādu.

Savukārt vīrietis domā, ka izrāda sievietei savu mīlestību, kamēr viņa izprot vīrieša reakciju kā pierādījumu, ka viņš nespēj viņā ieklausīties.

Kādēļ vīrietis neizlaiž no rokām televizora pulti?

Kad mednieks atgriezās savā alā, viņš apsēdās un vēroja uguni. Tieši to pašu dara arī mūsdienu vīrietis – viņš nevēlas apspriest problēmas, bet gan aizmirst tās vērojot citus.

Tā nebūt nav sagadīšanās, ka vīrieši skatās ziņas 6 reizes vairāk, nekā sievietes. Kad viņi tiek pie televizora pults, viņu mērķis vairāk nav uzzināt, kas notiek pasaulē, bet gan aizmirst problēmas, kas viņus uztrauc.

Kādēļ apmaldījušies viņi nejautā pareizo ceļu?

Kāds vecs joks precīzi atspoguļo vīrieša nespēju atzīt savu sakāvi un prasīt palīdzību: “Kādēļ ir vajadzīgi 4 miljonu spermatozoīdu, lai apaugļotu vienu vienīgu olšūnu? Tādēļ, ka neviens negrib jautāt pareizo ceļu."

Tas atkal ir saistīts ar alu laikmeta mednieku dzīvesveidu – ja viņi atzina, ka nezināja, kur ir bijuši, viņi atzina savu nespēju pārvaldīt vienu no vīrieša dzimumu raksturojošajiem talantiem – orientēšanās spējas apvidū.

Kādēļ viņiem nepatīk iepirkties?

Vīrietis var nopirkt 2 uzvalkus, vairākus kreklus un bikses, kurpes un mēteli vienā iepirkšanās reizē, kamēr sievietei paiet vairākas dienas, lai, pirms vienas vienīgās lietas iegādes, viņa visu pārbaudītu.

Evolūcija ir veicinājusi faktu, ka pirmatnējās sabiedrības vīrietis, kurš bija ātrs un efektīvs mednieks, pārvērtās par izlēmīgu mūsdienu pircēju.

Arī sievietes rīkojas kā viņu priekšteces – vācējās, kuras meklēja ko barojošu –arī mūsdienu sieviešu kārtas pārstāves labprāt meklē kaut ko jaunu.

Kādēļ viņi bēg no atbildības?

Vīrietis spēj izrādīt ārkārtīgi lielu dedzību pret savu futbola klubu, tomēr viņš neizrādīs pat pusi no šīm emocijām pret sievieti, kuru mīl. Emocionāli viņam ir vienkāršāk pieķerties sporta komandai, nekā sievietei.

Vēstures gaitā vīrieši sugas saglabāšanas nolūkos bija poligāmi – bija loģiski, ja vīrietim bija dzimumakts ar vairākām sievietēm.

Tomēr, ja viņš šo apstākli min kā atrunu savai neuzticībai, pasakiet viņam, ka cilvēks atšķiras no citām dzīvām būtnēm ar to, ka viņam ir labi attīstītas smadzenes, kuras ļauj viņam pieņemt apzinātus lēmumus par to, kas ir pareizi un kas nav.

Kādēļ ir svarīgi, lai vienmēr būtu taisnība?

Līdz pat nesenam laikam zēni tika audzināti ar apziņu, ka viņiem jābūt stipriem un viņi nedrīkst izrādīt savu vājumu raudot. Viņu varoņi parasti bija vientuļi vīrieši, kuri spēj paši atsisināt savas problēmas.

Jaunieši izauga ticot, ka nespēja atrisināt savas problēmas viņus padarīs par zaudētājiem. Atzīt savu kļūdu nozīmētu nodot sevi, tieši tādēļ ir tik grūti to izdarīt.

Kādēļ vīriešiem patīk rotaļlietas?

Vīrieša smadzenes ir attīstījušas orientēšanās spējas daudz labāk, nekā sievietes smadzenes. Viņu aprēķinu veikšanas prasmes, leņķa un attāluma noteikšanas izjūta ir acīmredzami labāka, nekā sievietēm.

Vīriešus izteikti pievelk “dari pats” veida uzdevumi un viņiem patīk izgatavot lidmašīnu un kuģu modeļus un studēt instrukcijas.

Atšķirība starp zēniem un vīriešiem ir rotaļlietu cena. Tas, kas ir mocība sievietei, ir vīrieša hobijs. Zēni iet uz rotaļlietu veikaliem, bet vīrieši – uz modeļu un aparatūras veikaliem. Tā nav tikai sagadīšanās, ka 99 % patentu ir reģistrējuši vīrieši...

Kādēļ mēs nekad nenonākam līdz lietas būtībai?

Vīrieši domā, ka sievietes nekoncentrējas uz galveno, iznieko laiku runājot aplinkus un nekad skaidri nepasaka, ko vēlas. Tādēļ vīriešiem ir visu laiku “jātulko” sievietes teiktā patiesā nozīme.

Sievietes smadzenes ir “apmācītas” radīt komunikāciju un izmanto netiešo komunikāciju, lai izvairītos no tiešas saskarsmes. Tādēļ, kad runā divas sievietes, problēmu nav, jo viņas runā vienā valodā un lieto vienus un tos pašus žestus.

Bet, ja runā vīrietis un sieviete, viņu saruna var būt visai mulsinoša, jo viņi bieži vien pat nezina, kāds ir sarunas mērķis.