Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Ko par jums stāsta iecienītākie augļi?

Iecienītākie augļi atklāj Jūsu presonību...

Vai jums garšo augļi? Smaržīgs augļu deserts, svaigi salāti, kaltēti, saldēti, saldi, dievišķīgi augļi... Vai jūs esat laimīgs, dzīvespriecīgs un radošs? Un vai spējat noticēt tam, ka šīs abas lietas ir saistītas?

Ēdienam uz jums ir lielāka ietekme, nekā jūs varētu domāt. Pārtikas produktiem ir arī simboliskā nozīme, kura visai daudz atklāj par to cienītāju personību.

Augļi – dzīvības eliksīrs

Augļi simbolizē laimi, auglību, bagātību un dzīvesprieku. Ar katru kumosu tiek izstarota jauna dzīve, vitalitāte un radošums, kas nepārprotami ietekmē arī augļu cienītājus, liekot viņiem attiecīgi justies un rīkoties.

Viņi prot lieliski izmantot priekšrocības darbā, kurā parasti gūst panākumus (ja vien nav pārāk slinki), kā arī ir mīloši un lojāli dzīvesbiedri.

Katrs auglis norāda uz kādu personības īpašību. Izvēlieties savu mīļāko augli un izlasiet, ko tas vēsta par jums:

Zemenes

Tie, kuri ir iecienījuši zemenes, ir godīgi sarunās un labi klausītāji, taču viņiem pietrūkst dzīves humora, tādēļ viņi liekas nopietni. Vīrieši ātri iemīlas un uzsāk attiecības, bet sievietes nav tik izlēmīgas un ilgi meklē pareizo partneri.

Āboli

Ja jums vislabāk garšo āboli, jūs, iespējams, pieturaties tradicionālām dzīves gudrībām un, ja runa iet par darbu, esat ātrs, veikls un enerģijas pilns. Cilvēki jūs nereti izmanto, jo esat pārāk labsirdīgs un uzticams, kaut gan cenšaties izrādīt apkārtējai pasaulei, ka esat bikls. Ja runa iet par mīlas fronti, jūs esat visai piesardzīgs un jums ir grūti iesaistīties emocionālās attiecībās.

Persiks

Tiem, kuri iecienījuši persikus, ir augsti kritēriji attiecībā uz draugu izvēli, taču, kad draugi ir atrasti, saglabā lojalitāti. Mīlas dzīvē viņi ir prasīgi, taču labi laulātie draugi un atbildīgi partneri. Ja darījumu pasaule sniedz viņiem iespēju demonstrēt savas spējas un nostāju, profesionālajā ziņā viņi var būt ļoti veiksmīgi.

Aprikozes

Ja jums garšo šie aromātiskie augļi, jums ir „oža” darījumu pasaulē. Tā kā jūs esat ļoti sociāls cilvēks un jums ir labas saskarsmes spējas, grupā jūs nereti uzņematies līdera lomu un vienmēr apkārt pulcējat draugus. Jūs ļoti cienāt un augstu vērtējat savu partneri, tādēļ jums nesagādā grūtības tādu atrast.

Apelsīni

Apelsīni atmasko vienkāršus un smagi strādājošus cilvēkus. Viņi ir pasīvi un racionāli mīlas dzīvē, lai gan gultā ir īsti tīģeri. Respektīvi, viņiem ir ļoti labi attīstīts seksuālais instinkts, taču tas tiek ļoti ātri izsmelts.

Banāni

Cilvēki, kuri iecienījuši banānus, ir pacietīgi un uzstājīgi. Sarežģītās situācijās un prasīgos projektos viņi demonstrē sevi no labākās puses. Kad viņi ir atraduši pareizo partneri, viņi kļūst vai traki un tic, ka tas turpināsies mūžīgi. Tā kā viņi ir ļoti jauki cilvēki, tieši viņi rada patīkamu ģimenes atmosfēru.

Skābie ķirši

Ja jums garšo skābie ķirši, jūs esat ļoti taktisks cilvēks un rīkojaties ļoti lēni. Tā kā jums pietrūkst humora izjūtas, mīlas dzīvē jūs esat pārāk piesardzīgs.

Vīģes

Vīģes ir mīļākie karstasinīgo un taktisko cilvēku augļi. Šie cilvēki atšķiras ar lielisku atmiņu un izteiktu libido. To nespēj mainīt pat vecums.