Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Ko darīt, ja ārā līst?

Lietaina vasaras diena var būt pat ļoti aizraujoša!

Lietaina vasaras diena nav iemesls, lai Jūs kļūtu kašķīgs, neapmierināts un justos apvainojies uz visu pasauli. Ja lietus uzdzen nelielu slinkumu un tā vien gribas izkliedēt garlaicību un drūmo noskaņojumu, izlasiet turpmāk minētos ieteikumus un padariet lietainu dienu par prieka un jautrības pilnu piedzīvojumu!

1. Noorganizējiet savu filmu festivālu

Iznomājiet tās filmas, kuras Jūs jau esat redzējis un kuras Jums ir patikušas, kā arī tās, par kurām esat dzirdējis labas atsauksmes un labprāt noskatītos.

Piemēram, Jūs varat noskatīties vairākas filmas ar saviem mīļākajiem aktieriem, vai arī noskatīties vienas filmas vairākas daļas. Lai Jūsu mini-filmu festivāls būtu jautrāks, uzaiciniet ciemos arī draugus.

2. Uzspēlējiet monopolu vai kādu citu spēli, kura līdz uzvarai ir jāspēlē krietni ilgu laiku

Šādi Jūs varat aizpildīt visu pēcpusdienu un vakaru, izklaidējoties kopā ar draugiem, iegādājoties viņu nekustamos īpašumus. Neuztraucieties, viņi paliks Jūsu draugi pat tad, ja uzvarēsiet šajā spēlē un kļūsiet visbagātākais un veiksmīgākais spēlētājs. Labi, viņiem var nebūt tas izcilākais garastāvoklis … Bet Jūs gan jutīsieties lieliski.

3. Lieciet lielu puzli

Vienatnē, kopā ar draugiem vai mīļoto cilvēku salieciet kādu patiešām lielu puzli - šī ir  īpaši jauka nodarbe, ja Jums ir daudz brīva laika. Dodieties uz veikalu, nopērciet 1000 gabaliņu puzli. Šādi Jūs sevi nodarbināsiet uz veselu mēnesi un galu galā būsiet sajūsmināts par rezultātu, lepns par sevi un varēsiet izdekorēt savu dzīvokli.

4. Sāciet cept …

Mmm, lieliski smaržo jau tagad. Uzaiciniet savus draugus pamieloties ar mājās ceptiem cepumiem. Uzklājiet skaistu galdu un pavadiet kopā ar draugiem patīkamu pēcpusdienu. Jaukās emocijas pavadīs Jūs vēl vairākas dienas pēc atkalredzēšanās ar draugiem.

5. Dodieties uz muzeju vai kino

Kad pēdējo reizi Jūs atpūtāties, baudot kultūras dzīvi? Noorganizējiet sev kāda kultūras pasākuma apmeklējumu. No rīta pirms došanās uz darbu aplūkojiet, kas interesants notiek Jūsu pilsētā.

Izlemiet, ko vēlaties darīt, un vienkārši dodieties turp – bez atrunām: uz izstādi, teātri, radošo darbnīcu, leļļu teātri (pat, ja Jums nav bērnu!). Ja kultūras dzīve Jūs tik ļoti nesaista, pavadiet jaukus vakarus, skatoties jaunākās filmas kinoteātros.

6. Dodieties uz grāmatnīcu un iegādājieties jaunu grāmatu

Paņemiet brīvu pēcpusdienu, dodieties uz grāmatnīcu un pavadiet tur starp grāmatplauktiem stundu vai divas. Jūs noteikti atradīsiet kaut ko tādu, kas Jūs piesaistīs.

Aplūkojiet grāmatas mierīgi un bez steigas, pāršķirstiet tās, izlasiet dažas lapas turpat uz vietas – grāmatnīcā – un pārliecinieties par to, ka Jūsu pirkums ir patiešām tas, kas Jums ir vispiemērotākais. Tad ātri dodieties mājās, apgulieties uz ērtā dīvāna un iegrimstiet iztēles pasaulē.