Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

Kā kļūt par priekšnieka draugu?

Viss sākas ar to, kā jūs raugāties uz savu priekšnieku – tikai kā uz personu vai kā autoritāti? Runājot atklāti, jūsu boss, iespējams, vēlas nodibināt ar saviem padotajiem ciešākas attiecības, tāpat kā jūs.

Ir nepieciešams daudz pieredzes un pārdomātas rīcības, lai kļūtu par sava priekšnieka draugu. Tātad viss ir atkarīgs no tā, vai jums ar savu bosu ir rūpīgi pārdomātas attiecības, vai nē.

Mēģiniet ievērot šādus noteikumus un jūs ar priekšnieku, iespējams, kļūsiet patiešām labi draugi.

1. Sāciet kopā pavadīt laiku arī ārpus darba

Ir pārsteidzoši, kā kopīgas intereses tuvina cilvēkus. Šādā gadījumā jums noteikti neaptrūksies kopīgu sarunu tēmu, tāpēc pēc darba bez jebkādiem uztraukumiem varat uzaicināt priekšnieku uz kausu alus, tenisa partiju vai kāršu spēli.

2. Ieejiet viņa pasaulē

Ja runāsiet ar viņu tikai par darbu, tas atgādinās, ka joprojām esat tikai viņa padotais. Mēģina runāt par tēmām, kuras vairāk skar personīgo līmeni.

3. Esiet ieinteresēts arī attiecībā uz sīkumiem

Pat tad, ja jums īpaši nerūp priekšnieka bērnu dzimšanas dienas, izrādiet kaut vai nelielu interesi. Tas ir svarīgi viņam un viņš novērtēs jūsu uzmanību. Galu galā, arī šī ir viena no draudzīgām sarunu tēmām.

Svarīgākais ir tas, lai sarunas un saviesīgie pasākumi noritētu tik neitrāli un nepiespiesti, cik vien iespējams. Nepārspīlējiet ar dāvanām un nebārstieties ar komplimentiem vai uzslavām.

4. Satieciet viņa/viņas otro pusīti

Cilvēki dažkārt mēdz sūdzēties savai otrajai pusītei un jūs to varat izmantot savā labā – lēnām un gudri speriet soli tālāk, satieciet šo otro pusīti un iepatīcieties. Ja jūs viņai/viņam patiksiet, boss jums vairāk uzticēsies.

5. Esiet foršs

Ne ar ko nepārspīlējiet. Esiet dabisks un nepiespiests. Uzvedieties tā, it kā jūs būtu labi draugi.