Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kas liek vīriešiem krāpt?

Kāpēc vīrieši mēdz krāpt?

Pēdējos gados ir aktivizējusies diskusija, vai mēs esam monogāmas vai poligāmas radības. Mūsu vecmāmiņu un vectētiņu laikos par to vispār netika runāts, jo pastāvēja tikai viena patiesība.

Dievs ir savienojis sievu un vīru uz mūžu mūžiem un atalgojis viņus tikai ar bērniem, nevis ar otro iespēju gadījumā, ja pāris ar gadiem atklāj, ka viņu laulība ir bijusi kļūda.

Pēc sieviešu emancipācijas un pasaules liberalizācijas arī šķiršanās tika pieņemta kā visnotaļ normāla lieta. Kā vēsta mūsdienu filozofija, mēs esam tiesīgi izvēlēties ar ko dzīvot kopā, ar ko kontaktēties, ar ko kopā veikt darījumus utt.

Pēc 50 gadiem 50% laulības būs izirušas. Kāpēc?

Vai iemesls ir cilvēka gēnos, kuriem mēs beidzot esam devuši tiesības izpausties, vai mūsdienu sabiedrības kaitīgajā ietekmē, kas popularizē baudu, nevis uzticību un mīlestību … Vai tādā veidā vīrietis, kas krāpj sievieti ir gēnu vai sabiedrības upuris? Mēs Jums piedāvājam dažas atbildes. „īsta vīrieša” sajūtas.

Šāda situācija var rasties, kad attiecībās ir iezagusies rutīna un sākotnējā dzirksts ir apdzisusi. Katrs indivīds risina šo situāciju sev pieņemamā veidā, bet, diemžēl, daži mūsu partneri meklē jaunus apstiprinājumu tam, ka viņi ir vissimpātiskākie, vislabākie, visneaizstājamākie vīrieši pasaulē, kas ir katras sievietes sapnis.

Nepamatots EGO

Tie, kam vienlaicīgi ir vairākas draudzenes un mīļākās pārstāv to sociālo vīriešu slāni, kuriem nav izstrādāts dzīves vērtību vienums. Viņi nevērtē attiecības, tikai lielās ar savu harēmu. Protams, pieminot visas pikantās nianses.

Apjukums

Dažiem vīriešiem ir vienkārši bailes uzticēties. Kad viņi redz, ka attiecības sāk kļūt nopietnas, viņi nobīstas. Daži vīrieši mēģina šo lietu risināt, izrunājot visu ar savu partneri un atklājot viņai savas bažas. Piemēram, ļaujoties kolēģes valdzinājumam. Ja šis tests cieš neveiksmi un viņi atklās, ka tomēr mīl savu draudzeni, atpakaļceļa viņiem vairs nebūs.

Viņš Jūs vairs nemīl

Arī tā notiek. Tad, kad Jūs viņam esat pieķērusies, viņš atklāj, ka nav ne tikai dzirksteles, nav arī pašas mīlestības, kas Jūs kopā saistīja pašā attiecību sākumā. Jūs vairāk līdzināties diviem veciem labiem draugiem, kas dala vienu dzīvokli. Diemžēl, tas ir arī veids, kā viņš dzīvo. Jūs tiekat uztverta tikai kā viņa istabas biedre, tādēļ nebrīnieties, ja laiku pa laikam viņa jaunā draudzene ieradīsies, lai Jūsu dzīvoklī paliktu pa nakti…

Ko darīt, ja viņš Jūs krāpj?

Ieklausieties savā iekšējā balsī. Kāpēc tas notika, ar ko tas notika un cik reizes tas ir bijis? Katra situācija ir īpaša un ļoti sarežģīta tam, kas tajā ir nonācis. Mūsu vienīgais ieteikums ir – padomājiet, vai ir vērts turpināt dzīvot kopā ar šādu vīrieti. Īpaši tad, ja krāpšana nav bijis tikai viens gadījums, bet gan Jūsu partnera dzīvesveids.