Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kāpēc mums sāp galva?

Vai kādreiz domājat par to, kādu spilvenu lietojat?

Vai pietiekami nopietni uztverat to, uz kā balstāt savu galvu trešdaļu no dzīves? To, kas ik nakti pieskaras jūsu sejai un lūpām? Ja esat no tiem, kas spilvenus nemaina bieži, tad ir pienācis laiks to beidzot izdarīt.

Labs spilvens ir priekšnoteikums kvalitatīvam miegam. Jūs pārsteigs jaunā spilvena pozitīvā ietekme uz jūsu veselību un labsajūtu. Ticiet mums, jūsu ķermenis jums būs pateicīgs!

Kvalitatīvs spilvens — labākais ieguldījums laba miega nodrošināšanā

Lai arī spilvenam ir ārkārtīgi liela nozīme laba miega un garastāvokļa nodrošināšanā, lielākā daļa cilvēku joprojām guļ uz veciem un nolietotiem spilveniem. Un tas ievērojami mazina miega kvalitāti. Tas pat var izraisīt:

  • galvassāpes un muguras sāpes;
  • alerģiju;
  • elpošanas traucējumus.

Piemērots spilvens pareizi balstīs jūsu galvu un kaklu. Nolietots spilvens nesniegs piemērotu atbalstu, tāpēc nebūs nekāds brīnums, ja pamostoties nebūsiet atpūties(-usies) un jutīsieties noguris(-usi). Turklāt neaizmirstiet par miljoniem putekļu ērcīšu, kas tur dzīvo jau gadiem ilgi. Vai joprojām vēlaties gulēt uz vecā spilvena?

Mainīsim spilvenus ik gadu!

Pārāk daudz putekļu ērcīšu dzīvo spilvenos, kas darināti no:

  • spalvām;
  • poliestera;
  • mākslīgās šķiedras.

Tādi spilveni ir jāmaina katru gadu.

Pārbaudiet sava spilvena kvalitāti!

Pēc kāda laika spilvens zaudē elastību un vairs nesniedz piemērotu atbalstu. Ja vēlaties noskaidrot, vai jūsu spilvena kvalitāte joprojām ir laba un tas ir piemērots lietošanai, tad pārbaudiet to: salokiet to uz pusēm un nolieciet uz tā kurpi vai kaut ko līdzīgu.  Ja spilvens atgūst sākotnējo formu, tas nozīmē, ka tas joprojām ir lietojams. Tomēr tad, ja tas paliek salocīts, jums ir nepieciešams jauns spilvens.

Spilvens — katra cilvēka labākais draugs

Spilvens ir viena no cilvēka svarīgākajām lietām. Mēs uz tā guļam un tam pieskaramies ik nakti. Tas ietekmē gaisu, ko mēs elpojam. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi gulēt uz kvalitatīva spilvena. Spilvens, kas nodrošinās, ka jums nesāp galva un kakls, kā arī ļaus jums pamostoties justies labi, ir tas, kas jums ir vajadzīgs!