Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kāpēc būtu vērts pamēģināt aromterapiju?

Vai zināji, ka dažādi aromāti var spēcīgi ietekmēt cilvēka emocijas, likt justies laimīgam, enerģiskam vai palīdz nomierināties un relaksēties. Ar aromterapijas palīdzību iespējams mainīt savu pašsajūtu un uzlabot veselību. Uzzini, kas ir aromterapija un kāpēc būtu vērts to pamēģināt.

Kas ir aromterapija?

Aromterapija ir alternatīvās medicīnas veids, kurā, izmantojot dažādas ēteriskās eļļas un citas augu aromātiskās sastāvdaļas, tiek uzlabota veselība, labsajūta un noskaņojums.

Lai gan daudzi uzskata, ka šis nav zinātniski pierādāms ārstēšanas veids, tomēr arvien vairāk pieaug aromterapijas nozīmē cilvēku kopējās labsajūtas uzlabošanā.

Pētījumi pierāda, ka aromterapija palīdz justies labāk

Tiek apgalvots, ka ieelpojot ēteriskās eļļās, tiek veicināta limbiskā sistēma smadzenēs, kas kontrolē emocijas. Šis ķīmiskais process izraisa virkni dažādu pozitīvu iedarbību – atslābina, nomierina, pat uzmundrina un dod enerģiju.   

Ēteriskajām eļļām, ko izmanto aromterapiju procedūrās, ir pārsteidzoši daudz labu īpašību. Neskaitot to, ka tās dod enerģiju un nomierina, aromātiskās eļļas arī stiprina organisma aizsargspējas pret apkārtējās vides kaitīgajiem radikāļiem un stiprina imunitāti. Kā arī attīra un dezinficē gaisu.

Aromterapiju pielietojums

  • Lai iegūtu maksimālu iedarbību, aromātiskās un ēteriskās eļļas var izmantot masāžā. Āda absorbē eļļas labākās sastāvdaļas un tās nonāk asinsritē, kas labvēlīgi ietekmē veselību. Pats labākais ir tas, ka dažādi aromāti, sniedz dažādu iedarbību.  Piemēram, Lavanda un mandarīns relaksē, piparmētra un rozmarīns uzmundrina, kumelīte un roze nomierina.
  • Tāpat arī ēteriskās eļļas tiek izmantotas dažādās skaistumkopšanas procedūrās. Piemēram, sejas ādas kopšanā, tvaika procedūrās un kompresēs. Nav jādodas uz dārgu SPA salonu, lai izbaudītu efektīvas skaistumkopšanas procedūras.  
  • Lai piepildītu telpu ar aromātu un atsvaidzinātu gaisu, parasti tiek izmantotas aromalampas. Aromalampas lietošana neprasa speciālas zināšanas, lietošanas noslēpums ir aromātiskas eļļas lēna tvaicēšana aromalampā - rezultātā gaiss telpā iegūst burvīgu aromātu. Tās uzlabos pašsajūtu, garastāvokli, piepildīs ar enerģiju  vai radīs relaksējošu ietekmi. Aromalampās lieto dabīgās ēteriskās eļļas, pilnīgi pietiek ar dažiem pilieniem.  
  • Ideāls relaksācijas veids ir ēterisko eļļu pievienošana vannai. Tādā veidā ne tikai baudāt aromātu, kas nomierina un atslābina, bet arī, to labās īpašības absorbējās ādā, labvēlīgi ietekmējot pašsajūtu.

Aromterapija izcilai miega kvalitātei

Dažādi aromāti ir ideāls līdzeklis, lai uzlabotu miega kvalitāti. Ikdienas steigas dēļ,  nereti vakaros ir grūti iemigt. Satraukumi par neveiksmēm un vēl daudzas citas lietas, pat lielākās miegamices var pārvērst par bezmiega upuriem.

Visi zina, ka miegs ir svarīgākā sastāvdaļa veiksmīgai dienai. Un ja puse nakts ir pavadīta grozoties, nespējot aizmigt, tad nav brīnums, ka nākamā diena ir neizdevusies jau no pašā rīta.

Lai nemiers, bezmiegs būt tikai sliktas atmiņas Dormeo izstrādājuši jaunu, unikālu kolekciju – Aromterapijas segas un spilvenus.

Fantastiski būtu iemigt pašā lavandas lauka vidū, ne? Tagad tas ir pilnībā iespējams! Uzzini vairāk šeit >>