Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kā matrača materiāls var ietekmēt jūsu miegu?

Attiecībā uz miega kvalitāti izšķirošs faktors ir rūpīgi padomāta matrača ražošanā izmantoto materiālu kombinācija.

Mūsdienās tirgū ir pieejama plaša modernu un veselībai un videi draudzīgu materiālu izvēle. Pareizi izvēlēts matracis, kas ražots no putām vai lateksa un pielāgojas ķermeņa formai, nodrošina vislabāko iespējamo atbalstu mugurkaulam un gurniem, ka arī var mazināt sāpes, ko izraisījis iepriekš izmantots nepareizs matracis, izdarot spiedienu uz muguras lejasdaļu un locītavām.

Asinsrites problēmas, kā arī plecu, gurnu vai ceļu sāpes var samazināt, lietojot putu matraci ar īpaši elastīgajām Memory putām, kas lieliski pielāgosies katrai ekstremitātei bez jebkādas liekas pretestības. Tas atrisinās roku un kāju tirpšanas un izgulējumu problēmas, kā arī dos iespēju gulēt ārkārtīgi ērti.

Pareiza materiālu kombinācija

Kvalitatīvam miegam nepietiek vien ar to, ka matrača iekšpuse ir kvalitatīva. Ir svarīgi, lai atbilstoši materiāli būtu arī tam apkārt. Mēs uz matrača kopumā pavadām aptuveni trešdaļu savas dzīves, tāpēc ir svarīgi, lai tas vienmēr būtu tīrs un ērts.

Audumam ir jābūt izturīgam un veselīgai labvēlīgam, antibakteriālam un elpojošam. Tam ir jānovērš nelabvēlīgo organismu vairošanās un draudi veselībai (mitrums, nepatīkams aromāts un statiskā enerģija, kas pievelk putekļus), novēršot arī nevēlamo svīšanu.

Cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām, ir jāpievērš īpaša uzmanība materiālu izvēlei un jāpieņem lēmums par labu antistatiskām un antibakteirālām šķiedrām, piemēram, oglekļa vai sudraba šķiedrām.

Sudraba šķiedras novērš nevēlamas smakas, savukārt oglekļa šķiedras ir ārkārtīgi vieglas un izturīgas. Ja jūs guļot mēdzat svīst, tad jums vajadzētu izvēlēties porainu materiālu, kas efektīvi novada lieko siltumu un mitrumu.

Celulozes šķiedras ir gan videi draudzīgas, gan arī ķermenim draudzīgas, tās ir ārkārtīgi mīkstas, kā arī efektīvi novada lieko siltumu un mitrumu.

Dabīgās šķiedras

Piemērotākie materiāli atbilst stingrākajiem vides un veselības standartiem, kā arī tiem ir papildu īpašības, kas palīdz garantēt komfortablu un mierīgu miegu.

Dabīgā bambusa un sojas pupiņu šķiedras ir neticami mīkstas — daudz mīkstākas nekā kokvilna. Tās ir mīkstas kā zīds, kā arī tām ir antibakteriāla iedarbība un tās lieliski vada siltumu. Turklāt jūs varat izvēlēties jebkura veida celulozes šķiedras, un to dažādo veidu skaits arvien pieaug.

Celulozes šķiedras ir videi draudzīgas, un tās nodrošina lielisku termoregulāciju.

Mīkstais zīds un kašmirs ir divas no populārākajām izvēlēm. Ja matracim pievieno jaunus materiālus, piemēram, porainas šķiedras, kas novada mitrumu un nodrošina tīru vidi gulēšanai, tad iespējams nodrošināt veselībai vēl labvēlīgāku miegu un piedāvāt dažādus interesantus un kvalitatīvus saistītos produktus.

Īpaša uzmanība jāpievērš visiem produktiem, kuri saskaras ar ādu. Lai arī mēs dodam priekšroku dabīgiem materiāliem, jaunākie mākslīgie materiāli kļūst aizvien populārāki, jo tiem ir daudzas no tām īpašībām, kas piemīt dabīgajiem materiāliem, tostarp funkcionalitāte, ērta lietojamība un to radītās patīkamās sajūtas saskarē ar ādu.

Pirms konkrēta produkta iegādes, izvērtējiet to labi!

Jauna matrača izvēle nav viegls lēmums, ko pieņemt, tāpēc ir svarīgi izvērtēt visu rūpīgi

  • Pajautājiet sev, ko no matrača sagaidāt!
  • Vai vecais matracis jūs neapmierina? Vai matracis jums rada problēmas?
  • Pārdomājiet savus paradumus, vēlmes un problēmas! Kā jūs parasti guļat: uz muguras, sāniem vai vēdera? Vai matracis balsta jūsu ķermeni tā, kā nepieciešams?
  • Vai bieži ciešat no muguras lejasdaļas vai citas muguras zonas sāpēm? Vai naktī jūtat sāpes plecu zonā? Vai jūsu rokas vai kājas bieži tirpst?
  • Vai miegā svīstat un jums ir pārāk krasti?
  • Vai jums ir alerģija pret putekļiem, alergēniem vai arī, iespējams, jums ir astma?

Atbildes uz šiem jautājumiem jums palīdzēs izvēlēties pareizo matraci, kas ilgtermiņā jums nodrošinās mierīgu un kvalitatīvu miegu. Pateicoties materiālu un produktu dažādībai, risinājumu iespējams piemeklēt ikvienai problēmai, kā arī iespējams atrast produktu visām gaumēm un paradumiem.