Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kā krāsas spēj ietekmēt tavu miegu?

Ar krāsu palīdzību varam radīt dažādas noskaņas gan sevī, gan arī istabā. Krāsas var radīt mieru, bet var arī aizkaitināt, tās var iedvesmot, taču var arī nomākt radošumu. Tādēļ pirms istabas iekārtošanas padomājiet un ieklausieties savās izjūtās.

Izbaudiet klusuma brīdi un mieru, un iedomājieties, ko Jūs šajā istabā darīsiet, kāda būs tās atmosfēra un tikai tad izvēlieties piemērotāko krāsu. Īpašu uzmanību pievērsiet guļamistabai, jo tā patiešām ir tikai un vienīgi Jūsu telpa.

Melns & balts

Iespējams, šīs ir vispamanāmākās krāsas. Melnā ir ļoti atšķirīga krāsa un to aizsardzības nolūkos bieži izmanto pusaudži. Melnā krāsa padarīs istabu optiski mazāku, līdz ar to radot nomāktu noskaņu, jo šī krāsa atņem telpai gaismu. Savukārt baltai krāsai ir pilnīgi pretējs efekts. Tā padara telpu vizuāli lielāku un gaišāku. Dažiem cilvēkiem šāds gaišums neiet pie sirds, ādēļ viņi nespēj pienācīgi atpūsties baltā istabā.

Zils & zaļš

Abas ir nomierinošas krāsas, jo atgādina mums dabu: zaļā - augšanu, bet zilā - ūdeni un debesis. Lielākā daļa cilvēku uzskata tās par relaksējošām krāsām, kas ļauj aizmirst par ikdienas spriedzi. Tādēļ nav brīnums, ka nereti tieši šīs krāsas ir atrodamas pieaugušo guļamistabās. Daži zilās krāsas toņi var šķist ļoti auksti, tādēļ esiet uzmanīgi un nepārspīlējiet ar zilās krāsas izmantošanu.

Sarkans & dzeltens

Abas ir aktīvas krāsas. Tās labi iederas istabās, kurās noris aktīvs dzīvesveids. Guļamistabā šīs krāsas netiek izmantotas pārāk bieži, jo to radītajā atmosfērā ir grūti mierīgi atpūsties. Protams, dažreiz drīkstam kombinēt kaut ko ar sarkanu un dzeltenu, jo neliels uzbudinājums guļamistabā ir nepieciešams. Piemēram, guļamistabā lieliski iederēsies saules dzeltena gultasveļa vai sarkana pidžama…

Modernisms

Lai ko Jūs arī izlemtu, lēmums būs pareizs. Piemēram, Jūs varat pārkrāsot sienas un mēbeles vai izvēlēties gultasveļas komplektu, kas guļamistabā radīs virkni dažādu krāsu kombināciju.

Gaiši violets ir lavandas krāsa, kas nomierina un tajā pašā laikā ieved fantāzijas un iztēles pasaulē. Tā var iederas jebkurā gadalaikā, bet īpaši ieteicams izmantot šo krāsu siltajās dienās. Pievienojiet mazliet lavandas esences un gulēsiet tik mierīgi, it kā būtu iemiguši lavandu laukā.

Ar oranži-brūno ieiesiet etnogrāfiskajā pasaulē, pieskaroties laikam un enerģijai – tieši tā mums nereti pietrūkst. Siltās krāsas noteikti sasildīs prātu un ķermeni. Īpaši iesakām šo krāsu aukstās guļamistabās, kā arī gadījumos, ja vēlaties istabu padarīt dinamiskāku un interesantāku.

Pelēkā un tirkizzilā palīdzēs nomierināties un relaksēties. Pelēkā ir absolūti neagresīva krāsa, kas ieaijās mierīgā miegā, atbrīvos no smagām domām, savukārt, tirkizzilā padarīs miegu īpaši patīkamu un nomierinošu, jo atgādina jūru, upes, un debesis.

Tātad, viss, kas Jums ir nepieciešams, ir mazliet iedvesmas un būsiet gatavi dažādām krāsu kombinācijām, izvēloties to, kas visvairāk atbildīs Jūsu gaumei.