Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kā kļūt par ideālu mīlnieku?

Ļaujiet savai iztēlei bagātināt Jūsu seksa dzīvi

Līdz šim Jums vajadzētu zināt, ka ar seksa palīdzību var tikt vaļā no visiem kompleksiem. Tādēļ, izmantojiet visu, kas nāk Jūsu prātā un bagātiniet savu seksa dzīvi.

Noslēpiet savus trūkumus ar dažādu pozīciju un kustību palīdzību

Iesācējiem iesakām izvēlēties pozīcijas un kustības, kuras vienkārši „noslēps” tās ķermeņa daļas, kuras Jūs uzskatāt par nepievilcīgām. Šādā veidā Jums nebūs jāuztraucas par savām vainām.

  • Ja, piemēram, Jūs uzskatāt, ka Jūsu vēders ir pārāk liels vai pārāk mīksts, uzlieciet sava partnera rokas uz Jūsu sēžas.
  • Ja Jūs esat viena no tām sievietēm, kuras domā, ka uz viņu sēžas ir pārāk liels celulīts, pārliecinieties, ka viņa acis redz Jūsu skaistās krūtis vai apmierināto seju.

Kad Jūs esat kļuvis nedaudz pašpārliecinātāks, Jūs dzimumakta laikā varat pievērst sava partnera uzmanību uz savām mīļākajām ķermeņa daļām. Ja tās ir Jūsu acis, dziļi lūkojieties sava partnera acīs seksa laikā. Ja tā ir Jūsu sēža, neslēpiet to.

100% ceļš uz orgasmu un 2 lielāko kompleksu maģiskākie atrisinājumi

Daudzi vīrieši domā, ka viņu „mazais draudziņš” varētu būt lielāks. Viņi domā, ka tā viņi varēs labāk apmierināt savu partneri. No otras puses, sievietes vēlas kļūt par kaislīgām mīlniecēm, kurām nav problēmu sasniegt orgasmu.

Šie ir 2 kompleksi, kas patiesībā ir lielākie iemesli, kādēļ viņa netiek apmierināta vai, kādēļ nav orgasma.

Ļaujiet padalīties ar Jums šajā noslēpumā, kas palīdzēs Jums aizmirst šādas problēmas. Tā ir īpaša seksa poza, kas ir ārkārtīgi vienkārša un var paveikt revolūciju Jūsu seksa dzīvē.

Viņa guļ uz muguras, viņš ir uz viņas. Zem savas sēžas viņa noliek spilvenu, kas atbilst viņas sēžas formai un masai. Spilvens pacels viņas iegurni optimālā augstumā, lai sasniegtu orgasmu – iekļūšana 26 grādu leņķī, kas nodrošina maksimālu kontaktu starp viņa ķermeņi un viņas klitoru, un nodrošina spēcīgāku dzimumlocekļa berzēšanos maksts iekšpusē (tas rada lielāka dzimumlocekļa iespaidu). Tā apļveida kustības papildus stimulēs viņas libido.

Šī pozīcija radīs ideālu baudu! Un Jūs viņa/viņas acīs kļūsiet par ideālu mīlnieku.