Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kā atbrīvoties no regulāras spriedzes

Savu ikdienas dzīvi mēs nevaram iedomāties bez pienākumu gūzmas, pārpildīta uzdevumu grafika un nemitīgas spriedzes, ar kuru grūti ir tikt galā. Pārāk liels stress kaitē mūsu labsajūtai un veselībai, diemžēl, par to mēs sākam domāt tad, kad jau ir par vēlu.  Atbrīvojieties no stresa pirms nav par vēlu! 

Fakts, ka izvairīšanās no stresa ir praktiski neiespējama, nav attaisnojums. Mēs varam un mums jātiek galā ar spriedzi un jādara tas pietiekami efektīvi, lai no tā neciestu mūsu dzīves kvalitāte...  

Vingrojiet

Ja vēlaties atbrīvoties no stresa un darīt to efektīvi, ir dažas lietas, kuras varat paveikt paši. Ja Jums pietiek laika, viens no labākajiem risinājumiem ir fiziskās aktivitātes. Kad vēlaties aizmirst par kreņķiem, pastaigājieties pa parku vai pie jūras, dodieties uz sporta zāli vai izvēlieties jebkuru citu fizisku aktivitāti.  

Pareizi elpojiet

Ja Jums priekšā ir smags uzdevums, kuru Jūs nevarat izpildīt, pievērsiet uzmanību sev. Padomājiet par pareizu elpošanu. Svarīgi ir nomierināties un pēc sākotnējā šoka vēlreiz apskatīties uz izpildāmo uzdevumu vai risināmo problēmu. To darot, aizturiet elpu uz dažām sekundēm un pēc tam elpojiet lēnā un mierīgā ritmā. Jūsu ķermenis nomierināsies un organismā ieplūdīs svaigs gaiss.  

Dodieties ceļojumā

Pie pirmās iespējas, savāciet bariņu draugu un dodieties ceļojumā. Vienojieties par ceļojuma galamērķi, izvēloties vietu, kurā jau esat bijuši, lai izvairītos no vilšanās. Ja Jūs dodaties ceļojumā uz kādu pilsētu, saplānojiet braucienu laicīgi un uzziniet, kādas vietas ir vērts apskatīt. Ja Jums ir vairāk laika un naudas, izvēlieties kādu eksotiskāku vietu, kur patiesi aizmirst ikdienas problēmas. Vietas un klimata maiņa ļaus kaut uz laiku aizmirst par ikdienas rūpēm, raizēm un kreņķiem.   

Papļāpājiet

Problēmas vienmēr šķiet mazākas, ja tajās dalāties ar citiem. Kad jūtat, ka spriedze sāk Jūs nomākt, aprunājieties par to ar kādu – ar paziņām, draugiem vai citiem labi zināmiem cilvēkiem, kuriem Jūs uzticaties. Tādējādi Jūsu nomāktība kļūs mazāka un Jūs zināsiet, ka citi cilvēki saprot, kam Jūs ejat cauri un spēs Jums ieteikt kaut ko vērtīgu.

Noskatieties labu filmu

Pirms došanās gulēt ērti iesēdieties dīvānā un noskatieties kādu no savām iecienītākajām filmām. Vislabāk izvēlieties kādu no komēdijām, kas liks Jums smieties un aizmirst par ikdienas problēmām un uztraukumiem. Ja vēlaties pilnībā atbrīvoties, iedziļinieties sižetā un mēģiniet iejusties filmas varoņu lomā, izdzīvojot filmas ainas un notikumus. Ja Jums ir laiks, dodieties uz kino un noskatieties filmu tur. Tas būs daudz efektīvāk, īpaši, ja būsiet labā kompānijā.

Iegrimstiet vannā ar putām

Lai atbrīvotos no spriedzes pilnas dienas, palutiniet sevi un nejūtieties par to vainīga. Uztaisiet karstu vannu un atpūtieties tajā. Lai piešķirtu tam romantiskāku noti, aizdedziet sveces vai izmantojiet smaržīgās eļļas. Uz dažām minūtēm visu apturiet, aizmirstiet par problēmām un ļaujiet ķermenim pilnībā atbrīvoties. Izbaudiet katru mirkli šīs brīnišķīgās relaksācijas!  

Atbrīvojieties ar mūzikas palīdzību

Arī mūzikas klausīšanās palīdz labāk justies un atbrīvoties. Daži dod priekšroku klasiskajai mūzikai, citiem patīk dabas skaņas, vēl kāds lieliski jūtas populāras mūzikas pavadībā. Izmēģiniet dažādus mūzikas veidus un izvēlieties tādu, kurā jūtieties vislabāk. Lai vai ko Jūs izvēlētos klausīties, svarīgi ir, lai tas Jums patiktu, turklāt, ja dziesma ir ritmiska, tās pavadījumā varat arī padejot vai dziedāt līdzi tās izpildītājam.  

Piepildiet kādu no savām vēlmēm

Viena lieta, kas palīdz justies labāk, ir slēptu vēlmju realizācija. Ja vēlaties pāri jaunu apavu un tieši tos, ko nesen redzējāt skatlogā, vai, ja esat noskatījusi kādu blūzīti, padomājiet, vai varat to atļauties un nopērciet. Piezvaniet sen neredzētai draudzenei vai palutiniet sevi ar masāžu. Piepildiet kādu no savām vēlmēm. Protams, nevajadzētu pārspīlēt un palikt bez finansu līdzekļiem.   

Sapņojiet vaļā acīm

Ja nekas cits nelīdz, atgūstiet pašmotivāciju un spēku tikt galā ar stresu ar savas iztēles palīdzību vai gremdēšanos pozitīvās atmiņās. Iedomājieties sevi esam vietā, kurā vienmēr esat vēlējušies būt un izbaudiet prieku par to. Dodieties iedomās pie jūras, apgulieties pludmalē vai iedomājieties, ka atkal esat savas dzīves lieliskākajā ballītē. Ļaujiet, lai labie pagātnes brīži atkal piepilda Jūs ar enerģiju, jo kas zina – varbūt tie atgriežas ...