Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā

Jauna matrača iegāde palīdz izvairīties no miega traucējumiem

Ja jums pēkšņi parādās miega traucējumi, piemēram, jūs nepārtraukti grozāties un svaidāties, pamostaties naktī sakarā ar diskomforta sajūtu vai jūsu miegam traucē sāpes kājās vai mugurā, pie vainas var būt matracis. Izvērtējiet jebkādas pēkšņas vai ne tik pēkšņas pārmaiņas savā miega ciklā, lai saprastu, vai jums ir jāiegādājas jauns matracis.

Kurā brīdī jāsāk domāt par jauna matrača iegādi?

Daži cilvēki uzskata, ka ik pa septiņiem gadiem viņu dzīvē notiek kādas pārmaiņas. Vai tā nav interesanta sakritība, ka ik pēc septiņiem gadiem arī rodas vēlme nomainīt matraci? Pēc septiņiem gadiem matracis ir diezgan labi nolietots (20 000 reizes) un to var aizstāt ar jaunu. Ja jums ir ļoti labs matracis, varat to lietot 10 gadus.

Turpmāk ir norādītas dažas pārliecinošas pazīmes, kas liecina par to, ka ir nepieciešams nomainīt matraci

1. Ilgstošas muguras sāpes

Šajā gadījumā jums ir jāņem vērā divas lietas: jūsu dzīvesveids un jūsu matracis. Ja pavadāt daudzas stundas sēžot, tostarp pie stūres, vai jums ir paaugstināta jutība pret temperatūras pārmaiņām, dienas beigās jums var sāpēt mugura. Tomēr mainīt dzīvi var nebūt tik vienkārši, tāpēc varat pamēģināt mainīt savu dzīvesveidu. Sāciet trenēties! Treniņi veicina asinsriti, vairo enerģiju muskuļos un samazina spiedienu uz muguru.

Vēl viens risinājums ir atrast mugurai piemērotu matraci: stingru, bet ērtu matraci. Stingrie matrači balsta mugurkaulu un novērš iegrimšanu matracī. Ja jums ir izveidojies pieradums pie mīksta matrača, sākumā, iespējams, izjutīsiet diskomfortu, tomēr dažu dienu laikā ķermenis pieradīs pie jaunā matrača.

2. Matracis zaudē stingrību

Matracim ir jābalsta jūsu ķermeņa svars, un, ja sarēķinām visas uz tā gulētās stundas, dienas, nedēļas, mēnešus un gadus, tad redzam, ka tas, iespējams, patiešām var būt jau nolietojies. Lai arī matrača ražošanā ir izmantoti elastīgi un izturīgi materiāli, daži matrači laika gaitā nosēžas. Kad tas notiek, matracis vairs nesniedz nepieciešamo atbalstu un vēlamo komforta līmeni. Kad tas notiek, tad ir nepieciešams iegādāties jaunu matraci.

Tāpēc, ja jūtat, ka matracī ir bedres vai tas sāk nokarāties pāri gultas rāmja stūriem, tad ziniet, ka ir pienācis laiks to nomainīt. Jūsu matracim ir jābūt stingram pat tad, kad uz tā stāvat. Ja matraci paceļot gaisā, tā sāni ieliecas, varat skaidri zināt, ka ir jāpērk jauns matracis.

3. No stingra līdz mīkstam

Ja matracis ir patiešām stingrs, no tā atlec pat monētas. Ja to izmēģināsiet un monēta pieplaks pie matrača, ziniet, ka matracis ir jānomaina. Ja ciešat no muguras sāpēm, saskaņā ar pētījumu datiem jums ir jāguļ uz vidēja vai stingra matrača, jo tas izteikti balsta mugurkaulu. Ja matracis zaudē stingrību, jo tas ir ticis lietots pārāk ilgi vai uz tā ir lēkājuši bērni, jūsu muguras sāpes var palielināties.

4. Putekļu ērcīte

Ik nakti guļot gultā, mūsu ķermenis atbrīvojas no liekās ādas. Diemžēl putekļu ērcītēm (mikroskopiskiem organismiem, kuri dzīvo putekļos un vairojas mūsu matračos) šīs atmirušās ādas šūnas ir barība. Pat pēc dažu gadu lietošanas matracis var saturēt 10 000–1 000 000 dzīvu putekļu ērcīšu.

Lai arī putekļu ērcīšu skaitu var samazināt palagi ar gumiju, regulāra matrača tīrīšana ar putekļu sūcēju un bieža palagu mazgāšana, no tām pavisam atbrīvoties nav iespējams. Turklāt, ja neuzmanāties, jums var rasties arī alerģija. Tādējādi mēs iesakām aizstāt matraci ar jaunu uzreiz, kad tas ir nepieciešams.

Dormeo produktu klāstā jūs atradīsiet arī sev vispiemērotāko matraci

Mūsu matračus ir izmēģinājuši jau miljoniem klientu, un viņi ir bijuši pilnībā apmierināti. Turklāt mūsu klientu skaits turpina pieaugt. Un tas nav tikai, pateicoties izmantoto materiālu kvalitātei. Tam par iemelsu nav arī tikai matraču anatomiskās un ortopēdiskās īpašības. Arī ne jau mūsu piedāvātā 15 gadu garantija ir vienīgais iemesls tam. Tas tā ir tāpēc, ka Dormeo matrači ir neticami ērti un nodrošina jums pelnīto atpūtu.

8 iemesli tam, lai iegādātos Dormeo matraci

 1. 30 vai 100 dienu izmēģinājuma periods; garantija līdz pat 15 gadiem
 2. Augstākā kvalitāte, elpošanas spēja, anatomiskās un ortopēdiskās īpašības
 3. Jaunākie materiāli, inovatīvs dizains un tehnoloģija
 4. Dormeo matraču atbilstība augstajiem T&A testu standartiem
 5. Visiem piemērotas cenas, formas un izmēri
 6. Īpašs higiēnisks iepakojums
 7. Dormeo matraču piegāde uz mājām
 8. Iespēja apmaksāt līzingā