Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Feng Shui tavā guļamistabā

 Feng shui radusies no Ķīnas filozofijas Taoism, kas māca kā iekārtot dzīvokļus, birojus un citas telpas tā, lai pozitīvā enerģija varētu bez šķēršļiem plūst tām cauri. Mērķis Feng Shui sistēmā iekārtotai guļamistabai ir padarīt to ērtu, patīkamu un enerģijas pilnu. Kā to panākt?  

1. Pareizs apgaismojums

Guļamistabā izmantojiet dažādu līmeņu apgaismes ķermeņus. Ja iespējams, izmantojiet slēdžus, kas regulē gaismas spilgtumu. Ideāli piemērotas ir sveces. Tomēr tās pērkot, pievērsiet uzmanību, vai sveces nesatur toksiskus elementus.  

 2. Ūdenim nē

Priekšmetus, kas satur ūdeni, lieciet citā telpā, kur dzīves ritms ir daudz aktīvāks. Pieņemts uzskatīt, ka ūdens apdraud partnerattiecības, jo tas dzēš uguni. Ja Jums istabā ir akvārijs, uz nakti to apsedziet.  

 3. Samaziniet elektromagnētiskos starus

No guļamistabas izņemiet televizoru, datoru un radio. Dažreiz problēmas ar miegu rodas pat no elektroniskā pulksteņa. Tādēļ iesakām to pārvietot vismaz 2 metru attālumā no gultas, vai arī iegādāties parasto vecmodīgo modinātāju. 

4. Nekādu spoguļu

Spogulis, kurš atspoguļo gultu un cilvēkus tajā nes neveiksmes un neizdošanos. Tas var izraisīt nakts murgus, depresiju utt. Ja Jūs nevēlaties šķirties no guļamistabā esošā spoguļa, varat rīkoties tieši tāpat kā ar akvāriju – uz nakti apsedziet to.

 5. Izmantojiet mierīgas krāsas

Tā kā Feng Shui principiāli uzskata, ka guļamistaba ir vide, kurai jāgarantē mierīgs miegs, tās tekstilijās un krāsojumā izmantojiet mierīgas pasteļkrāsas. Šādās krāsās būtu jābūt gan mēbelēm, gan arī sienām, paklājiem un gultas veļai. 

 6. Esiet uzmanīgi, izvēloties gleznas un attēlus guļamistabai

Gleznām un attēliem ir ļoti spēcīga enerģija. Raugiet, lai gleznas, kas pakārtas virs gultas, nebūtu skumjas vai negatīvas. Šie attēli ietekmē Jūs katru nakti un līdz ar to arī Jūsu dzīvi, tādēļ tiem jābūt pozitīviem un Jūsu dvēseles mieru sargājošiem. 

 7. Uz nakti visām guļamistabas durvīm jābūt aizvērtām.

Aizveriet guļamistabas ieejas durvis un skapju durvis.

 8. Guļamistabai jābūt izvēdinātai

Gaisam guļamistabā vienmēr jābūt svaigam, pilnam skābekļa, jo svaigs gaiss ir pozitīvas enerģijas daļa. Jūs varat izmantot arī gaisa jonizētāju.

 9. Guļamistaba – telpa atpūtai

Darba telpai un atpūtai telpai jābūt dažādām. Ja Jūs nevarat izkārtot dzīvokli savādāk, atdaliet darba un guļamo zonu ar aizkaru vai ko līdzīgu.  

10. Ļoti svarīgs ir gultas izvietojums

  • Nelieciet gultu istabas stūrī, jo stūrī enerģijai nav kustības. Ja tomēr Jūs nevarat rīkoties savādāk, vismaz galvgali nenovietojiet stūra daļā.  
  • Gulta nedrīkst atrasties pie loga, jo tas izsūc Jūsu enerģiju.  
  • Katrā gultas pusē jābūt naktsgaldiņam.  
  • Gultas abas puses jāatbrīvo no šķēršļiem, pie gultas ir jābūt brīvai piekļūšanai no visām pusēm.  
  • Trīs gultas pusēm obligāti jābūt atvērtām.
  • Neguliet ar kājām pret durvīm.
  • Guļot Jums ir jāredz durvis: šādā veidā Jūs redzēsiet izmaiņas enerģijā tiklīdz kāds ienāks istabā.  

 11. Gultai jābūt ērtai un līdzsvarotai

Gultai jābūt pietiekami lielai, vienmēr tīrai un izvēdinātai.