Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Feng Shui guļamistabai - padomi veselīgam miegam

 

Veselīgam miegam noslēpums - pareizi iekārtota guļamistaba...

Pareizi iekārtotai guļamistabai ir liela ietekme uz miega kvalitāti. Patīkama guļamistaba spēj pat likvidēt mūsu bezmiega problēmas, kā arī neērtu gulēšanu. Viens no guļamistabas iekārtošanas variantiem ir sekot Feng Shui principiem.

Kas ir Feng Shui?

Feng Shui ir apmēram 3,000 gadus veca Ķīniešu filozofija. Tā ir zinātne, kas māca, kā līdzsvarot mūsu vidē esošās dažādās enerģijas, lai liktu tām pozitīvi ietekmēt mūsu veselību, laimi un labklājību.

Ieviešot Feng Shui principus savā dzīvē, mēs vara uzlabot savu dzīves telpu. Neskatoties uz to, ka tā ir dziļa un kompleksa zinātne, tajā ir norādes, kas pielāgotas iesācējiem, palīdzot iekārtot dažādas vides, tai skaitā arī guļamistabu.

Feng Shui guļamistaba

Feng Shui principu ievērošana guļamistabas iekārtošanā, ir padarīt to ērtu, patīkamu un pilnu pozitīvas enerģijas. Tas veicina patīkamas uzturēšanās vietas rašanos, jaukus brīžus, labu atpūtu un kvalitatīvu miegu.

Padomi komfortablai gļamistabai

1. Pareizs apgaismojums.

Guļamistabā izmantojiet dažāda līmeņa apgaismojumu. Ja iespējams, apgaismojuma regulēšanai izmantojiet slēdzi. Sveces rada ideālu apgaismojumu. Tomēr, tās iegādājoties, raugiet, lai tās nesatur toksiskas vielas.

2. Ūdenim - NĒ

Priekšmetus, kas satur ūdeni, lieciet citā telpā, kur dzīves ritms ir daudz aktīvāks. Pieņemts uzskatīt, ka ūdens apdraud partnerattiecības, jo tas dzēš uguni. Ja Jums istabā ir akvārijs, uz nakti to apsedziet.

3. Samaziniet elektromagnētiskos starus

No guļamistabas izņemiet televizoru, datoru un videomagnetofonu. Dažreiz problēmas ar miegu rodas pat no elektroniskā modinātājpulksteņa. Tādēļ būtu vēlams to pārvietot vismaz 2 metru attālumā no gultas.

4. Nekādu spoguļu

Spogulis, kurš atspoguļo gultu un cilvēkus tajā nes neveiksmes un neizdošanos. Tas var izraisīt nakts murgus, depresiju utt. Ja Jūs nevēlaties šķirties no guļamistabā esošā spoguļa, varat rīkoties tieši tāpat kā ar akvāriju – uz nakti apsedziet to.

5. Izmantojiet mierīgas krāsas

Tā kā Feng Shui principiāli uzskata, ka guļamistaba ir vide, kurai jāgarantē mierīgs miegs, tās tekstilijās un krāsojumā izmantojiet mierīgas pasteļkrāsas. Šādās krāsās būtu jābūt gan mēbelēm, gan arī sienām, paklājiem un gultas veļai.

6. Esiet uzmanīgi, izvēloties gleznas un attēlus guļamistabai

Gleznām un attēliem ir ļoti spēcīga enerģija. Raugiet, lai gleznas, kas pakārtas virs gultas, nebūtu skumjas vai negatīvas. Šie attēli ietekmē Jūs katru nakti un līdz ar to arī Jūsu dzīvi, tādēļ tiem jābūt pozitīviem un Jūsu dvēseles mieru sargājošiem.

7. Uz nakti visām guļamistabas durvīm jābūt aizvērtām.

Aizveriet guļamistabas ieejas durvis un skapju durvis.

8. Guļamistabai jābūt izvēdinātai

Gaisam guļamistabā vienmēr jābūt svaigam, pilnam skābekļa, jo svaigs gaiss ir pozitīvas enerģijas daļa. Jūs varat izmantot arī gaisa jonizētāju.

9. Guļamistaba – telpa atpūtai

Darba telpai un atpūtai telpai jābūt dažādām. Ja Jūs nevarat izkārtot dzīvokli savādāk, atdaliet darba un guļamo zonu ar aizkaru vai ko līdzīgu.

10. Ļoti svarīgs ir gultas izvietojums

  1. Abās gultas pusēs jābūt nakts skapīšiem.
  2. Pie gultas ir jābūt brīvai piekļūšanai no visām pusēm.
  3. Trīs gultas pusēm obligāti jābūt atvērtām.
  4. Neguliet ar kājām pret durvīm.
  5. Guļot Jums ir jāredz durvis: šādā veidā Jūs redzēsiet izmaiņas enerģijā tiklīdz kāds ienāks istabā.

11. Gultai jābūt ērtai un līdzsvarotai

Lietojiet pārklājus no dabiskajiem materiāliem. Matracim ir jābūt labā kvalitātē, spilvenam jānodrošina pietiekams atbalsts kaklam un mugurai.