Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Dzērieni un randiņi: Kādu dzērienu pasūtīt pirmajā randiņā?

Sarkanvīns

Sarkanvīns ir izsmalcināts, seksīgs un pavedinošs, tāpēc tā ir lieliska izvēle randiņam. Ja Jūs vēlaties atstāt iespaidu uz savu pavadoni un radīt īpašu noskaņu, izvēlieties sarkanvīnu! Tomēr esiet uzmanīgi, jo sarkanvīns var atstāt pēdas uz Jūsu lūpām un zobiem, kas noteikti nebūs ļoti pievilcīgs skats, tāpēc randiņa laikā neaizmirstiet par šo faktu.

Baltvīns

Baltvīns ir tikpat izsmalcināts kā sarkanvīns, un tas ir arī sievišķīgāks, tāpēc ja Jūs vēlaties piešķirt savam tēlam nedaudz naivuma un viegluma, noteikti izvēlieties baltvīnu! Sarkanvīns veido vairāk seksīgāku atmosfēru, kamēr baltvīns piešķir randiņam vieglu flirta noskaņu.

Izvēloties baltvīnu, Jūs novērtēsiet šīs izvēles priekšrocības – baltvīns neatstāj pēdas uz Jūsu sejas, tāpēc Jums nevajadzēs uztraukties, kā izskatīsieties pavadoņa priekšā.

Martini

Martini ir klasisks, izsmalcināts un stilīgs, bet tas ir diezgan stiprs alkoholisks dzēriens, tāpēc, iespējams, pirmajā randiņā to dzert nevajadzētu. Martini parasti pasniedz mazās devās, bet tas ir ļoti stiprs, kas nozīmē, ka Jums būs vajadzīgs mazs šī dzēriena daudzums, lai noreibtu, vai arī lai iedzertu par daudz.

Parasti pirmajos randiņos ir daudzi klusuma brīži un pauzes, kuras mēs visbiežāk aizpildām, paceļot glāzes un dzerot mūsu dzērienus. Ja Jūs dzersiet ūdeni pirmā randiņa laikā, sliktākais, kas var notikt, ir bieži gājieni uz labierīcībām. Ja Jūs dzersiet martini... nu, Jūs jau sapratāt galveno domu!

Dažādi augļu dzērieni

Augļu alkoholiskie dzērieni kā, piemēram, sangrija vai augļu punšs varētu šķist laba ideja randiņam, jo tie ir viegli un garšo lieliski, tomēr saldā garša var likt Jums iedzert vairāk, nekā bija plānots, kas savukārt var kaitēt Jūsu randiņa norisei. Šādi dzērieni var izraisīt arī ļoti lielas paģiras, tāpēc ir svarīgi kontrolēt iedzertā augļu alkoholiskā dzēriena daudzumu.

Kokteiļi

Ar kokteiļiem ir līdzīgi kā ar martini – protams, tie ir lieliski dzērieni, bet tie var padarīt Jūs iedzērušu daudz ātrāk, nekā Jūs to gribētu pirmajā randiņā. Ja Jūs tomēr vēlaties pasūtīt kokteili, izvēlieties kaut ko vieglu, un nekādā gadījumā nepasūtiet Long Island Iced Tea – tas var nebeigties labi!

Alus

Alus ir ļoti interesanta dzēriena izvēle, jo to var uztvert dažādi. Pirmkārt, alus dzeršana kādam varētu likties ne īpaši sievišķīga padarīšana, kaut gan no citas puses daudziem vīriešiem patīk sievietes, kuras pasūta (un arī izbauda!) aukstu aliņu.

Ja parasti Jūs izvēlaties tieši šo dzērienu, tad arī randiņā dariet tāpat, tomēr  ja Jums īsti nepatīk alus un Jūs to pasūtījāt tikai tāpēc, lai atstātu iespaidu uz savu pavadoni, nedariet tā, jo jebkurā gadījumā varēs pamanīt, ka Jūs to īsti neizbaudāt. Un vēl, derētu atcerēties, ka alus liek ļoti bieži apmeklēt labierīcības, tāpēc padomājiet kārtīgi, pirms pasūtāt šo dzērienu!

Stiprais alkohols

Stiprā alkohola dzeršana var likt Jums izskatīties seksīgi, bīstami un avantūristiski, bet tajā pašā laikā arī tā, ka randiņa vietā Jums  labāk vajadzētu doties uz anonīmo alkoholiķu sanāksmi. Bet, ja Jūs pareizi izspēlēsiet savas kārtis, Jūs varat radīt tādu iespaidu, kādu vēlējāties – lai arī kāds tas būtu.  

Jebkurā gadījumā, esiet uzmanīgi un neiztukšojiet savu glāzi pārāk ātri, kas ir ļoti izplatīta situācija pirmajos randiņos, kad valda liels uztraukums. Tāpat ziniet savu mēru – jo pretējā gadījumā Jūs varat nožēlot savu rīcību nākamajā rītā.