Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Dāvanu izvēle pēc zodiaka zīmēm 2.daļa

Astroloģiskās zīmes par katru cilvēku var pateikt visai daudz. Gan to kāds ir cilvēks, gan to kādas lietas viņam patīk un kādi ir viņa hobiji. Tā kā svētki ir pavisam tuvu, arī dāvanu izvēlei ir atlicis pavisam maz laika, tieši tāpēc, lai jums būtu vieglāk izvēlēties labāko dāvanu, ņemsim palīgā Zodiaka zīmes, kas lieliski palīdz izvēlēties labākas dāvanas svētkos jūsu mīļajiem... 

 Svari – estēts bez īpašām prasībām pret dzīvi

Dzīves uzdevums: Saglabāt līdzsvaru dzīvē

Slēptākā vēlme: Vienkārša dzīve bez sarežģījumiem

Raksturojums: Kopš bērnības katrs Svaru zīmē dzimušais ir sapņojis par sava prinča vai princeses atrašanu un laimīgu dzīvošanu kopā līdz mūža galam – tomēr šie sapņi drīz vien izgaist un Svari pieņem dzīves realitāti tādu, kāda tā ir. Neskatoties uz viņu praktisko un argumentēto pieeju dzīvei, Svari ir ļoti jutīgi attiecībā uz visiem mīlas jautājumiem – īpaši, ja runājam par to mīlu, kas ir zudusi.

Svari ir ļoti neatkarīgi un bieži vien rada šķietami perfektas dzīves ilūziju, noslēpjoties tajā ikreiz, kad vēlas pabūt vienatnē ar sevi un savām domām. Svari reizēm izliekas attiecībās, spēlējot citu lomu – tādu, kurā labi orientējas, tādēļ viņi ir ļoti veiksmīgi arī biznesā. Pateicoties savam šarmam, Svari spēj atrast ietekmīgus kolēģus un cilvēkiem ir grūti pretoties viņu piedāvājumiem. Tomēr arī Svariem nav viegli pateikt „nē” un pastāvēt par sevi, tādēļ no viņiem mēs biežāk dzirdam „jā”, nevis „nē”.

Svari ir laimīgi, ja atrod savas dzīves mīlestību un dzīvo kā sapnī – tad ir bauda uz viņiem noraudzīties. Reizēm šķiet, ka viņi dzīvo paradīzē zemes virsū, tieši tādēļ Svariem biežāk vajadzētu sekot saviem sapņiem, ne tikai pieņemt to, kas iekrīt rokās.

Ko uzdāvināt?

Svari būs priecīgi par jebko – par CD, par ziediem utt. Galvenais, kam ir nozīme, tam, ka Jūs par viņiem vispār atceraties.

Skorpions – sarežģīts, prasīgs cilvēks, kuru ir dārgi uzturēt

Dzīves uzdevums: Sakaut visus oponentus

Slēptākā vēlme: Būt uzvarētājam

Raksturojums: Skorpioni ir zināmi kā zodiaka stiprākās zīmes pārstāvji un par to lieliski liecina arī viņu dzīvesveids. Viņi dzīvo intensīvi, viņu dzīves ir pilnas dramatisku attiecību un unikālas pieredzes. Skorpioni nereti šķiet esam vecāki, nekā patiesībā, jo viņos mīt īpaša dzīves gudrība, kuru pārējo zodiaka zīmju pārstāvji iegūst tikai ar gadiem. Skorpioniem ir nobriedis skats uz dzīvi, kas bieži vien traucē viņiem to baudīt un izjust pilnīgu laimes sajūtu.

Skorpionus sargā kaisle un vara, tādēļ viņiem ir grūti atrast romantiskas attiecības. Viņiem ir grūti atteikties no varas un kontroles un skatīties sejā savām emocijām un jūtām. Arī ilgtermiņa partneriem Skorpioni mēdz palikt mīkla; viņu sejā var lasīt daudzas domas, tomēr viņi nekad tās neatzīs un neizpaudīs skaļi. Kontaktējoties ar viņiem, rodas iespaids, ka viņi ir uzvilkuši masku, bet atrodot pareizo pieeju, šī kontaktēšanās var radīt patīkamas sajūtas.

Skorpioni ir dzimuši uzvarētāji, bet viņu raksturs bieži sarežģī viņu dzīvi. Ja Jūs būsiet viņiem kaut ko nodarījuši, viņi to atcerēsies visu dzīvi. Turklāt, izteiktā paškritika nereti liek viņiem lielus šķēršļus.

Ko uzdāvināt?

Skorpioniem patīk dārgas lietas un viņi dievina modi. Jūs trāpīsiet desmitniekā, ja uzdāvināsiet kādu glamūrīgu apģērba gabalu, kurš iegādāts brenda veikalā. Bet esiet uzmanīgi – pērkot šādu dāvanu, Jums šis cilvēks ir patiešām labi jāpazīst.

Strēlnieks – jautrs un rotaļīgs

Dzīves uzdevums: Baudīt patīkamu dzīvesveidu

Slēptākā vēlme: Mainīt pasauli

Raksturojums: Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir vispozitīvākā zodiaka zīme, viņiem piemīt piedzīvojuma gars, mīlestība pret dzīvi un viņi kaismīgi vēlas iesaistīties jaunu lietu atklāšanā. Viņi nemitīgi meklē lietas, kuras varētu padarīt viņus laimīgus, tādēļ viņi bieži maina darbu, partnerus un dzīvo starp sapņiem un īstenību. Viņu uzmanība ir koncentrēta uz visu, kas spēj padarīt viņu dzīvi labāku un interesantāku.

Cilvēki, kas šajā zīmē ir dzimuši, ir nelabojami optimisti, kas tic, ka viss šajā dzīvē ir iespējams, tādēļ cilvēki, kas ir Strēlniekiem apkārt, nereti spēj viņus sarūgtināt, jo demonstrē savu reālistisko dzīves uzskatu. Strēlnieki vienmēr ir kustībā, atklājot aizvien jaunu pieredzi un zināšanas, kultūras un cilvēkus, tādēļ jebkādi ierobežojumi spēj tos novest līdz depresijai. Tieši tāpat ir arī ar attiecībām: ja viņu partneris saprot viņus, tad viss ir kārtībā, bet, ja mēģina ielikt rāmītī, tad Strēlnieks bieži vien no tā aizmuks.

Strēlnieki mīl brīvību un tajā pašā laikā viņi ir ļoti godīgi – tik godīgi, ka tas nereti mijas ar netaktiskumu.

Ko uzdāvināt?

Atrodiet kaut ko interesantu un pilnīgi neiedomājamu, kādu juvelierizstrādājumu vai ceļojumu uz eksotisku zemi.

Mežāzis – nopietns cilvēks ar tieksmi uz pefekcionismu

Dzīves uzdevums: Būt lepnam par saviem lieliskajiem sasniegumiem

Slēptākā vēlme: Būt cilvēku apbrīnotam

Raksturojums: Mežāži ir vieni no veiksmīgākajām zodiaka zīmēm, jo viņu tieksme pēc perfekcionisma nemaz nepieļauj būt savādākiem. Viņi nelielās ar saviem sasniegumiem, bet ir priecīgi, ja citi tos pamana. Savu mērķu sasniegšanā, Mežāži ir konsekventi un neatlaidīgi: viņi zina, ka visa sākumā ir mazi solīši, kuri parasti ir visgrūtākie.

Viena no visgrūtākajām lietām Mežāžiem ir atrast pareizu līdzsveru starp darbu un atpūtu: nereti notiek tā, ka viņi pārāk koncentrējas uz vienu un pilnībā aizmirst par otru. Daudzus Mežāžus var uzskatīt par darbaholiķiem, tomēr jāatzīst, ka viņi ir lieliski organizatori, ar ļoti praktisku skatu uz pasauli. Viņiem ir neparasta humora izjūta, kas parādās neikdienišķos brīžos.

Attiecībās Mežāži ir ļoti uzticīgi un parasti vēlas ilgstošas partnerattiecības: tajās viņi vēlas sajust attieksmi, neskatoties uz to, ka paši bieži vien piemirst to demonstrēt. Savā dziļākajā būtībā Mežāži ir uzticīgi, uzticami un mīloši, kas nekad nepametīs savus draugus nelaimē

Ko uzdāvināt?

Uzdāviniet lieliskas vakariņas vai mākslas izstādes apmeklējumu. Sniedziet viņiem kaut ko noderīgu, tādēļ ieklausieties viņos un padomājiet, kas tieši ir Mežāžiem nepieciešams, jo perfekcionisti nemēdz aizmirst nejēdzīgas dāvanas un to dāvinātājus!

Ūdensvīrs – vienmēr uzmanības centrā

Dzīves uzdevums: Izprast dzīves lielākās mīklas

Slēptākā vēlme: Būt unikālam un oriģinālam

Raksturojums: Šie cilvēki ne tikai vada pārējos, bet arī uzstāda mērķus. Viņu unikālais un kreatīvais domāšanas veids padara daudzus no viņiem par izgudrotājiem. Īpašās garīgās vērtības, maņas un spējas ļauj viņiem atklāt daudzas lietas, neskatoties uz to, ka viņu intensitātei ir arī savas ēnas puses. Neskatoties uz to, ka daudzi izcili cilvēki ir dzimuši tieši Ūdensvīra zīmē, tikpat daudzi ir arī pacienti psihiatriskajās klīnikās. Viņu spējas ir gan laime, gan lāsts.

Ikdienas dzīvē viņi ir patīkami cilvēki, kas reti kad tiesā citus un neļauj sevī dominēt emocijām. Viņi parasti ir ļoti objektīvi un viņu komunikācijas spējas piesaista daudzus cilvēkus. Ūdensvīri ir neparasti un noslēpumaini cilvēki, kas reizēm ir ekscentriski, tomēr tas viss padara viņus par unikāliem un oriģināliem cilvēkiem.

Viņiem vienmēr ir izteikts viedoklis, neraugoties uz to, vai tas ir par politiku vai par kādu citu tēmu. Savas dzīves laikā viņus pavada nepieciešamība kaut kam ticēt.

Ko uzdāvināt?

Kaut ko interesantu. Šiem dzīvespriecīgajiem cilvēkiem patīk oriģinālas un interesantas lietas. Kāda interesanta rotaļlieta, biļetes uz jaunāko komēdiju vai kaut kas noderīgs automašīnai.

Zivis – maiga, mākslinieciska dvēsele

Dzīves uzdevums: Aizbēgt no vientulības un sajust saikni ar dabu

Slēptākā vēlme: Dzīvot sapnī

Raksturojums: Zivis ir ļoti talantīgas un noslēpumainas personas, tomēr, neskatoties uz daudzajiem talantiem, lielāko daļu dzīves viņas pavada bezjēdzīgā cīņā. Viņas ir pretrunīgas un nevar atrast izeju daudzajos lēmumos un ceļos. Reizēm šķiet, ka Zivis dzīvo divas dzīves reizē.

Zivis ir diezgan divkosīgas, viņās slēpjas gan svētais, gan sātaniskais. Tādējādi viņas var vienlaicīgi būt gan zudušās dvēseles, gan līderi, gan sapņotāji, gan arī psihopāti, tajā pašā laikā viņas var būt kreatīvas savā vārgumā un nestabilitātē.

Tā kā Zivis daudz laika pavada savā iedomu pasaulē, viņām ir grūti atrast pareizo ceļu dzīvē, turklāt viņas nespēj izsvērt tos apstākļus un likumsakarības, kuri nostājas viņu ceļā. Zivis uztver pasauli tādu ,kādu vēlas to redzēt, nevis tādu, kāda tā ir patiesībā. Viņu dzīvi un lēmumus vada sirds, bet romantiskas attiecības Zivīm ir vissvarīgākā lieta pasaulē.

Ko uzdāvināt?

Nebūs viegli izvēlēties dāvanu Zivīm, jo viņas spēj novērtēt tikai to, ko jūs pats savām rokām būsiet izgatavojis. Ja jums nav laika pašiem uztaisīt dāvanu, Zivis būs mierā arī ar čībām vai jogas nodarbībām.