Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Kāpēc cilvēki dod priekšroku miegam, nevis seksam?

Miegam vienmēr priekšroka ...

Mēs visi to ļoti labi zinām, tikai skaļi par to nerunājam – ir dienas, kad mēs vienkārši nevēlamies mīlēties. Neskatoties uz pasaulē labi pazīstamajām sieviešu „galvassāpēm”, ne tikai viņas ir tās, kas reizēm labprātāk izvairītos no seksa …

Galvenais iemesls abiem dzimumiem ir viens – vēlme izgulēties.

Vai tiešām gulēšana mums nozīmē vairāk, nekā mīlēšanās?

Pētījums, kurā piedalījās 1000 pieaugušo, mēģināja noskaidrot, kas vai kāds ir galvenais mūsu seksualitāti samazinošais faktors. Pētījuma dalībnieku vecums svārstības bija no 18 – 75 gadiem, lielākā daļa bija precēti cilvēki vai tādi, kuriem bija ilgtermiņa attiecības, bet gandrīz pusei no visiem dalībniekiem bija bērni, kas jaunāki par 18 gadiem.

Zinātnieki ir atklājuši, ka 56 % vīriešu domā par seksu katru dienu (šīs kategorijas sievietes veidoja tikai 19%), tomēr neskatoties uz lielo kaisli, laiku pa laikam lielākā daļa no šiem cilvēkiem labprātāk izvairītos no seksa.

5 visbiežāk sastopamie iemesli, kāpēc cilvēki izvairās no seksa:

  1. nogurums (53 %)
  2. slikts garastāvoklis vai saslimšana (49 %)
  3. nepietiekama gatavība seksam (40 %)
  4. rūpes par bērniem (30 %)
  5. darbs (29 %)

Un, kad noskan atgādinājums, ir laiks seksam …

Tas gan varētu izklausīties savādi, bet 45 % cilvēku plāno savas seksuālās attiecības un to laiku, bet 7 % pat pieraksta kalendārā to kā paveicamo darbiņu.

Pat, ja ir pasliktinājusies veselība, vēlme mīlēties nepazūd

Pētījums ir arī pierādījis, ka cilvēki, kas uzskata, ka viņiem ir slikta veselība, mazāk nodarbojas ar seksu. Tomēr tas nenozīmē, ka sekss viņus vairs neinteresē. Viņi domā par seksu tieši tikpat bieži kā tie, kurus nenomoka veselības problēmas.

Bet varbūt tā ir bērnu vaina?

Nē, arī bērni nav iemesls seksa trūkumam. Pētījumu rezultāti liecina, ka vecākiem, kuru bērni nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sekss ir biežāk, nekā tiem, kuru bērni vairs nedzīvo kopā ar vecākiem.