Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Cik daudz seksa nepieciešams veselības uzturēšanai

Vai seks var novērst iesnas?

Nākošreiz, kad Jūs saķersit iesnas, Jūsu daktera padoms varētu būt sekojošs: „Sasniedziet divus orgasmus un piezvaniet man no rīta”.

Vadoties pēc Carl J. Charnetski, psiholoģijas profesora un Francis X. Brennan, Jr., psiholoģijas profesora asistenta, Wilkes universitātē Pensilvānijā, veiktajiem pētījumiem, šķiet, ka cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar seksu, ir lielāks imūnglobulīna A (IgA) antivielu līmenis, nekā tiem, kas ar seksu nodarbojas mazāk kā reizi nedēļā.

IgA, kas ir visās gļotu membrānās un arī asinīs, ir visdominējošākais no piecām galvenajām antivielām, kuras ir organisma aizsardzības mehānisma daļa, kas cīnās pret slimībām.

Cilvēka imūnsistēmas galveno funkciju raksturo IgA līmeņi.

Pētījumā, IgA tika mērīts siekalu paraugos, kurus paņēma no sieviešu un vīriešu dzimuma pēdējā kursa studentiem. Pētījuma veicēji uzdeva studentiem jautājumus par viņu seksuālajiem sakariem, tai skaitā dzimumsakariem, attiecību ilgumu un studentu apmierinātību ar viņu seksuālajām attiecībām.

Iegūtā informācija atklāja četras seksuālā periodiskuma klasifikācijas:

  • Nav seksuālo attiecību;
  • retas seksuālās attiecības (retāk kā reizi nedēļā),
  • biežas seksuālās attiecības (reizi vai divas reizes nedēļā)
  • ļoti biežas seksuālās attiecības (trīs vai vairāk reizes nedēļā).

Charnetski sacīja: „Salīdzinot visas kategorijas, tai skaitā „Ļoti biežas seksuālās attiecības”, mēs atradām IgA koncentrāciju par trešdaļu vairāk grupā „Biežas seksuālās attiecības”.

Tātad – sastādot savu seksuālo attiecību kalendāru, neaizraujaties pārāk daudz. Partnerattiecību gaitā izveidotajām seksuālajam attiecībām vidēji vajadzētu būt vienu līdz divas reizes nedēļā, tādējādi maksimāli nodrošinot spēcīgu imūnsistēmu…nu, vismaz studentu vecuma grupā.