Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

9 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt vīrietim

1. Tu esi “memmesdēliņš”

Būt attiecībās ar memmesdēliņu vienmēr ir sarežģīti, taču, ja mīlat šo vīrieti un vēlaties ar viņu kopā veidot un pavadīt savu dzīvi, nekad nesakiet, neko sliktu par viņu un viņu māti. Pieņemiet to kā faktu un necentieties viņu mainīt. Ja jūsu vīrietis ir memmesdēliņš 20 gados, viņš tāds būs arī 40. Vai esat tam gatava? Ja jā, tad mīliet un novērtējiet viņa mammu vairāk nekā savējo un jūsu vīrietis jūs par to mīlēs līdz mūža galam.

2. Pastāsti man par savu bijušo

Lai arī mēs labi apzināmies, ka nevajadzētu dzīvot pagātnē un pagājušās attiecībās, ir liels kārdinājums uzzināt vairāk detaļu par mīļotā cilvēka iepriekšējām attiecībām. Izvairieties no sarunām par bijušajiem partneriem, it īpaši par attiecību intīmajām detaļām, katrā ziņā jūsu attiecības tas neuzlabos.

3. Paskat, cik viņa lieliski izskatās!

Lai arī izklausās pavisam nevainīgi un vienkārši, šis komentārs ir izpostījis daudzas attiecības. Sievietes, lai arī mēdz tā izteikties, pozitīvas atbildes gadījumā, pašas bieži vien sāk justies greizsirdīgas un šis gruzd iekšā kamēr var izvērsties pat strīdā.

Iespējams, jūs turpināsiet ar jautājumiem – „vai viņa ir skaistāka, nekā es?” vai “Vai tu vēlētos būt attiecībās ar viņu?” Vispirms jūs teiksiet, ka esat tikai ziņkārīga un vienkārši vēlaties uzzināt viņa viedokli. Bet ja viņš atbild ar „jā”, tas var nozīmēt pat jūsu attiecību galu, vai ja viņš teiktu „nē”, jūs padomāsiet, ka viņš nesaka patiesību un arī tas var nozīmēt jūsu attiecību galu agru vai vēlu.

4. Tu nespēj priecāties

Ja satiekaties ar introvertu cilvēku, jums nepieciešams pieņemt sava partnera rakstura iezīmes. Varbūt jums patīk skaļa draugu sabiedrība, ballītes,  notikumi, jūsu partneris savukārt var dot priekšroku klusumam, vienatnei, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš nespēj priecāties.

Nekad nesakiet: „Tev vajadzētu iemācīties atslābināties un priecāties par dzīvi, jo tu esi tik kautrīgs un garlaicīgs.” Līdzko būsiet to izteikusi, viņš visdrīzāk nekad vairs nevēlēsies jūs redzēt, pat ja mīl jūs. Introverti cilvēki zina, kā relaksēties, un viņi nebūt nav kautrīgi. Viņi prot mīlēt un ir uzticīgi, tieši tāpēc, ka ir ļoti jūtīgi. Galu galā introverti cilvēki ir vislabākie vīri.

5. Vai es esmu skaista?

Lai arī vīrietis var lielā mērā pacelt savas mīļotās pārliecību par sevi, nekad pati neuzdodiet šo muļķīgo jautājumu. Ja viņš jūs mīl, viņš jums to teiks arī bez jautāšanas. Taču arī tad, ja jūsu vīrietis neizsaka jums komplimentus, tas nebūt nenozīmē, ka neesat skaista. Galu galā, dāmas, šis jautājums ir vistiešākā norāde uz to, ka neesat pašas pārliecinātas par sevi. Strādājiet pie savas pārliecības un lieciet mierā savu vīrieti.

6. Tev ir briesmīga gaume

Ja jums nepatīk, kā partneris ģērbjas, nesakiet to viņam, vismaz ne tieši. Ja dzīvojat kopā, jūs varat pamazām atbrīvoties no viņa vecajām drēbēm un iegādāties jaunas. Ja ne, tad mēģiniet iekārtot kopīgu iepirkšanos ikreiz, kad viņš ieminas, ka viņam nepieciešams iegādāties jaunu kreklu vai bikses.

Ja teiksiet ka viņam nav gaumes vai ir briesmīga stila izjūta, viņš ne tikai izšķirsies no jums, bet, iespējams, būsiet arī pamatīgi iedragājusi viņa pašpārliecību.

7. Kad tu piezvanīsi un kad es tevi atkal redzēšu?

Kad esat pirmajā randiņā ar vīrieti, kurš jums patīk, ir tik kārdinoši pajautāt par nākamo tikšanos, tomēr atturieties to darīt. Viņš padomās, ka esat no tām, kas pašas karas kaklā, un vīrieši, kā zināms, no tādām sievietēm mēdz izvairīties.

Ja viņš vēlēsies, tad pats darīs zināmu, kad piezvanīs vai kad atkal satiksieties, tāpēc, kuš! Nejautājiet. Runa nav par lepnumu, taču radīt iespaidu, ka esat viņam viegli pieejama, nav labākais veids attiecību sākšanai.

8. Tas ir tikai darbs

Ja jūsu vīrietis ir pavadījis vairākas dienas, cenšoties īstenot kādu nozīmīgu projektu, bet viņa priekšnieks to nosauc par totālu izgāšanos, nesakiet, ka „tas ir tikai darbs”. Vīriešiem darbs ir ļoti nozīmīga viņu dzīves daļa, it īpaši, kad viņi nodarbojas ar ko tādu, kas viņus patiešām aizrauj.

Varat teikt „Nākamreiz tavs priekšnieks noteikti novērtēs tavu veikumu,” vai „Dzīve ir netaisnīga, tāpēc varbūt tavam priekšniekam bija neizdevusies diena, bet tavs projekts patiesībā ir lielisks, ko viņš nepamanīja, jo bija sliktā noskaņojumā,” vai „Nepadodies, nākamreiz noteikti sanāks. Tu esi stiprs un es ticu, ka tev izdosies.” Atbalstiet partneri un viņš atlabs no jebkurām nepatikšanām ātrāk.

9. Tu nekad nekļūsi patiešām veiksmīgs

Ja jūsu partnerim ir maigs raksturs un viņš nevar pieņemt nopietnus lēmumus, nepakonsultējies ar jums, varētu būt kārdinoši sacīt, „Tu esi vīrietis, tev vajadzētu būt drosmīgam, pārliecinātam un veiksmīgam. Tu nekad nebūsi patiešām veiksmīgs, jo esi dzimis neveiksminieks.”

Nesakiet to, lai arī kas nebūtu. Jūs ne tikai sabojāsiet attiecības, bet, iespējams, arī aizvainosiet un sāpināsiet savu partneri, vienlaikus nekādā veidā neliekot viņam justies veiksmīgam vai spējīgākam tādam kļūt. Patiesībā daudz iedarbīgāk būs, ja viņu atbalstīsiet, motivēsiet, iedvesmosiet un palīdzēsiet, nevis ieslīgsiet pārmetumos.

Nav viegli izveidot stipras un veselīgas attiecības. Ir svarīgi saprast savu partneri, atbalstīt un mīlēt viņu, kā arī palīdzēt justies laimīgākam. Un arī no vīrieša varat sagaidīt to pašu. Ja esat neveselīgās attiecībās, vislabāk pārtrauciet tās tagad. Tomēr, ja esat attiecībās ar vīrieti, ar kuru labprāt pavadītu visu turpmāko dzīvi, šīs 9 lietas nesakiet.