Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

7 iemesli, kāpēc sportiskas sievietes ir labākas gultā

Vai jums mēdz būt grūti atrast motivāciju, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Vai jūsu mīļotais vēlas uzlabot fizisko formu un vēlas, lai jūs viņam piebiedrotos ceļā uz to? Ja jums nepieciešama papildu motivācija, lai beidzot pieceltos no dīvāna un sāktu kustināt pēcpusi – piedāvājam 7 iemeslus, lai nodarbotos ar regulārām fiziskām aktivitātēm, kuriem nespēsiet pretoties!

1. Īstajos brīžos viņām neiemetas krampji

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka tūlīt, tūlīt sasniegsiet baudas virsotni, taču negaidīti kājā iemetas krampis, un viss, ko jūs varat darīt, ir apgulties un kliegt no sāpēm dažas nākamās minūtes. Un arī orgasms pa šo laiku ir krietni attālinājies...

Ar šādu problēmu jums nekad nenāktos saskarties, ja regulāri uzturētu sevi labā fiziskā formā. Spēcīgi, izturīgi muskuļi ne tikai labi izskatās un liek būt stiprākiem, bet arī lieliski noder gultas prieku izbaudīšanai.

2. Viņas ir pārliecinātākas un pašes sev labāk patīk

Ja jums nepatīk savi augšstilbi, satraucaties par tauciņiem uz vēdera vai vienkārši nejūtaties pārliecināta par savu izskatu kopumā, tad arī sekss visdrīzāk, nebūs tik lielisks, kā varētu būt.

Sekss lielākoties notiek mūsu smadzenēs, nevis ķermenī, tāpēc ir tik svarīgi, lai jūs justos labi savā ķermenī, būtu apmierināta un varētu atslābināties un baudīt seksu. Un ja esat labā fiziskā formā, justies labi savā ādā jums nesagādās nekādas grūtības!

3. Viņas spēj turēt līdzi

Ja kādreiz esat piedzīvojušas lielisku seksu (un mēs ceram, ka esat!), tad jūs, iespējams, zināt, ka tas var būt gana straujš un prasīt lielu fizisko izturību. Tas var būt ilgs, ļoti ilgs, un arī ļoti intensīvs, un labāk, lai negribas atvilkt elpu...

Ja nodarbojaties ar skriešanu un, noskrienot pāris kilometru, vēl varat paelpot, tad ar seksu visdrīzāk varat nodarboties, cik vien ilgi vēlaties, un tempa turēšana jums nesagādās grītības. Tas nozīmē, ka spējat izbaudīt visus seksa priekus bez aizelšanās!

4. Viņas ir lokanākas un izveicīgākas

Ja iepriekš esat izmēģinājušas vien ierasto misionāru pozu (un, vēlreiz – mēs ceram, ka esat!), tad zināt, ka tā nav tik vienkārša, kā sākumā šķiet. Protams, dažas pozas ir vienkāršas un to izpildei nav nepieciešama liela lokanība, taču tās, kuras spēj sniegt vislielāko baudu, ir arī gana prasīgas attiecībā uz ķermeņa sagatavotību.

Ja esat labā fiziskā formā, jūs droši vien arī esat daudz lokanāka, nekā vidēji sievietes, kas ikdienā nenodarbojas ar fiziskiem vingrinājumiem, un tas nozīmē ne vien to, ka varat veikt dažnedažādas jogas pozas, bet arī, ka varat izmēģināt virkni satriecošu seksa pozu, kas piešķils nebijušu dzirksi jūsu guļamistabas aktivitātēm.

5. Viņām ir labāka asinsrite stratēģiski svarīgākajās ķermeņa daļās

Ar „stratēģiski svarīgākajām ķermeņa daļām” šeit, protams, domāti dzimumorgāni. Jā, sieviešu dzimumorgānu asinsapgāde būtiski uzlabojas, sievietei iegūstot trenētāku ķermeni, tāpēc ir tik svarīgi regulāri nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

Uzlabota asinsrite nozīmē labāku seksu, palielina iespēju sasniegt orgasmu, turklāt ievērojami spēcīgāku orgasmu. Jūs, iespējams, varat pārtraukt lasīt šo rakstu jau šobrīd – tomēr turpiniet, ir vēl pāris iemeslu!

6. Viņām ir augstāks libido

Sākumā var šķist, ka starp šīm lietām nav nekādas saiknes, tomēr būšana labā fiziskā formā patiesībā vairos jūsu dzimumtieksmi. Tas nozīmē, ka jums ne tikai būs labāks sekss, bet arī jūsu vēlme pēc seksa atjaunosies daudz biežāk. Šajā situācijā visi ir ieguvēji!

Spēcīgāk izteikts libido nozīmē arī to, ka jūs vairāk izbaudīsiet seksu. Pāris stundas sporta zālē varētu sniegt jums daudz vairāk laba seksa – kāpēc jūs vēl atrodaties uz dīvāna?

7. Viņām vienmēr pietiek spēka seksam

Visi pazīstam sajūtu, kad pēc garas, nogurdinošas dienas gluži vienkārši nepietiek enerģijas, lai nodarbotos ar seksu. Bet tā tas nenotiek ar cilvēkiem, kas ir fiziski labā formā. Viņiem enerģijas vienmēr ir vairāk nekā pietiekami visām aktivitātēm savā dzīvē, ieskaitot seksu.

Tas var izklausīties dīvaini, tā kā treniņš var patērēt ļoti daudz spēka. Taču beigās tas sniedz vairāk enerģijas, nekā jums bija sākotnēji. Tāpēc ir vērts piepūlēties un pasvīst sporta zālē, un justies seksīgas enerģijas pilnai guļamistabā.