Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

7 orgasma noslēpumi...

Orgasma noslēpumi, par kuriem Jūs iepriekš nebūsiet dzirdējuši

Mēs esam krietni papūlējušies, lai atrastu septiņus veidus, kā vislabāk stimulēt Jūsu sajūtas. Izlasiet un Jūsu seksuālā dzīve iekvēlosies!

1. Piedalieties sacensībās

Piereģistrējieties 5K sacensībām vai ieplānojiet tenisa spēli. Pēdējie pētījumi, kas publicēti žurnālā Evolution and Human Behavior liecina, ka līdzdalība kādās sacensībās sievietēs palielina testosterona līmeni par 24%. Un jebkurš šī hormona palielinājums paceļ arī Jūsu libido.

2. Karsēšanās

Pleasure autore Hilda Hutcherson saka: „Pirms seksuālā kontakta, ieejiet karstā vannā, vai, ja Jums nav daudz laika, uz dažām minūtēm uzlieciet uz dzimumorgānu ārējās daļas siltu dvieli. Siltums palielina asins cirkulāciju vagīnā, tādā veidā palielinot lubrikantus un jutību.”

3. Izstāstiet kaismīgu vakara pasaciņu

Uzrakstiet kādu erotisku stāstu, kurā Jūs un Jūsu mīļotais būtu galvenie varoņi un palūdziet viņam to skaļi lasīt tajā brīdī, kad viņš Jūsos ieiet. Lai lasīšanu padarītu aizraujošāku, Jūs varat pievienot kādu pikantu fotoattēlu kā ilustrācijas.

4. Iedzeriet seksa toniku

Ļaujiet, lai senais seksa stimulators padara brīnumu: uzsildiet nedaudz piena, pievienojiet šķipsniņu safrāna un iedzeriet. Safrāns, kas sildīšanas procesā izdala intensīvu aromātu, jau tūkstošiem gadu ir zināms kā dzimumtieksmi uzbudinošs līdzeklis.

5. Ķeriet brīdi

„Cikla pirmajās divās dienās Jūsu testosterona līmenis palielinās, Jūsu libido paaugstinās, bet Jūsu krūtis kļūst īpaši jutīgi.”, Menstruālā cikla dienās orgasmu sasniegt ir daudz vienkāršāk, nekā parasti, bet tam – daudz biežāk tie var būt daudzkārtēji orgasmi.

6. Ātrais pakāpiens

Galvu reibinošam seksam brīdī, kad Jūsu rīcībā nav daudz laika, paceliet svārkus un atrodiet kādu klusu vai pamestu kāpņutelpu. Ja Jūs esat īsāka par savu puisi, pakāpieties vienu vai divus pakāpienus augstāk, nekā stāv viņš. Pagriezieties pret viņu vai arī nostājieties ar seju pret kāpņu margām tā, lai viņš var ieiet Jūsos no aizmugures. (Padoms – pieturieties pie margām un nepārliecieties pār tām pārāk tālu!)

7. Pamēģiniet jaunu ritmu

Palieliniet savas izjūtas kulminācijas brīdī no 23 līdz pat 77%, pielietojot kairinošās mīlēšanās pozas. Jūsu partneris guļ Jums virsū savu iegurni cieši piespiedis Jūsējam, aplieciet viņam ap gurniem savas kājas un uzsāciet mierīgas kustības maigā ritmā. Šeit galvenais ir pacietība: atrodiet sev piemērotāko ritmu un turpiniet kustēties līdz orgasma sasniegšanai.