Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

7 neapstrīdami iemesli, kādēļ vērts būt optimistei

Mēs dzīvojam sarežģītā pasaulē, kur pozitīvām ziņām jācīnās par tiesībām pastāvēt negatīvo ziņu plūsmā. Taču ir arī daudz brīnišķīgu lietu, kas negatīvo līdzsvaro. Ja vēlaties būt uz pozitīvā viļņa, esiet optimisti, piepildiet dzīvi ar mīlestību un paši esiet iedvesmas un prieka avots! Turklāt būt optimistiem ir arī izdevīgi! Optimisti piedzīvo vairāk patīkamu emociju, jo pat ja pašiem viss nerit tik gludi, kā gribētos, viņi vienmēr atrod iemeslu, lai uz dzīvi paraudzītos no pozitīvās puses!

Piedāvājam jums padomāt par šiem lieliskajiem ieguvumiem, ko savā dzīvē bauda katrs pārliecināts optimists!

1. Ar optimismu reizēm pietiek, lai dzīve uzlabotos

Optimisms vienmēr bijis finansiālas un profesionālas veiksmes pamatā. Optimisti gluži vienkārši saskata vairāk iespēju un izmanto tās, jo tic, ka viņiem viss izdosies. Tieši no šīs ticības labam rezultātam un optimismā sakņotas rīcības atkarīgi reāli situācijas uzlabojumi. Optimisti parasti neprātuļo par savām problēmām, bet cenšas pēc iespējas ātrāk atrisināt situāciju. Viņiem turklāt mēdz būt arī plašs draugu un paziņu loks, kas vajadzīgā brīdī var būt noderīgi un sniegt palīdzīgu roku. Viss, kas nepieciešams ir būt pārliecinātam un darīt ko lietas labā, lai situāciju atrisinātu.

2. Ir tik daudz skaista, ko redzēt, piedzīvot un izdarīt

Vai esat kādreiz apzināti centies pievērst uzmanību vienkāršām un skaistām lietām sev apkārt? Cilvēkiem diemžēl piemīt tendence bez piepūles saskatīti tikai negatīvo, kas tāpat piesaista uzmanību. Atveriet acis un paskatieties sev apkārt. Jūs atradīsiet daudz brīnumjauku lietu, ko baudīt un par ko priecāties. Nav jābūt miljonāram, lai šos priekus baudītu! Daudzi vienkārši dzīves prieki nav ar piestiprinātu cenas zīmi – nav iespējams nopirkt patiesu jūsu bērna smaidu, vai tos laimes mirkļus, ko izbaudāt, esot kopā ar savu tuvāko draugu.

3. Atcerēsieties tikai labos dzīves brīžus

Gandrīz katram cilvēkam dzīvē ir noticis kaut kas skaists un patīkams. Pat ejot cauri grūtībām un risinot sarežģītas situācijas, varam uz to paskatīties no pozitīvās puses. Lepojieties ar savu ģimeni, draugiem, hobijiem, interesantu darbu, sasniegumiem, lielām un mazām uzvarām un citiem nozīmīgiem savas dzīves pieturpunktiem. Paņemiet papīra lapu un pierakstiet pozītīvos notikumus savā dzīvē. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz ir to lietu, cilvēku un notikumu, kas jums sagādājuši patīkamus brīžus.

4. Zāles pret grūtsirdību brīžos, kad neiet tik gludi

Ikviens optimists zina, ka ne grūti, ne labi laiki nebūs mūžīgi. Un viņi ir gatavi stāties pretī jebkuriem izaicinājumiem. Daudzi optimisti dzīvo pēc principa – dzīvo šodienā. Tas ļauj neraizēties par  vakardienu vai rītdienu, bet pieņemt visu, ko sniedz šodiena. Tipiskam optimistam mazs šķērslis ceļā uz mērķi ir drīzāk iespēja, nevis nasta, un viņš zina, ka tieši šodien viņa spēkos ir atrast veidu, kā šo iespēju izmantot sev par labu . Esiet pacietīgi, un drīz vien jūs redzēsiet, ka būt optimistam atmaksājas.

5. Fakts – optimisti dzīvo ilgāk

Neskaitāmos zinātniskos pētījumos pierādīts, ka optimistiem izdodas ilgāk saglabāt jaunību un labu veselību. Pozitīva domāšana un attieksme palielina ķermeņa aizsargspējas un dara to stiprāku cīņā pret novecošanos un dažādiem slimību ierosinātājiem. Nav labākas aizsardzības pret negatīvu apkārtējās vides iedarbību un slimībām kā ķermeņa un dvēseles harmonija. Vēl vairāk – optimisms ir labākais veids, kā tikt galā ar stresu. Pastāvīga norvozēšana un stress ir tik kaitīgi gan ķermenim, gan prātam, bet optimisms ļauj ne tikai dzīvot ilgāk, bet arī patiešām izbaudīt katru savas dzīves dienu. Ja vēlaties uzlabot dzīves kvalitāti un pagatrināt dzīvi, vispirms pacentieties aizstāt pesimismu ar optimismu.

6. Pozitīvās domāšanas spēks

Daudzi optimistiksi noskaņoti cilvēki izceļas arī ar to, ka ļoti veiksmīgi spēj sasniegt savus mērķus. Pozitīvā domāšana ne tikai palīdz saglabāt labu garastāvokli, bet ietekmē arī mūsu sajūtas un uztveri, un ļauj koncentrēties uz būtisko mūsu dzīve. Tā rezultātā jums izveidosies ieradums raudzīties uz dzīvi no gaišās puses. Jūs iemācīsieties pamanīt visu labo sev apkārt, saskatīsiet priekšrocības, par kurām iepriekš pat nenojautāt. Ja spēsiet sevi pārliecināt, ka varat sasniegt vai izdarīt jebko, ko vēlaties, jums noteikti veiksies it visā, ko darāt.

7. Optimisms ir veiksmes atslēga

Tiem, kuri sper vismaz sīkus solīšus pretī savam mērķim, ir lielākas iespējas to sasniegt nekā tiem, kas nedara neko. Gaušanās nepalīdz novērst problēmas cēloni vai negatīvo dzīves realitāti, un vēl jo mazāk tā palīdz sasniegt rezultātu. Optimisti vienmēr rīkojas tā vietā, lai cerētu uz brīnumu, un optimisti ikvienā problēmā saskata iespēju iegūt jaunu pieredzi. Šāda pieeja palīdz koncentrēt uzmanību uz pozitīvu rezultātu. Pastāvīga mērķtiecīga kustība un optimistisks noskaņojums ir tie, kas atvērs jums ikvienas durvis uz veiksmi.

Spēja vienmēr saskatīt, ka glāze ir pa pusei pilna, ir patiešām vērtīga īpašība jebkuros laikos. Tas nenozīmē, ka jums vienmēr jābūt laimīgiem, priecīgiem vai jāsmaida bez apstājas. Stīvens Kings reiz trāpīgi teicis: “Nav nekā slikta, ja ceri uz labāko, kamēr vien esi sagatavojies sliktākajam.”