Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

5 noteikumi dienesta romānam!

Pavediniet savu kolēģi, bet esiet uzmanīgi!

Jūs nevarat novērst acis no jaukās kolēģes, kas sēž dažu metru attālumā no Jums? Laipni lūdzam skaistajā, bet tik ļoti sarežģītajā dienesta romānu pasaulē.

Darba un privātās dzīves savienošana lielāko tiesu nav ieteicama – neatkarīgi no tā, vai viņi strādā tajā pašā uzņēmumā, viņi ir Jūsu padotoe vai Jūsu priekšnieki! Mēs reizēm vienkārši nespējam pretoties, jo pievilcība ir tik liela – tādēļ, iepazīstieties ar 5 noteikumiem, kas jāievēro, lai dienesta romāns nestu tikai labumu …

1. Iepazīstieties ar HR (personālsastāva) politiku kompānijā

Dažādiem uzņēmumiem ir dažādi noteikumi, runājot par attiecībām starp darbiniekiem. Daži atļauj, daži labāk redz ejam, nekā nākam, daži pat aizliedz. Ja uzņēmums, kurā Jūs strādājat ir Amerikas korporatīvās kompānijas filiāle, noteikumi tajā būs ļoti stingri tieši attiecībā uz seksuālo uzmākšanos. Esiet uzmanīgi!

Katrā gadījumā, pajautājiet sev, vai šīs attiecības būs vēlamas attiecībā uz Jūsu karjeru, kā arī reputāciju.

2. Esiet godīgs

Ja Jūs esat nolēmuši darba vietā flirtēt, labāk būt godīgiem attiecībā uz saviem darba devējiem un kolēģiem. Negodīgums un meli nekad ne pie kā laba nav noveduši. Cilvēki redzēs Jums cauri.

Izstāstiet situāciju personāla nodaļā vai savam priekšniekam un pastāstiet arī kolēģiem, kas starp Jums abiem īsti notiek. Protams, ar to mēs nedomājam intīmu detaļu apspriešanu. Izstāstiet tikai tik daudz, lai novērstu baumu izplatīšanos, kas varētu kaitēt Jūsu labajai reputācijai.

3. Izvairieties no neķītru e-mailu sūtīšanas, izmantojot darba datoru

Pataupiet mīļos un sirsnīgos vārdus savai iemīļotajai personai darba dienas beigām. Darba datora izmantošana, privāto vēstuļu sūtīšanai ir katastrofāla kļūda, īpaši, ja Jūs sūtāt vēstules, kas būtu jāpatur noslēpumā.

4. Esiet profesionālis!

Pat, ja Jūs vēlaties viņu apēst, savaldieties! Mēģiniet izturēties viens pret otru tā, kā Jūs izturējāties pirms sava romāna uzsākšanas. Mīlestības apliecinājumi un sarunas atstājiet laikam, ko kopā pavadīsiet pēc darba. Un neesiet visu laiku kopā! Saglabājiet labas, pieklājīgas attiecības ar saviem kolēģiem. Tā rīkojas īsti profesionāļi. Jūs nezināt, kurš no šiem cilvēkiem kādreiz var šķērsot Jums ceļu.

5. Esiet līmenī!

Jūsu attiecības var beigties. Tādā gadījumā nākšana uz darbu var būt emocionāls un saspringts pasākums. Neskatoties uz visu – atdaliet pārējos kolēģus un darba atmosfēru. Vienojieties ar kolēģiem, ka Jums aiz muguras nenotiks nekāda aprunāšana. Saglabājiet cieņu un profesionālas attiecības, īpaši citu klātbūtnē.

Ja Jūs tomēr nevarat pretoties dienesta romānam, nekas cits neatliek, kā tikai izmantot šo mitrās grīdas efektu. Tikai nesakiet, ka mēs Jūs nebrīdinājām.