Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

5 lietas, ko vīramāte jums nekad nepateiks

Kas ir tas, ko jūsu vīramāte iespējams noklusēs!

Ja viss notiek tā, kā tam jānotiek, tuvojas tas brīdis, kad jūs grasāties apprecēties, bet varbūt jau esat precējusies. Apskaujot savu Lielisko, jūs tomēr jūtat zināmas bažas. Kaut kas atgrūž no šī soļa speršanas. Un tās nebūt nav greizsirdīgās līgavas māsas, tā ir viņa Māte. Pat, ja jūs tīri labi satiekat, ir piecas lietas, kuras viņa Jums nekad nepateiks …

Pirms kļūšanas par jūsu visuma centru, mīļotais vīrietis bija pasaules lielākais dārgums kādai citai sievietei. Memmesdēliņš, vai nē? Bet jūsu vīrs tomēr bija savai mātei vissvarīgākais cilvēks pasaulē vēl pirms bijāt ienākusi viņa dzīvē, nerunājot jau par „Jā” vārda teikšanas brīdi. Lūk, ko viņa domā brīdī, kad skatās uz jums:

1. Viņš rūpēsies par tevi tieši tāpat, kā rūpējās par mani.

Ja jūsu vīrietis katru dienu zvana savai mātei, visticamāk viņš tieši tāpat kontrolēs jūs. Bet, ja viņš ir viens no tiem, kas aizmirst par dzimšanas dienām un jubilejām (arī savas mammas svētku dienām), negaidiet, ka viņš pie kājām klās ziedu klēpjus un uzmanības pierādījumus.

2. Kā es gaidu mazbērnus...

... Pat, ja jūs un jūsu izredzētais vēl neplānojiet bērnus, vīramāte sāka domāt par brīdi, kad viņa varēs rūpēties par saviem mazbērniem jau tajā momentā, kad viņas dēls pameta ģimenes mājas. Lai arī viņa neved jūs iepirkties bērnu preču veikalā, tas nebūt nenozīmē, ka viņai nav sagatavota kāda jauka dāvaniņa Tēta dienai.

3. Ja es viena atrodos Jūsu guļamistabā, es spiegoju

Lūdzu, nekrītiet panikā – vai tad jūs pati tā nedarītu? Varbūt guļamistaba ir pārāk intīma vieta, bet spiegošana virtuvē ir pat pieļaujama. Ja nevēlaties savā virzienā raidītu nosodījumu un neizpratnes pilnus skatienus, labāk neturiet ledusskapī lielu daudzumu saldētās gaļas.

4. Mani uztrauc jūsu seksuālā dzīve

Šis fakts nav tik ļoti saistīts ar iepriekšminēto – attiecībā uz vēlmi auklēt mazbērnus – bet gan uz to, ka ideāla seksuālā dzīve ir veselīgas un noturīgas laulības garants. Iespējams, ka viņa nevēlas dzirdēt detalizētu guļamistabas stāstu, bet tomēr viņa raizējas par sava puisēna laimi tikpat lielā mērā, kā jūs.

5. Viņš mīl tevi vairāk, nekā mani

Ir grūti to pierādīt, bet šobrīd jūs esat sava vīrieša pasaules centrs. Jūsu pirkstā ir vērtīgs gredzens, turklāt arī viņš ir saņēmis māti pūrā – sievasmāti, kas nozīmē, ka viņš ir gatavs samierināties ar daudzām lietām, lai tikai būtu kopā ar jums. Kaut kur dziļi sirdī viņa, iespējams, apzinās, ka ir pazaudējusi savu dēlu uz visiem laikiem