Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

5 viltībiņas, kas liks labāk izskatīties pludmalē

Laiks pludmalei! Taču, lai atrašanos tur patiešām izbaudītu un ar prieku rādītu savu ķermeni, nekautrējoties par tā nepilnībām, kas, būsim godīgas, piemīt katrai no mums, izmantojiet mazas viltībiņas, kas liks jums pludmalē izskatīties pārliecinoši pievilcīgākai!

#1: Lieciet savai ādai mirdzēt

Diez vai vēl kur citur jūsu ādai tiek pievērsta tik liela uzmanība, kā atrodoties pludmalē, un par laimi ir veids, kā jūs savai ādai pavisam vienkārši varat likt izskatīties veselīgākai un pievilcīgi mirdzošai. Pirmā lieta, ko jums nepieciešams darīt, ir atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām ādas virskārtā – tieši tās liek ādai izskatīties pelēcīgai un nepievilcīgai.

Jūs varat atbrīvoties no mirušo šūnu virskārtas, dušā lietojot skrubi, speciālas birstes vai švammes, uzklājot speciālus gelus vai krēmus, ko varat iegādāties ikvienā kosmētikas veikalā. Pabeidziet ar aukstu dušu, lai papildus tonizētu un uzmundrinātu ādu.

Celulīts un strijas – ko darīt?

No šiem diviem atbrīvoties nebūs tik viegli, vismaz ne īsā laikā, taču jūs varat tos noslēpt, izmantojot īpaši tam paredzētus kosmētikas produktus, vai vienkārši uzklājot mitrinošu krēmu, kas piešķir ādai veselīgu mirdzumu, novēršot uzmanību no nepilnībām. Īpaši parūpējieties par strijām – tās jums nepieciešams noklāt ar kvalitatīvu pretiedeguma krēmu, citādi, ilgstoši atrodoties saulē, tās kļūs tumši sarkanas un tādējādi daudz pamanāmākas nekā parasti.

#2: Izvēlieties peldkostīmu, kas jums piestāv

Peldkostīma izvēle, protams, atkarīga no jūsu ķermeņa tipa un nepilnībām, kuras vēlaties noslēpt un īpaši pievilcīgām ķermeņa daļām, kuras vēlaties izcelt. Ja uzskatāt, ka jūsu vēders ir visproblemātiskākā jūsu ķermeņa zona, izvēlieties viendaļīgu peldkostīmu vai divdaļīgu ar krekliņa tipa augšiņu. Arī auduma raksti un neparastas faktūras palīdz novērst uzmanību no ķermeņa vidusdaļas, savukārt peldkostīmi ar vienu ap kaklu savienotu lenci, izceļ ķermeņa augšdaļu, dabiski liekot pievērsties tai.

Pievilcīga arī no mugurpuses

Daudzas sievietes jūtas neērti par savu pēcpusi, un to, kā izskatās peldkostīmā no mugurpuses. It sevišķi, ja gurnu apkārtmērs ir lielāks, nekā viņas vēlētos. Vienkāršs risinājums ir izvēlēties peldkostīma apakšiņu, kas pilnībā nosedz visu pēcpusi – ja biksīšu sānos iestrādāti kādi raksti vai dekoratīvi elementi, efekts būs vēl labāks, radot vizuāli slaidākas gurnu līnijas.

#3: Atbrīvojieties no nevēlamajiem matiņiem. Visur!

Gluda, maiga un mirdzoša āda pludmalē izskatās apbrīnojami skaisti, un lielā mērā jūs to varat panākt vienkārši atbrīvojoties no nevēlamā apmatojuma uz ķermeņa. Skūtas vai epilētas kājas ir pašsaprotama lieta, taču nepieļaujiet kļūdu, darot to tieši pirms došanās uz pludmali. Spēcīga saules iedarbība var kaitēt jau tā kairinātajai ādai, tāpēc par atbrīvošanos no nevēlamajiem matiņiem vienmēr nepieciešams parūpēties laikus.

Bikini līnija

Nekopta bikini zona var sagraut visus jūsu iepriekšējos centienus labi izskatīties jaunajā, modernajā peldkostīmā. To vienmēr var pamanīt! Profesionāli kopta bikini zona mūsdienās nav nekāda ekstra vai luksus, bet gan pieejama katram, un perfekti sakopta bikini līnija ne tikai izskatīsies korekti, bet arī ļaus jums justies pārliecinātai pludmalē!

#4: Atrodiet piemērotākās pozas

Pareiza pozas izvēle, uzturoties pludmalē, darīs brīnumus jūsu ķermenim peldkostīmā. Atrodoties saliektā pozā, visas ķermeņa nepilnības parasti tiek akcentētas, tāpēc vienmēr centieties turēt augumu cik vien iespējams taisnu. Tādējādi jūsu ķermenis izskatīsies garāks un tievāks, paslēpjot mazās nepilnības, vai vismaz liekot tam izskatīties mazāk pamanāmām.

Lai skaisti apsēstos, lietojiet pludmales krēslu

Sēžot smiltīs, vēders parasti ir saliekts, atklājot apskatei visus liekos kilogramus, saraujoties vairākās lielās vai mazās tauku krociņās. Risinājums ir vienkāršs – lietojiet pludmales krēslu ar atzveltni – tajā sēžot vai atguļoties, ķermeņa augšdaļa var iztaisnoties, un vēdera apkārtmērs vizuāli samazināsies.

#5: Lietojiet aksesuārus, lai izceltu pievilcīgākās ķermeņa daļas

Aksesuāri pludmalē liek ne tikai izskatīties neatvairāmi un moderni – tie arī palīdz novērst uzmanību no ķermeņa daļām, kuras nevēlaties izcelt, bet drīzāk paslēpt. Plīvojoša un plāna auduma sarongs jeb lakats, ko apsienat ap gurniem, viegli paslēps visas ķermeņa apakšdaļas nepilnības, vienlaikus ļaujot jums saglabāt kustību brīvību, kas pludmalē vienmēr ir svarīgi. Dažas rūpīgi izvēlētas un vietai atbilstošas rotaslietas var padarīt pievilcīgāku jūsu dekoltē, nosegt rētaudus vai citas nepilnības, kas liek jums kautrēties par savu izskatu.

Lakoti nadziņi – uzmanības magnēts

Nagu laka un nagu dizains ir neatņemama mūsdienu modes sastāvdaļa, un jo īpaši – pludmalē. Košas krāsas uz mūsu rokām un kājām, piesaista sev daudz uzmanības, tādējādi novēršot to no mūsu ķermeņa nepilnībām.