Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

5 ieteikumi, kā nosvinēt Starptautisko ģimenes dienu

15. maijs ir Starptautiskā ģimenes diena, tāpēc jūs noteikti vēlēsieties pavadīt šo svētdienu kopā ar saviem mīļajiem. Ko darīt šajā dienā un kā nosvinēt šos tik īpašos svētkus?

Šī gada Starptautiskās ģimenes dienas tematika ir „Ģimene, veselīgs dzīvesveids un ilgtspējīga nākotne.” Piedāvājam 5 aizraujošus un izglītojošus veidus, kā jautri pavadīt laiku ģimenes lokā. 

1.Dzīvnieku fermas apciemojums

Dzīvnieku fermas, piemēram, strausu fermas vai trušu dārza apciemojums ir lieliska iespēja ne tikai izrauties no pilsētas un pavadīt laiku svaigā gaisā, bet arī izglītot bērnus par dažādu dzīvnieku dzīvi. Šāda veida dzīvnieku apskates vietas ir pieejamas visā Latvijā, tāpēc izvēlieties jums tuvāko un izbaudiet lielisku un piedzīvojumiem pilnu dienu!

2. Gaļas grilēšana kopā ar kaimiņiem

Sarīkojiet jautru kopā sanākšanu ar radiem, draugiem vai kaimiņiem. Maijs ir lielisks mēnesis, kad rīkot tādas ārpus telpu aktivitātes kā gaļas grilēšana. Neaizmirsiet šajā pasākumā iesaistīt arī bērnus, ja tas ir pietiekami droši. Mūzika, sarunas, gards ēdiens - jautri pavadīts laiks būs garantēts!

3. Visi uz dārzu!

Rūpes par vidi ir ļoti svarīgs aspekts ilgtspējīgai nākotnei, kas šogad ir viena no Starptautiskās ģimenes dienas tēmām. Nav labākas vietas, kur sākt rūpēties par vidi, kā savs dārzs vai mājas pagalms. Pavadīt dažas stundas svaigā gaisā zem siltas saules stariem ir noderīgi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Turklāt jūs ne tikai lietderīgi un jautri pavadīsiet laiku, bet arī iemācīsiet bērniem mīlēt un rūpēties par dabu.

4. Zoodārza apmeklējums

Protams, kā tad var nepieminēt zoodārzu! Siltās maija dienas ir kā radītas mierīgai dienai dzīvnieku kompānijā. Zvēriņu apskate noteikti piesaistīs bērnu uzmanību (un arī pieaugušo), tāpēc tas ir, iespējams, vislabākais veids, kā nosvinēt Starptautisko ģimenes dienu – dodoties apskatīt vienu no dabas lielākajiem brīnumiem – dzīvniekiem.

5. Velobrauciens

Vai atceraties, kad bija tā pēdējā reize, kad jūs kopā ar visu ģimeni devāties izbraukumā, bet atstājāt automašīnu mājās? Neizmantot auto vismaz vienu nedēļas nogali - tas ir ne tikai apdomīgs solis tīrākas vides saglabāšanai, bet arī lieliska iespēja parādīt saviem bērniem, ka mašīnas, viedtālruņi un datori nav vienīgā izklaides iespēja. Kopīgs velobrauciens pa gleznainām dabas ainavām atgādinās, cik mūsu valsts ir skaista, un nodrošinās ar lielisku atpūtu un izklaidi visas dienas garumā.