Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

4 soļi pretī seksīgam vēderam

Skaista un tvirta vēdera noslēpums!

Vai Jūs mēģināt tikt vaļā no liekajiem centimetriem un gribat iegūt plakanu vēderu? Ja Jūs jau esat visu izmēģinājusi un nekas nav devis vēlamos rezultātus, izlasiet mūsu sagatavoto rakstu. Tas palīdzēs Jums atšķirt mītus no patiesības un iemācīs Jums izpildīt vingrinājumus, kas pareizi dedzina taukus, jo tas ir vienīgais veids kā sasniegs gaidītos rezultātus.

Skaista vēdera noslēpumi

Kad mēs domājam par plakanu vēderu, mēs tūlīt pat uzsākam nogurdinošos vēdera preses vingrinājumus. Tādā veidā mēs jau no paša sākuma zaudējam visu vēlmi sasniegt mērķi un sākam cerēt, ka īstenībā mūsu vēders nemaz tik briesmīgi neizskatās … Kas par kļūdu!

Fakts ir tāds, ka mēs nostiprinām savu vēdera muskulatūru, bet, ja mēs vēlamies atbrīvoties no liekajiem taukiem, mums jāsāk ar ēšanas ieradumu maiņu un aerobikas vingrinājumu izpildi.

Pārtika: 5 nelielas maltītes dienā

Svarīgi ir ne tikai tas, ko Jūs ēdat, bet arī tas, kad un cik bieži Jūs to darāt. Protams, Jums ir jāizvairās no trekniem ēdieniem un jālieto uzturā vājpiena jogurts vai jogurts ar samazinātu tauku procentu, graudaugu produkti, augļi un dārzeņi, kas ir bagāti ar šķiedrvielām.

Svarīgi ir ēst līdz piecām reizēm dienā, maltītēm jābūt mērenām, jo mazas maltītes novērsīs izsalkuma sajūtu, kas nereti rodas starp ēdienreizēm. Pēdējo ēdienreizi ieplānojiet pirms plkst. 18:00.

Ar vēdera preses vingrinājumiem nepietiek

Vēdera preses vingrinājumi ir laba lieta, bet tie nepalīdzēs, ja Jūs nodosieties tikai šai metodei. Ja Jūs vēlaties plakanu vēderu, Jums ir jāzaudē liekie tauki, kas uzkrājas virs vēdera muskulatūras. To var panākt tikai ar aerobikas vingrinājumiem, kas palīdzēs zaudēt liekos taukus visā ķermenī, un, protams, arī uz vēdera. Tādēļ, veltiet laiku skriešanai, aerobikas nodarbībām, braukšanai ar velosipēdu, pastaigām utt.

Un neaizmirstiet kombinēt vingrinājums, kas paredzēti tieši vēdera muskulatūras nostiprināšanai, jo tie palīdzēs Jūsu vēderam kļūst stingrākam un labāk veidotam.

Mazliet motivācijas un, ķeraties pie darba!

Veltiet laiku sev un atbrīvojieties no nepatīkamā vēdera. Regulāra vingrošana uzlabos Jūsu izskatu un labsajūtu. Vingrojot vienu stundu dienā, Jūs dosiet savam ķermenim un organismam daudz vairāk labuma, nekā antidepresanti, tādēļ dodiet priekšroku sportam, saulei, svaigam gaisam un slaidam, vingram augumam.