Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

4 efektīvi veidi kā atbrīvoties no sliktas elpas

Vai arī jūs esat viens no tiem nelaimīgajiem cilvēkiem, kuri baidās tuvoties citiem sliktas elpas dēļ? Pētījumi ir pierādījuši, ka ar šo nepatīkamo problēmu ir jātiek galā vienam no četriem cilvēkiem. To izraisa dažādi faktori – sākot no pārtikas, ko ēdam, un dzērieniem, ko dzeram, un beidzot ar mūsu ikdienas higiēnas paradumiem, kā arī vispārējo veselības stāvokli.

Tā notiek arī ar labākajiem. Paskatīsimies, ko jūs varat darīt, lai atbrīvotos no sliktas elpas...

1. Košļājiet pareizo „lietu”

Protams, visacīmredzamākā pirmā palīdzība elpai ir iztīrīt zobus un notīrīt mēli. (Jā, arī mēli! Tā jūs atbrīvosieties no baktērijām, kuras izraisa sliktu elpu.)

Mutes skalošanas līdzeklis un cukuru nesaturoša košļājamā gumija ir nākamie svarīgākie līdzekļi sarakstā. Ja vēlaties izmantot kaut ko dabiskāku, košļājiet piparmētras lapas.

2. Pārliecinieties, ka dzerat pietiekoši daudz

Skolas, biroja vai baznīcas elpa – lai kā jūs to sauktu, mēs visi pazīstam dīvaino, smacīgo elpu no mūsu mutēm pēc tam, kad kādu laiku tās neesam atvērtuši. To izraisa atūdeņošanās. Tādēļ pārliecinieties, ka dienas laikā izdzerat pietiekoši daudz ūdens. Iesakām dzert arī piparmētru tēju, pievienojot anīsu vai kanēli.

3. Ūdeņraža peroksīda skalotājs (jā, to sakām nopietni)

Mēs zinām, ka tas izklausās šausmīgi, taču skalošanas šķīdums: puse ūdeņraža peroksīda un puse ūdens piecas līdz trīsdesmit sekundes ir tūlītējs un ilgiedarbīgs efektīvs ārstnieciskais līdzeklis elpas uzlabošanai, jo nogalina mikrobus.

Ūdeņraža peroksīds parasti atrodas mājsaimniecībās. Taču, ja tā nav, to var iegādāties aptiekā. Neatkarīgi no tā specifiskās garšas, tas ir ļoti lēts (lētāks nekā košļājamā gumija).

4. Izdzeriet glāzi auksta piena

Šī recepte palīdzēs tā sauktajai „pārtikas” elpai. Ja jums garšo ķiploki, ir patiešām grūti pretoties vēlmei pievienot tos ēdienos, jo tie piešķir ēdienam lielisku garšu, kā arī ķiplokiem ir antibiotisks efekts.

Neuztraucieties – vecāmāte iesaka izdzert glāzi piena pēc maltītes un nejaukā elpa pazudīs. Ja grasāties doties uz randiņu, labāk izvairieties no ķiploka (tā aromāts nāk ārā arī caur ādu).

Šie padomi noteikti paveiks savu – jūs redzēsiet! Ja jūs tos ieviesīsiet ikdienā, jūsu „rīta elpa” drīz būs tikai blāva atmiņa.