Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

3 praktiskas krāsas, kas palīdzēs atsvaidzināt interjeru

BĒŠĀ KRĀSA 

Iespējams, vispopulārākā krāsa, kas tiek izmantota interjerā, ir bēšā krāsa. Sienu apdares, mēbeles un dažādi dizaina priekšmeti nereti tiek izvēlēti tieši bēšā krāsā, un šai izvēlei ir saprātīgs iemesls. Šī krāsa ir ļoti patīkama, tā rada mājīguma sajūtu un noņem spriedzi. Bēšas krāsas interjera elementi lieliski iederēsies guļamistabās, kur ir ieteicams izmantot siltos toņus. Klasiski bēšais tonis ļoti izteiksmīgi izskatās vakarpusē, ja istaba ir ar skatu uz rietumiem.

Ļoti daudzi vecāki izvēlas bēšo toni savu bērnu istabās, jo tā rada radošu un maigu noskaņu. Neitrālie toņi, piemēram, bēšie, krēmkrāsas un smilšu krāsas toņi lieliski sader ar koka virsmām, tādā veidā radot vēl mājīgāku atmosfēru, bet tajā pašā laikā arī elegantu pieskaņu.

Ja vēlaties kombinēt bēšas krāsas interjera priekšmetus, tad vislabāk izvēlēties baltus, krēmkrāsas, vaniļas krāsas, kā arī gaiši pelēkos un maigi zaļos toņus.

Papildiniet savas istabas dizainu ar bēšas krāsas aksesuāriem, lai radītu elegantu, maigu un omulīgu noskaņu Jūsu mājās!

Izvēlieties, piemēram, divdaļīgo krēsla/dīvāna virsmatraci Dormeo Relax.

PELĒKĀ KRĀSA

Daudzi cilvēki, kuri veido jaunu interjeru vai vēlas atjaunot jau esošo, iespējams, izvairās no pelēkās krāsas izmantošanas, pamatojoties uz to, ka pelēkie toņi var būt drūmi vai neizteiksmīgi. Tomēr tā nebūt nav! Pelēkā krāsa ir ļoti funkcionāla krāsa, kas piestāv jebkuram stilam un istabas iekārtojumam.  Klasisks vai mūsdienīgs interjers – pelēkais tonis kļūs par lielisku fonu košākām krāsām, piemēram, gaiši zilajai, rozā, violetajai, salātu zaļajai vai dzeltenajai krāsai.

Pelēko krāsu bieži izmanto arī tādos gadījumos, kad ir nepieciešams telpu padarīt vizuāli lielāku. Tā tiek izmantota arī līdzsvarota un mierīga interjera veidošanai un patīkamas atmosfēras radīšanai. 

Pelēkas krāsas interjera priekšmetus ir ieteicams kombinēt kopā ar zaļās krāsas toņiem, piemēram, olīvu, haki, sūnu, u.c., kā arī ar gaišzilo, zilganpelēko un zilo krāsu. Pelēkas krāsas dizaina priekšmetus nav ieteicams izmantot kopā ar tumši brūnajiem toņiem.

Piešķiriet savai telpai mūsdienīgu minimālisma noskaņu, izmantojot pelēkas krāsas interjera priekšmetus! Praktiski un izsmalcināti pelēko toņu aksesuāri iederēsies  daudzās telpās, radot nosvērtības un drošības sajūtu.

SARKANĀ KRĀSA

Jau no seniem laikiem sarkanā krāsa tika uzskatīta par spēka un varas krāsu, kā arī ilga mūža simbolu. Sarkano krāsu toņi interjerā neapšaubāmi uzlabo garastāvokli, paaugstina iekšējo enerģiju un stimulē rīkoties. Būtiski ir atcerēties, ka šī krāsa var arī nogurdināt vai radīt trauksmes sajūtu, tieši tāpēc sarkano krāsu ir ieteicams izmantot telpas aksesuāros, nevis kā dominējošo krāsu vai pamattoni sienām.

Vislabāk šī krāsa ir piemērota telpās, kur notiek intensīva darbība, piemēram, birojā, darbnīcā, viesistabā vai virtuvē. Vislabāk sarkanās krāsas dizaina priekšmeti izskatās kopā ar neitrāliem toņiem – balto, melno vai pelēko.

Radiet savās mājās siltuma sajūtu vai atdzīviniet savu interjeru ar sarkanas krāsas dizaina priekšmetiem! Piešķiriet dzīvesprieku savam interjeram ar trīsdaļīgo virsmatraci dīvāniem Dormeo Relax sarkanā krāsā!