Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

12 padomi kā nedēļas nogalē atslēgties no rutīnas

Aizmirstiet par darbu un priekšnieku

Sāciet jau ar piektdienu, plkst. 17. Pārnākot no darba mājās, nekavējoties pārģērbieties un uzkodiet kādu vieglu uzkodu. Tad pārvelciet sporta drēbes un dodieties vismaz 30 minūšu ilgā skrējienā. Skriešana attīrīs Jūsu domas un nomierinās dusmas, kas dienas laikā ir uzkrājušās. Tad ieejiet dušā un noskalojiet visas raizes. Kaut vai tikai uz 2 dienām.

Obligāti: izslēdziet savu datoru un interneta pieslēgumu. Nekādas darba e-pastu lasīšanas!

Pilsētas centrā tiekaties ar draugiem, lai iedzertu pāris koktēļus

Kāpēc? Jo īstā ballīte notiks sestdien, nevis piektdien. Jums ir nepieciešams kaut kas viegls, kas lēnām Jūs noskaņos lieliskai nedēļas nogalei. Ja Jūs uzsāksiet ballēties jau piektdienas vakarā, visu sestdienu, iespējams, Jūs nogulēsiet. Un tas nedrīkst notikt, jo laiks noteikti būs lielisks un Jums būs fantastiska iespēja ar saviem draugiem doties ārpus pilsētas, pie jūras.

Romantiskās sestdienas brokastis…

Tā kā piektdienas vakarā Jūs nebūsiet pārspīlējuši ar izklaides pasākumiem, sestdienas rītā Jūs varat pamosties agrāk un pagatavot sev un savai otrai pusītei romantiskas brokastis ar zemeņu kokteili. Zemenes ir dabisks dzimumtieksmi uzbudinošs līdzeklis, kas sniegs Jūsu sestdienas rītam pavisam citu garšu.

Viss, kas Jums ir nepieciešams kokteiļa pagatavošanai, ir:

  • ¼ g zemeņu (250 g)
  • ½ l piena
  • 1 paciņa vaniļas cukura
  • 50 g cukura
  • 1 citrons

Pagatavošana: samaliet zemenes blenderī (dažas skaistākās atstājiet dekorēšanai) kopā ar pienu, cukuru, vaniļas cukuru un citrona sulu. Salejiet kokteili atdzesētās glāzēs un izrotājiet ar zemenēm, vispirms tās apviļājot cukurā.

Paveiciet kaut ko labu arī priekš sava ķermeņa.

Sestdienas dienu Jūs varat veltīt arī sev, dodoties pastaigā uz pludmali vai kādā izbraukumā, kas ļautu izbaudīt pavasra atnākšanu. Iespējams, sesdiena būtu lielisks laiks, lai saorganizētu kādu pasākumu kopā ar draugiem - pavasra talku ar pikniku.

Sagatavojieties trakajai sestdienas ballītei

Pēc aktīvi pavadītas dienas, Jums lieliski noderēs vēsa duša, kas turklāt paātrinās Jūsu asinsriti un sniegs labvēlīgu ietekmi uz Jūsu ādu. Pēc tam būs pienācis laiks sagatavošanas darbiem, kas tiks veltīti vakarā paredzētajai ballītei.

Tā kā atvaļinājumu laiks vēl nav pienācis, centrā esošie klubi noteikti būs pilni cilvēku. Sakārtojiet matus, uzvelciet ērtus apavus dejošanai un iesmaržojieties, tad dodieties uz tikšanos ar draugiem, lai iedzertu kādu koktēli. Tikai nepārspīlējiet – Jums priekšā ir visa nakts...

Vēlie svētdienu rīti ir vislabākie…

… Jūs varat mierīgi un bez sirdsapziņas pārmetumiem dzīvoties pa gultu. Pusdienām jābūt vieglām, jo iespējams sestdienas vakara koktēļi ir devuši Jums pietiekoši daudz kaloriju. Priekšroku dodiet salātiem, lai nav visa atlikuši dienas daļa jāpavada gultā, kā tas neizbēgami notiktu pēc pārēšanās.

Adrenalīna meklētājiem mēs ieteiktu kartingu sacensības, bet tiem, kas ir rāmāki – mierīgas pastaigas.

Vakaram jābūt mierīgam, jo pirmdienas rītā Jūs atkal gaida darbs

Tādēļ dodiet priekšroku labai filmai vai nododieties kādai interesantai grāmatai, vai arī pavadiet vakara atlikušo daļu savas iecienītākās mūzikas pavadībā vienkārši atpūšoties.