Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

12 matrača izvēles priekšnoteikumi

1. Vai matracis sniedz piemērotu atbalstu ķermenim?

Matracim ir jānodrošina pietiekams atbalsts mugurkaulam, lai ķermenis naktī varētu atrasties visdabiskākajā pozā. Tikai tādā veidā būs iespējams izvairīties no muguras un locītavu sāpēm. Matracis pilda būtiskas funkcijas, piemēram, tam ir jāsamazina spiediens uz ķermeni.

  • Ja jums ir problēmas ar muguru, izvēlieties stingrāku matraci, piemēram, no lateksa.
  • Ja jums pagaidām nav nekādu problēmu saistībā ar muguru vai kakla zonu, izvēlieties matraci, kas darināts no Memory putām. Tādējādi izvairīsieties arī no iespējamām problēmām nākotnē, kas varētu rasties saistībā ar nepiemērota matrača izvēli.

2. Vai matracis pielāgojas ķermeņa formai un svaram (t. i., vai tas ir anatomisks un ortopēdisks)?

Kvalitatīvam miegam naktī ir nepieciešams matracis, kas sniedz piemērotu atbalstu jūsu ķermenim un ļauj relaksēties, gan mugurkaulam, gan arī ķermenim kopumā. Tas nozīmē, ka matracim ir precīzi jāpielāgojas katrai ķermeņa daļai, tādējādi ļaujot jums ērti gulēt ilgāk, izbaudot saldāku miegu un nesvaidoties pa gultu.

3. Kāpēc nav piemērots pārāk stingrs vai pārāk mīksts matracis?

  • Ja matracis ir par stingru, tas balstīs jūsu ķermeni tikai dažās konkrētās vietās.
  • Ja matracis ir par mīkstu, tas nesniegs ķermenim piemērotu atbalstu vai arī balstīs ķermeni nepiemērotās zonās.

Atbalsts ir jājūt pārsvarā muguras lejasdaļas, plecu un kakla zonā. Svarīgi ir tas, lai ķermeņa svars tiktu vienmērīgi sadalīts uz visas matrača virsmas. Tādējādi mugurkauls atradīsies pareizā pozīcijā un jūs guļot jutīsieties ērti. Uz daudziem matračiem diemžēl svars tiek nepariezi un nepiemēroti koncentrēts tikai sēžas zonā.

4. Vai matracis ir pretalerģisks (vai tas pasargā no putekļu ērcītes, sēnes un baktērijām)?

Mūsdienās arvien pieaug to pacientu skaits, kuri cieš no alerģijām. Viens no izplatītākajiem alerģiju iemesliem neapšaubāmi ir putekļu ērcīte, kas nereti mīt parastajos matračos.

Pētījumos ir pierādīts, ka gultā, kas tiek lietota jau divus gadus, vidēji ir aptuveni divi miljoni dzīvu un mirušu putekļu ērcīšu, kas pārvēršas neredzamā putekļu mākonī, kad jūs gultā grozāties. Tāpēc ir nepieciešams izvēlēties matraci, kas pasargā no alerģijām un baktērijām.

5. Vai matracis elpo (ļauj cirkulēt gaisam un siltumam)?

Ir svarīgi, lai materiāls, kas atrodas matrača iekšpusē, regulē siltuma un mitruma līmeni. Matrača iekšpusē nedrīkst saglabāties mitrums, kā arī tam ir vienlaikus jābūt siltam. Guļot uz mitra un auksta matrača, ķermenis patērē vairāk enerģiju, lai sasildītos, kas, savukārt, samazina miega kvalitāti.

6. Vai matracis ir ērts?

Matracim, uz kura guļat, ir jābūt pietiekami ērtam. Tas nozīmē, ka jums uz tā ir jājūtas labi. Tas ir tāpēc, ka miega laikā jums ir jāatpūšas un jāuzkrāj enerģija jaunai dienai. Jūsu miega kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no matrača struktūras un tā ražošanā izmantotajiem materiāliem.

7. Vai matracim ir aizsardzība pret putekļu uzkrāšanos?

Jums ir jāizvēlas matracis, kas pasargās no putekļiem, kuru uzkrāšanos izraisa statiskā enerģija. Elektromagnētiskais putekļu mākonis veidojas no dažādiem elementiem, kas atstaro elektromagnētiskos viļņus: TV signāla, radio signāla, elektrības vadiem, kontaktiem. Tekstilizstrādājumi ar ieaustām oglekļa šķiedrām pasargās no elektromagnētiskās radiācijas caur izstrādājumu.

8. Vai matracis ir videi draudzīgs (izgatavots no materiāliem, kas nav nelabvēlīgi dabai un cilvēkam)?

Diemžēl uzlaboto materiālu ražošana kopumā veicina vides piesārņošanu. Tādējādi tiek ražotas vielas, kas nelabvēlīgi ietekmē arī cilvēka veselību. Izvēlieties matraci, kas ir ražots atbilstoši vides standartiem, ko piemēro tekstilnozarei.

9. Vai matrača pārdevējs piedāvā daudzgadu garantiju, kas piemērojama ne tikai pārvalkam, bet arī matrača iekšpusei?

Nodrošinot garantiju iekšpusei, pārdevējs uzņemas atbildību aizstāt produktu ar jaunu jebkādu problēmu gadījumā. 10 gadi vai vairāk ir ļoti ilgs laiks. Šādas garantijas piedāvāšanas gadījumā pārdevējam tam ir labs pamatojums. Tas liecina par produkta augstāko iespējamo kvalitāti.

10. Vai matracim ir atbilstošajā klasē izdevīgākā cena?

Pirms lēmuma par pirkumu pieņemšanas, izvērtējiet konkrētā matrača priekšrocības un salīdziniet to ar citiem atbilstošās klases matračiem. Iespējams, atklāsiet, ka par to pašu cenu varat nopirkt labāku matraci pie cita pārdevēja.

Dormeo piedāvā rūpīgi izplānotu optimālu cenas un kvalitātes sabalansētību. Tas nozīmē, ka mēs piedāvājam augstas kvalitātes matračus par pieņemamām cenām. Dormeo matračiem ir tādas priekšrocības, kuru daudziem citiem (arī vēl dārgākiem) matračiem nav.

11. Vai varat atgriezt matraci bez maksas, ja jums tas nav piemērots?

Plašais piedāvāto produktu klāsts var novest pie tā, ka iegādājaties matraci un konstatējat, ka tas jums nenodrošina vajadzīgo komforta līmeni. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, lai pārdevējs paredz noteiktu laiku, kurā varat matraci izmēģināt un atgriezt bez maksas. Tas nozīmē, ka vairākas dienas varēsiet matraci lietot un, ja jums tas nepatiks, jūs to varēsiet atgriezt bez maksas un bez paskaidrojumiem.

12. Vai pārdevējs nodrošina piemērotu apkalpošanu (pakalpojumus un konsultācijas iegādes procesa laikā un pēc tam)?

Iegādājieties matraci no pārdevēja, kas piedāvā arī augstu apkalpošanas līmeni, piemēram, ērtu pasūtīšanas veidu, jūsu izvēlētu apmaksas veidu, piegādi uz mājām, daudzgadu garantiju, iespēju produktu atgriezt, pakalpojumus un konsultācijas.