Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

10 kļūdas, ko vīrieši pieļauj attiecībās

Kāpēc dažiem vīriešiem neveicas attiecībās?

Ja Jums šķiet, ka attiecībās ar sievietēm Jums neveicas, ka viņas Jūs pamet pirms lietas vispār ir sākušas attīstīties … ja Jūs tiekat atraidīts pirms paspējat parādīt, cik mīlošs un brīnišķīgs cilvēks Jūs esat, tad pavisam noteikti Jūs darāt kaut ko nepareizi.

Šis raksts atklās Jums, kādas ir tipiskākās kļūdas, kuras vīrieši pieļauj attiecībā uz sievietēm, kuru rezultātā ceļš uz sievietes sirdi tiek slēgs paša vīrieša rokām. Izlasiet uzmanīgi.

10 milzīgas kļūdas, kas liek sievietei bēgt no Jums neatskatoties

Kļūda Nr.1: Pārlieku draudzīga tuvošanās un pieeja

Vai Jūs esat pamanījuši, ka patiešām pievilcīgas sievietes piesaista nebūt ne tik izskatīgi puiši? Droši vien, ka esat. Jūsu paziņu lokā noteikti ir vesela virkne patīkamu, pievilcīgu sieviešu, kas saietas ar pilnīgiem stulbeņiem, un tajā pašā laikā, pilnīgi neizprotamu iemeslu dēļ, viņas nekad nav izrādījušas romantisku interesi pret Jums. Kā tad tā?

Patiesība ir ļoti vienkārša.

Sievietes neizvēlas vīriešus, vērtējot viņu labestīgumu, bet gan pievēršot uzmanību viņu vīrišķībai! Ja Jūs esat pārlieku laipns un neuzdrošinieties uz aktīvu rīcību attiecībā pret sievieti, nevienai Jūs nebūsiet vajadzīgs.

Tāds nu ir fakts. Taču tas nebūt nenozīmē, ka tagad Jums jākļūst rupjam un augstprātīgam, tikai mazliet mazāk glaimu, laipnības un mīļuma.

Kļūda Nr.2: Viņas pārliecināšana Jūs pieņemt

Ko dara lielākā daļa vīriešu, satiekot fantastisku, bet absolūti viņos neieinteresētu sievieti? Viņi vēlas pārliecināt šo sievieti mainīt domas! Tā ir nopietna kļūda. Sieviete nekad nemainīs savas domas par Jums, lai cik loģiskus un pamatotus argumentus Jūs arī piedāvātu.

Jūs nevarat viņu pārliecināt, ka esat patiešām pievilcīgs un jauks cilvēks, ja viņa to pati nejūt.

Ja sieviete saka nē, tas nozīmē nē. Nekāda lūgšanās, izsekošana, vajāšana nepalīdzēs. Jums ir jāspēj saskatīt šo vārdu NĒ pirms viņa to pasaka, norādot to, ka esat garlaicīgs un totāli nolemts vecpuisis.

Kļūda Nr.3: Lūgšanās pēc atzinības un piekrišanas

Izpatīkot sievietei (tādējādi izlūdzoties viņas uzmanību), mēs bieži vien ceram, ka viņas mūs atzinīgi novērtēs. Tā ir vēl viena nopietna kļūda. Sievietes nav ieinteresētas vīriešos, kas ir glaimīgi un lišķīgi. Nekad.

Protams, tas nenozīmē, ka Jums jāizturas slikti pret sievieti. Nekādā ziņā. Bet, ja Jūs domājat, ka labi izturēties pret sievieti nozīmē viņai pieglaimoties, tad padomājiet vēlreiz pirms tā darāt. Šāda uzvedība sievietes garlaiko un kaitina.

Kļūda Nr.4: Pieglaimošanās ar ēdienu un dāvanām

Cik reizes ir bijis tā, ka Jūs aizvedat sievieti vakariņās, uzdāviniet viņai ziedus un pasniedziet dāvanu, bet viņa Jūs noraida, izvēloties kādu, kas izturas pret viņu ne tuvu tik jauki kā Jūs. Ticiet vai nē, bet šī ir dabiska reakcija.

Gatavojot romantiskas vakariņas ar dāvanu pasniegšanu, Jūs liekat sievietei saprast, „Ja es tev nepatīku tāds, kāds esmu, es mēģināšu nopirkt tavu uzmanību un pieķeršanos”.

Jūsu labos nodomus sieviete uztvers kā nedrošību un neveiklu mēģinājumu manipulēt ar viņu. Tieši tā, viņasprāt, tā būs manipulācija.

Kļūda Nr.5: Pārāk ātra atzīšanās mīlestībā

Nākošā lielā un liktenīgā kļūda ir pārāk ātra atzīšanās savās jūtās. Atcerieties, ka skaistām sievietēm patīk daudzu vīriešu uzmanības apliecinājumi. Vīrietis parasti aizmirst, ka viņš nav vienīgais, kas ir pieķēries šai simpātiskajai sievietei.

Vīrieši apber viņu ar neskaitāmiem komplimentiem un uzmanības pierādījumiem vairākas reizes dienā, simtiem reižu nedēļā, tūkstošiem reižu mēnesī. Un uzminiet kāpēc? Pievilcīgas sievietes ir satikušās ar daudziem vīriešiem, tādēļ viņas ir pieredzējušas un zina, ko no vīrieša var sagaidīt.

Un pirmā lieta, kas liks sievietei bēgt no Jums pēc iespējas ātrāk, ir pāragra jūtu izpausme „Tu zini, Tu man patiešām ļoti patīc” vai „Es pazīstu Tevi tikai divas nedēļas, bet jau esmu iemīlējies”. Šādi izteicieni sieviete izpratnē liecina par to, ka Jūs esat kārtējais cilvēks no daudzajiem vīriešiem, kas neprot sevi kontrolēt.

Tādēļ: pietiek! Apgulieties un ievelciet dziļu elpu.

Nepalaidiet garām II daļu

Vai Jūs esat pārsteigts? Vai līdz šim Jūsu dzīvesveids un attieksme ir bijusi viena vienīga kļūda? Tad nepalaidiet garām šī raksta II daļu, kas varētu būtiski izmainīt Jūsu dzīvi, nākamajā numurā.