Vienmēr patīkami gludas kājas!

Vienmēr patīkami gludas kājas!

Pat, ja skūšanās ir vienkārša un lēta metode, to der izmantot tikai ārkārtas situācijās, jo pēc skūšanās matiņi ataug ātrāk un ir biezāki. Tieši tādēļ Jums vajadzētu padomāt par citām metodēm, kā cīnīties ar nevēlamajiem matiņiem. 

Skaistas un gludas kājas – ātri un vienkārši!

Pat, ja skūšanās ir vienkārša un lēta metode, to der izmantot tikai ārkārtas situācijās, jo pēc skūšanās matiņi ataug ātrāk un ir biezāki. Tieši tādēļ Jums vajadzētu padomāt par citām metodēm, kā cīnīties ar nevēlamajiem matiņiem.

Vienmēr turiet žiletes ar rezervi

Izmantojiet žiletes ar vairākiem asmeņiem, kas ir pietiekami asi, jo ar tām Jūs likvidēsiet matiņus, veicot tikai dažas kustības. Nekad neizmantojiet sava partnera žiletes, jo tas palielina iespēju inficēties. Tad jau labāk iegādājieties žilešu iepakojumu lielveikalā. Neizmantojiet vienu žileti vairāk kā trīs reizes.

Izvairieties no matiņu ieaugšanas ādā un apsārtumiem

 • Vienmēr skujaties pretēji matiņu augšanas virzienam, jo šādi Jūs nodrošināsiet precīzāku un gludāku skuvumu, kā arī novērsīsiet matiņu ieaugšanu ādā.
 • Nekad neskujiet vienu ādas laukumu vairākas reizes, jo tas var izraisīt apsārtumu un izsitumus. No tā var izvairīties, lietojot asu un tīru žileti – pēc apmēram trīs žiletes vilcieniem, noskalojiet to zem tekoša ūdens.

Ādas kopšana patīkami gludām kājām

Vai Jums ir beigušās skūšanās putas? Izmantojiet siltu ūdeni un matu kondicionieri – tas mīkstinās matiņus un mitrinās ādu, šādā veidā ļaujot izvairīties no ādas kairināšanas. Jebkurā gadījumā, neaizmirstiet uzklāt nedaudz barojoša ķermeņa pieniņa vai atvēsinošas želejas, kas sakairinātajai ādai palīdzēs nomierināties, kā arī novērsīs apsārtumus un iekaisumus.

Reizi nedēļā veiciet pīlingu, kas palīdzēs atbrīvoties no mirušajām ādas šūnām un atvieglos skūšanās procedūru.

Palīgā, pēc skūšanās uz manas ādas ir izsitumi!

Gandrīz katra no mums ir saskārusies ar līdzīgu situāciju – kā lai to atrisina?

 • Skujieties lēni, neveicot saraustītas un straujas kustības; šādā veidā Jūs izvairīsieties no sagriešanās un ādas kairināšanas.
 • Tūlīt pēc skūšanās neuzklājiet produktus, kas satur spirtu (piemēram, dezodorantus), jo tie veicina ādas kairināšanu. Tā vietā labāk izmantot atvēsinošu želeju.
 • Ļaujiet ādai elpot, tādēļ valkājiet brīvu apģērbu ar labu gaisa cirkulāciju.
 • Tā kā apsārtumi parādās tūlīt pēc skūšanās īpaši bikini zonā, kas ir ļoti jutīga, izvairieties no skūšanās īsi pirms došanās uz baseinu. Labāk veiciet skūšanās procedūru laiciņu pirms paredzētajām aktivitātēm.

Gludas kājas ilgāku laiku? Tam nepieciešama vaksācija …

Neskatoties uz to, ka šī procedūra ir sāpīga, īpaši, ja matiņi ir stipri, vaksācijas laikā matiņi tiek likvidēti pie saknēm. Tieši šī iemesla dēļ, vaksācija jāveic ne biežāk kā divas reizes mēnesī. Lai iegūtu labākus rezultātus, pirms vaksācijas ādai jābūt tīrai un sausai.

Au, sāp! Jūs varat no tā izvairīties

Aizvien biežāk izmantotā matiņu likvidācijas metode ir depilācijas krēms, kas novājina matiņus, pēc tam, palīdzot no tiem atbrīvoties viegli un bez sāpēm. Tomēr šī metode nav īpaši piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu – un smarža, tie smaržo diezgan nepatīkami. Bet, ja Jums nepatīk matiņu likvidācijas process, mēģiniet tos izbalināt (veikalos ir nopērkami matiņu balinātāji).

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!