Starptautiskā prieka diena ir klāt!

Starptautiskā prieka diena ir klāt!

Pēc vairāku gadu pētījumiem par noteicošajiem cilvēka prieka faktoriem, viena lieta ir izrādījusies noteicoša – mūsu reālā saikne un komunikācija ar citiem cilvēkiem. Tomēr, mūsdienu sabiedrība ir radīta citādāk. Šī iemesla dēļ tika radīta Starptautiskā Prieka diena.

Starptautiskā prieka diena ir klāt!

Pēc vairāku gadu pētījumiem par noteicošajiem cilvēka prieka faktoriem, viena lieta ir izrādījusies noteicoša – mūsu reālā saikne un komunikācija ar citiem cilvēkiem. Tomēr, mūsdienu sabiedrība ir radīta citādāk. Mums apkārt ir daudz cilvēku, bet mēs nejūtam patiesu saikni ar gandrīz nevienu no viņiem. Šī iemesla radītās sekas ir postošas.   Sociālā izolētība kļūst par tuvu tikpat lielu pāragras nāves cēloni, kā smēķēšana. Vientulība ir divreiz nāvīgāka nekā aptaukošanās. Mēs to varētu mainīt vienas dienas laikā, ja katrs no mums izietu ārā, iepazītos un iepriecinātu vismaz vienu cilvēku.   Šogad Starptautiskās prieka dienas mērķis ir palūgt visiem iziet ārā un pozitīvi iepriecināt vismaz vienu cilvēku, kā arī iepazīties ar vienu cilvēku, kas tev sniedz pozitīvas emocijas.

Labākais, ko darīt šajā dienā ir padarīt citus priecīgākus. Kā to darīt?

Ja darīsi ko labu, tad labs notiks arī ar tevi. Pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēks, kas dara citiem labu, jūtas tikpat laimīgs, kā tas, kuram tiek darīts kas labs. Tāpēc, ja vēlies kļūt priecīgāks – iepriecini citus!   Velti laiku brīvprātīgo darbam. Tas ir ne tikai lielisks veids palīdzēt citiem, bet iepazīties arī ar cilvēkiem. Ja vēlies satikt cilvēkus, kas ir tiešām pozitīvi, tad kur gan citur viņus būtu vēl lielāka iespēja satikt, ja ne brīvprātīgo darbā? Kā arī, citi novērtēs to, ka piedalies šādās aktivitātēs.   Iepazīsti labāk savus kaimiņus. Ja iepazīsiet vairākus savus kaimiņus, tad jūsu apkārtnē būs lielāka kopības sajūta. Kā arī kaimiņu iepazīšana varētu palīdzēt jums ar cīnīšanos pret vientulību, kā nekā, kaimiņi ir tuvu, tāpēc satikt viņus ir ļoti vienkārši.   Saprast vienam otra vajadzības.  Ja pratīsies pareizi komunicēt, tad jums uzlabosies jebkāda veida attiecības. Galvenokārt tas izpaužas otra vajadzību un interešu apzināšanā. Tā ir lieta, ko var uztrenēt – labāk izprast citus.   Saskati apkārtējos labo. Ilglaicīga kritizēšana var būt ļoti graujoša, tomēr, bieži vien cilvēki iekrīt šajā slazdā, it sevišķi tikko izveidotās attiecībās. Tomēr, ja mēs abi atcerēsimies par labo otrā, nevis meklēsim slikto, tad viss būs lieliski.   „Cilvēki aizmirsīs, ko tu teici, cilvēki aizmirsīs, ko tu izdarīji, bet viņi nekad neaizmirsīs to, kā tu liki viņiem justies.” ~Maya Angelou  
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!