Novērsiet sausuma radītās sāpes acīs

Novērsiet sausuma radītās sāpes acīs

Brīvdienas ir neatgriezeniski beigušās un Jūs atkal gaida darbs vai skola. Ja Jūs atvaļinājuma laikā esat atpūties un saudzējis nervus, atgriešanās skolas solā vai birojā var Jūs sākumā pamatīgi nošokēt – īpašs stress būs acīm.

Parūpejaties par savām acīm

Brīvdienas ir neatgriezeniski beigušās un Jūs atkal gaida darbs vai skola. Ja Jūs atvaļinājuma laikā esat atpūties un saudzējis nervus, atgriešanās skolas solā vai birojā var Jūs sākumā pamatīgi nošokēt – īpašs stress būs acīm.

Lai novērstu acu niezēšanu un sausināšanos, mēs iesakām Jums sekojošo:

Aizsargājiet acis no sausināšanās

Ja acis neražo pietiekami daudz asaru vai asaras nemitrina acis pietiekami, tās var kļūt sausas. Šī problēma visbiežāk piemeklē tos, kas strādā apkurinātās vai slēgtās telpās, atrodas vējā, nedzer pietiekami daudz ūdens vai nogurdina acis, nepārtraukti skatoties monitorā, TV vai pārāk ilgi lasot.

Kā to novērst?

Pirmais nosacījums: pietiekams ūdens patēriņš

 • Katru dienu izdzeriet 6–8 glāzes ūdens un izvairieties no tādiem dzērieniem, kas sausina organismu (kafija, tēja, Cola).
 • Telpās ar centrālo apkuri palieliniet mitruma līmeni. Izmantojiet gaisa mitrinātāju vai uzlieciet uz radiatoriem krūzi ūdens.

Esiet uzmanīgi sportojot

 • Peldot uzvelciet peldēšanas aizsargbrilles, jo sāls un hlors padara acu gļotādas membrānu sausu.
 • Pastaigājoties vējainā laikā vai kāpjot kalnos, uzvelciet aizsargbrilles.

Regulāri atpūtieties un attīriet gaisu

 • Strādājot pie datora vai mācoties, iespējami bieži mirkšķiniet, īpaši tad, ja Jūs koncentrējaties uz detaļām.
 • Strādājot ar datoru, atvēliet pietiekami daudz laika atpūtai.
 • Izvairieties no piesmēķētām vai piesārņotām telpām, tas kairina Jūsu acis.

Mākslīgās asaras

 • Aptiekā iegādājamās mākslīgās asaras saglabā acu mitrumu un remdē niezi, tādēļ lietojiet tās ikreiz, kad acis sāk niezēt.
 • Vakaros uzklājamajai acu ziedei ir līdzīgs, bet ilgāks efekts.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!