Liekais svars? Vainojiet pie tā stresu!

Liekais svars? Vainojiet pie tā stresu!

Krīzes un finansiālās nestabilitātes laikā, daudzi cilvēki saskaras ar stresu, kas, līdz ar to, rada kortizola izdalīšanos, kurš, savukārt, veicina tauku uzkrāšanos . Neļaujiet stresam pārņemt Jūsu figūras veidošanu savās rokās   

Zinātnieki ir apstiprinājuši, ka finansiāls stress ietekmē figūras formas, padarot cilvēku resnāku. Mūsdienu ekonomika un finansiālā krīze ir atstājusi stresa pilnu ietekmi uz cilvēkiem, ko mēs varam saistīt ar dažādām slimībām, piemēram: augstu asinsspiedienu, vēzi un sirds slimībām.  

Nejaukais kortizols

Krīzes un finansiālās nestabilitātes laikā, daudzi cilvēki saskaras ar stresu, kas, līdz ar to, rada kortizola izdalīšanos, kurš, savukārt, veicina tauku uzkrāšanos.  

Neļaujiet stresam pārņemt Jūsu figūras veidošanu savās rokās  

Ja Jūs tikai sēdēsiet mājās un neko nedarīsiet, Jūs pavisam noteikti pieņemsieties svarā. Turpretī, regulāri vingrojot, Jūs uzlabosiet vielmaiņu un līdzsvarosiet kortizola izdalīšanos. Daudziem cilvēkiem stresa laikā parādās pastiprināta vēlme pēc ēšanas un tas nenovēršami novedīs pie aptaukošanās.   

Pārvariet stresu ar sporta un citu relaksācijas formu palīdzību 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!