7 veidi, kā pieņemt pozitīvu attieksmi par ieradumu

7 veidi, kā pieņemt pozitīvu attieksmi par ieradumu

Vai vēlies dzīvot laimīgāku dzīvi? Ja tā, tad ir nepieciešams ieviets dzīvē jaunu ieradumu. Laimīgi dzīvot nav iespējams bez pozitīvas attieksmes, un ikviens var iemācīties, kā attīstīties gan garīgi, gan emocionāli. Veidot savu iekšējo spēku un iemācīties būt priecīgiem ir viegli, ja spēj attīstīt sevī pozitīvu attieksmi uz dzīvi un nākotni?  Kad ir pozitīva attieksme?

Vai vēlies dzīvot laimīgāku dzīvi? Ja tā, tad ir nepieciešams ieviets dzīvē jaunu ieradumu. Laimīgi dzīvot nav iespējams bez pozitīvas attieksmes, un ikviens var iemācīties, kā attīstīties gan garīgi, gan emocionāli. Veidot savu iekšējo spēku un iemācīties būt priecīgiem ir viegli, ja spēj attīstīt sevī pozitīvu attieksmi uz dzīvi un nākotni?  Kad ir pozitīva attieksme?

 1. Esiet pateicīgi

Ir svarīgi spēt pateikties arī par mazām lietām dzīvē. Iespējams ka Jums nav daudz naudas, bet Jums ir darbs, ģimene, draugi un brīvība, esiet pateicīgi par to. Jums būtu jābūt pateicīgam par jūsu veselību.  Kad mēs jūtamies bēdīgi, mēs sūdzamies par dzīvi un aizmirstam par pašsaprotamām lietām, par kurām mums būtu jābūt pateicīgiem. Viens no labākajiem veidiem, kā iesākt pozitīvu ieradumu ir izmantot praksē pateicību.

 1. Lasīt iedvesmojošas grāmatas

Ja Jums patīk lasīt, izvēlieties grāmatas, kas iedvesmo Jūs un palīdz būt pozitīviem. Ja grāmatas lasīšana nav sirdslieta, tad iespējams varat atrast kādus rakstus vai blogus internetā. Tas ir pārpildīts ar tūkstošiem dažādu rakstu par to, kā iegūt positīvismu kā patstāvīgu ieradumu, tikai jāsāk lasīt. Ja dienā izlasīsiet dažas lapaspuses no grāmatas vai kādu rakstu, jūs sāksiet rīkoties un domāt pozitīvāk.

 1. Pierakstiet vismaz vienu pozitīvu lietu par katru dienu

Nav iespējams, ka Jūsu dienā nav bijis kāds pozitīvs brīdis. Neskatoties uz to cik grūta diena ir bijusi, kaut kas labs noteikti ir noticis, kas licis Jums kaut uz sekundi justies labi. Pierakstiet kaut vienu pozitīvi lietu par katru dienu un Jūs redzēsiet, ka nav nemaz tik grūti būt priecīgam. Nākamreiz, kad būs uznākušas drūmas domas, sarakstiet uz lapas visas labās lietas, kas notika tajā dienā un Jūsu garastāvoklis uzlabosies.

 1. Sākt ar mazumiņu

Ir ļoti viegli apjukt, kad mēģināt pozitīvu attieksmi ieviest kā paradumu. Ja jūtat, ka trūkst motivācijas, sākat ar mazīem lietām. Tas ir efektīvs veids, kā savā ikdienā iekļaut jaunu ieradumu. Nevar iemācīties būt pozitīvam pa vienu dienu, tāpēc esiet pacietīgi un veiciet nelielus soļus sava mērķa sasniegšanā.

 1. Izvairieties no negatīviem cilvēkiem

Kad apkārt ir negatīvi cilvēki, tad ir grūti būt un domāt pozitīvi. Centieties vairāk laika pavadīt ar pozitīvi domājošiem cilvēkiem un apbrīnojiet tos. Pozitīvi cilvēki vienmēr sniegs atbalstu, lai Jūs varētu sasniegt savus mērķus. Izvairīšanās no negatīvi domājošiem cilvēkiem, ne tikai dos iespēju saudzēt savu veselību un enerģiju, bet arī sniegs vairāk brīva laika, lai komunicētu ar pozitīvi domājošiem.

 1. Izmantojiet atgādinājumus

Pierakstiet uz lapiņām teicienus, kas iedvesmo Jūs un atgādina domāt pozitīvi. Pielīmējiet tās kādā redzamā vietā, kā, piemēram, pie spoguļa vai netālu no gultas. Tādā veidā šie atgādinājumi būs pirmā lieta, ko ieraudzīsiet no paša rīta, kad pamostaties. Tas ir lielisks veids kā sākt jaunu pozitīvu dienu.

 1. Meditējiet katru dienu

Meditācijai ir labvēlīga iedarbība uz Jūsu ķermeni un prātu. Tas ir lielisks veids, kā praktisēt pozitīvu domāšanu. Tas iespējams izklausās jocīgi, bet pamēģiniet meditēt vismaz 15 minūtes dienā un drīz vien redzēsiet rezultātus. Ja to praktizēsiet katru dienu, Jums būs vieglāk ieraudzīt ikdienā mazās, bet skaistās lietas, kas noteikti iedvesmos, liks domāt pozitīvi un būt daudz laimīgakiem.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!