Vispārejā labsajūta

 • Kā pasargāt mugurkaulu sēžot darbā?

  Kā pasargāt mugurkaulu sēžot darbā?

  Šeit būs daži vienkārši risinājumi pareizai sēdēšanai. Jūs varēsiet tiem vienkārši sekot gan darbā, gan mājās un pasargāt savu mugurkaulu.

 • 6 vingrinājumi cīņai pret pietūkušām kājām

  6 vingrinājumi cīņai pret pietūkušām kājām

  Mostoties no rīta, kā arī vēl vienas smagas dienas beigās – vakarā, kāju locītavās ir jūtams sāpīgs smagums, bet kājas ir piepampušas. Kā to var novērst?

 • Vai Jums ir dzirdes traucējumi?

  Vai Jums ir dzirdes traucējumi?

  Dzirdes traucējumi var liegt pilnvērtīgi saprast ārsta norādījumus, reaģēt uz brīdinājumiem un dzirdēt tādas skaņas, kā pulksteņa tikšķēšana vai durvju zvans. Iespējams, ka jums ir grūtības pat sarunāties? Tas viss var būt ne tikai ļoti mulsinoši un neveikli, bet arī bīstami.

 • Kā atbrīvoties no alus vēderiņa?

  Kā atbrīvoties no alus vēderiņa?

  Vai arī jūs esat viens no tiem vīriešiem, kuri domā, ka sporta zāle ir kāda valsts citā kontinentā? Vai arī viens no tiem, kuri cītīgi strādā, taču joprojām neredz rezultātus? Neuztraucieties, lai iegūtu ideālus muskuļus, galvenais ir pareizā pieeja

 • 4 likumumi kā paēst un nezaudēt formu piknikā

  4 likumumi kā paēst un nezaudēt formu piknikā

  Patīkama kompānija piknikā pie dabas krūts – ko gan vēl cilvēks varētu vēlēties? Varbūt mazliet mazāk brīnišķīgi smaržojoša ēdiena, mazāk gardu mērču un mazāku lielisku ēdienu pārpilnību uz galda, jo pikniki var nopietni apdraudēt jūsu slaido figūru.

 • Kā ēst pareizi?

  Kā ēst pareizi?

  Mūsu ķermenī ir apmēram 100 miljardi šūnu. Optimālai ķermeņa funkcionēšanai katrai no šūnām ir nepieciešama regulāra barošana

 • Kā pilnveidot savu ķermeni?

  Kā pilnveidot savu ķermeni?

  Lai ātri un pareizi uzlabotu muskuļu masu, jums ir cieši jāpieturas sīki izstrādātai programmai. Šai programmai ir jāaptver tādi aspekti, kā treniņi ar svariem, uzturs un atbilstoši atpūtas periodi. Cenšoties palielināt muskuļu masu, domājiet praktiski un izlemiet, kas vislabāk atbilst tieši jums un neatlaidīgi pieturieties pie šiem principiem...

 • Jaunā tauku dedzināšanas diēta - FAT SMASH

  Jaunā tauku dedzināšanas diēta - FAT SMASH

  Daudziem cilvēkiem ir grūtības ieturēt diētu, jo drīz vien viņi zaudē iedvesmu un nespēj atteikties no savām vajadzībām – viņiem liekas, ka viņi ir sasnieguši maksimumu vai vienkārši vairs nespēj zaudēt lieko svaru. FAT SMASH diēta pilnībā „saprot” to un ļauj atgriezties pie programmas atkal un atkal.. 

 • Novērsiet sausuma radītās sāpes acīs

  Novērsiet sausuma radītās sāpes acīs

  Brīvdienas ir neatgriezeniski beigušās un Jūs atkal gaida darbs vai skola. Ja Jūs atvaļinājuma laikā esat atpūties un saudzējis nervus, atgriešanās skolas solā vai birojā var Jūs sākumā pamatīgi nošokēt – īpašs stress būs acīm.

 • Vai jūs vēlaties atmest smēķēšanu?

  Vai jūs vēlaties atmest smēķēšanu?

  Mazi upuri ir lielu mērķu vērti: kļūstiet par veselu cilvēku ar tīrām plaušām un veselīgu organismu.

 • 3 svara samazināšanas triki!

  3 svara samazināšanas triki!

  Piedāvājam Jums dažus trikus kā efektīvi samazināt liekos centimetrus un padarīt Jūsu figūru pievilcīgāku. Tie Jums palīdzēs paātrināt svara zaudēšanu dedzināšanu un vairs neraizēties par sava auguma aprisēm.

 • Vienmēr patīkami gludas kājas!

  Vienmēr patīkami gludas kājas!

  Pat, ja skūšanās ir vienkārša un lēta metode, to der izmantot tikai ārkārtas situācijās, jo pēc skūšanās matiņi ataug ātrāk un ir biezāki. Tieši tādēļ Jums vajadzētu padomāt par citām metodēm, kā cīnīties ar nevēlamajiem matiņiem. 

 • Ātrs un efektīvs veids pretī slaidai figūrai

  Ātrs un efektīvs veids pretī slaidai figūrai

  Vasara, protams, ir tas laiks, kad visu savu uzmanību veltam saules baudīšanai, atvaļinājumu sezonai un aktīvai brīvā laika pavadīšanai. Vairāk dārza svētku, kāzu, pikniku un brīvdabas pasākumu ... Nereti tie liek mums aizmirsties un tikai pēc labi pavadītām brīvdienām mēs saprotam, ka mums ir parādījušies pāris lieki kilogrami.

 • 4 soļi pretī seksīgam vēderam

  4 soļi pretī seksīgam vēderam

  Vai Jūs mēģināt tikt vaļā no liekajiem centimetriem un gribat iegūt plakanu vēderu? Ja Jūs jau esat visu izmēģinājusi un nekas nav devis vēlamos rezultātus, izlasiet mūsu sagatavoto rakstu. Tas palīdzēs Jums atšķirt mītus no patiesības un iemācīs Jums izpildīt vingrinājumus, kas pareizi dedzina taukus, jo tas ir vienīgais veids kā sasniegs gaidītos rezultātus.

 • 8 iemesli, lai sāktu nodarboties ar peldēšanu

  8 iemesli, lai sāktu nodarboties ar peldēšanu

  Peldēšana ir visefektīvākais sporta veids, kas spēj sniegt pilnīgu relaksāciju un palīdz sadedzināt kalorijas. Nē, šis nebūs ieteikums iegādāties biļetes uz Maldīvu salām, pat, ja Jūs varētu atļauties to izdarīt. Nē, šoreiz mēs uzrakstīsim mazliet vairāk tieši par pašu peldēšanu un faktu, kāpēc tieši šī ir vislabākā metode atpūtai un treniņiem. 

 • 13 satriecoši fakti par svara zaudēšanu

  13 satriecoši fakti par svara zaudēšanu

  Līdz šim mēs uzskatījām, ka varam zaudēt svaru, ja ēdam mazāk un vingrojam vairāk. Tomēr zinātnieki ir atklājuši, ka gēni, sagrautais hormonālais līdzsvars un pat daži vīrusu veidi spēj būtiski ietekmēt mūsu ķermeņa svaru. Uzziniet jaunākos faktus par korpulenci un tievumu.

 • Kāpēc jāēd neapstrādāti produkti?

  Kāpēc jāēd neapstrādāti produkti?

  Neapstrādāts ēdiens, viennozīmīgi, ir veselīgāks par apstrādātu, tomēr daudziem cilvēkiem tas negaršo. Mūsu garša ir ļoti izlutināta. Un tomēr, ir vesela virkne vērā ņemamu iemeslu, kāpēc būtu vērts pievērst vairāk uzmanības neapstrādātiem dārzeņiem un augļiem. 

 • Viss, kas jums jāzina par putekļiem.

  Viss, kas jums jāzina par putekļiem.

  Katrs mēs ik dienas saskaramies ar šiem mazajiem, zemes radītajiem organismiem – putekļiem. Ikdienā tie aptver visu vidi, kurā uzturamies, piemēram, Ja gaisā nebūti putekļu, nebūtu arī mākoņu...

 • 8 padomi, kā nostiprināt imūnsistēmu

  8 padomi, kā nostiprināt imūnsistēmu

  Mūsu imūnsistēmai jābūt tik spēcīgai, lai tā spētu pasargāt organismu no baktēriju un vīrusu uzbrukumiem, tajā pašā laikā, tā nedrīkst būt pārāk spēcīga, lai neradītu autoimunitātes saslimšanas. Piedāvājam 8 vienkāršus veidus kā mainīt dzīvesveidu, lai iegūtu ideālu imunsistēmu.

 • Vai piens patiesībā ir bīstams veselībai?

  Vai piens patiesībā ir bīstams veselībai?

  Piens parasti tiek reklamēts kā veselīgs un neaizstājams pārtikas produkts. Mēs augām ticot, ka pienam ir jābūt uz katra galda, jo tas ir bagātīgs kalcija un vitamīnu avots. Vai šādi uzskati mūsdienās ir attaisnojušies?  

 • Liekais svars? Vainojiet pie tā stresu!

  Liekais svars? Vainojiet pie tā stresu!

  Krīzes un finansiālās nestabilitātes laikā, daudzi cilvēki saskaras ar stresu, kas, līdz ar to, rada kortizola izdalīšanos, kurš, savukārt, veicina tauku uzkrāšanos . Neļaujiet stresam pārņemt Jūsu figūras veidošanu savās rokās   

 • Kas jāzina pirms pirmā sporta kluba apmeklējuma?

  Kas jāzina pirms pirmā sporta kluba apmeklējuma?

  Daudziem, kuri pirmās reizes dodās uz sporta klubu, grūti jautāt palīdzību, kā lietot trenažierus un ko vajadzētu darīt. Tādēļ pēc pirmā neveiklā apmeklējuma viņi padodas. Kā pavadīt savu pimos sporta zāles apmeklējumu tik patīkami, cik vien iespējams

 • 4 efektīvi veidi kā atbrīvoties no sliktas elpas

  4 efektīvi veidi kā atbrīvoties no sliktas elpas

  Vai arī jūs esat viens no tiem nelaimīgajiem cilvēkiem, kuri baidās tuvoties citiem sliktas elpas dēļ? Pētījumi ir pierādījuši, ka ar šo nepatīkamo problēmu ir jātiek galā vienam no četriem cilvēkiem. To izraisa dažādi faktori – sākot no pārtikas, ko ēdam, un dzērieniem, ko dzeram, un beidzot ar mūsu ikdienas higiēnas paradumiem, kā arī vispārējo veselības stāvokli.  

 • 6 padomi kā atvieglot muguras sāpes

  6 padomi kā atvieglot muguras sāpes

  Kā matracis ietekmē miega kvalitāti cilvēkiem ar muguras problēmām un kāds ir labākais matracis un spilvens šiem cilvēkiem? Kam viņiem ir jāpievērš īpaša uzmanība, lai padarītu miegu tik patīkamu, cik vien iespējams?

 • 9 soļi pretī aktīvākam dzīvesveidam

  9 soļi pretī aktīvākam dzīvesveidam

  Vai arī Jūs esat viens no tiem, kas uzskata, ka labu fizisko formu un enerģiju var iegūt tikai sporta zālē un fitnesa centros? Jūs kļūdāties. Šodienas dzīves ritms ir pietiekoši nogurdinošs un mums nav lieka laika, ko veltīt sportam – tomēr mēs varam kaut ko darīt lietas labā un uzlabot savu fizisko formu un palielināt enerģijas līmeni izvēloties savādāku pieeju. 

 • 6 kaloriju dedzināšanas padomi ikdienai

  6 kaloriju dedzināšanas padomi ikdienai

  Esot darījuma sievietei un mammai, Jums gribas aizvērt ausis ikreiz, kad dzirdat vārdu treniņi, jo ikdienas ritmā un steigā Jūs vienkārši nevarat izbrīvēt tiem laiku. Ja arī Jūs esat viena no šādām sievietēm, mēs Jums steidzam vēstīt labas ziņas – mūsdienīga sieviete spēj sadedzināt daudzas kalorijas arī tad, ja nepavada garas un nogurdinošas stundas sporta zālē.

 • Kā atbrīvoties no regulāras spriedzes

  Kā atbrīvoties no regulāras spriedzes

  Savu ikdienas dzīvi mēs nevaram iedomāties bez pienākumu gūzmas, pārpildīta uzdevumu grafika un nemitīgas spriedzes, ar kuru grūti ir tikt galā. Pārāk liels stress kaitē mūsu labsajūtai un veselībai, diemžēl, par to mēs sākam domāt tad, kad jau ir par vēlu.  Atbrīvojieties no stresa pirms nav par vēlu!

 • Joga aizkavē novecošanos

  Joga aizkavē novecošanos

  Jūs nodarbojaties ar fitnesu? Vai izvingrināt arī sejas muskuļus? Jogas instruktori apgalvo, ka joga palīdz padarīt ādu tvirtu un gludu. Joga palīdz atgūt fizisko un garīgo veselību ar vingrinājumiem, kas nodrošina muskuļu sasprindzināšanu un stiprināšanu, kā arī liek izskatīties jaunākiem, vitāliem un enerģijas pilniem. Mūsu seja būs mūsu vizītkarte visa mūža garumā – pievērsiet vairāk uzmanības savai sejai jau šodien!

 • 8 padomi, lai saule nekļūtu par ienaidnieku

  8 padomi, lai saule nekļūtu par ienaidnieku

  Vasara beidzot ir klāt un arī Jūs droši vien nevarat sagaidīt to brīdi, kad varēsiet atpūsties un sauļoties. Taču nav noslēpums, ka pārāk liels UV staru daudzums var būt kaitīgs un izraisīt priekšlaicīgu novecošanos, veicināt krunciņu rašanos, kā arī kaitēt ādai kopumā. Kā pasargāt savu ādu no saules staru kaitīgās iedarbības? Šeit ir apkopoti 8 vienkārši padomi, kas palīdzēs baudīt saulaino vasaru bez raizēm.

 • 7 veidi, kā pieņemt pozitīvu attieksmi par ieradumu

  7 veidi, kā pieņemt pozitīvu attieksmi par ieradumu

  Vai vēlies dzīvot laimīgāku dzīvi? Ja tā, tad ir nepieciešams ieviets dzīvē jaunu ieradumu. Laimīgi dzīvot nav iespējams bez pozitīvas attieksmes, un ikviens var iemācīties, kā attīstīties gan garīgi, gan emocionāli. Veidot savu iekšējo spēku un iemācīties būt priecīgiem ir viegli, ja spēj attīstīt sevī pozitīvu attieksmi uz dzīvi un nākotni?  Kad ir pozitīva attieksme?

 • Atklāj aromterapijas aromātu noslēpumu

  Atklāj aromterapijas aromātu noslēpumu

  Mūsdienās aromaterapija ir viens no populārākajiem alternatīvās dziedzniecības veidiem. Ēteriskās eļļas un augu ekstraktu koncentrāti ir tikai daži no savienojumiem, ko izmanto šim nolūkam. Kaut arī lielākā daļa cilvēku ir dzirdējuši kaut ko par aromaterapiju, tomēr reti kurš zina, ko šis vārds īsti nozīmē. Ja arī Jūs vēlaties uzzināt vairāk, šis raksts ir domāts tieši Jums.

 • 7 neapstrīdami iemesli, kādēļ vērts būt optimistei

  7 neapstrīdami iemesli, kādēļ vērts būt optimistei

  Mēs dzīvojam sarežģītā pasaulē, kur pozitīvām ziņām jācīnās par tiesībām pastāvēt negatīvo ziņu plūsmā. Taču ir arī daudz brīnišķīgu lietu, kas negatīvo līdzsvaro. Ja vēlaties būt uz pozitīvā viļņa, esiet optimisti, piepildiet dzīvi ar mīlestību un paši esiet iedvesmas un prieka avots! Būt optimistiem ir arī izdevīgi! Optimisti piedzīvo vairāk patīkamu emociju, jo pat ja pašiem viss nerit tik gludi, kā gribētos, viņi vienmēr atrod iemeslu, lai uz dzīvi paraudzītos no pozitīvās puses!

 • 10 padomi, kā būt mundrai pēc negulētas nakts

  10 padomi, kā būt mundrai pēc negulētas nakts

  Ja naktī Jūs moka bezmiegs, slikti gulējāt vai ballējāties un negulējāt nemaz, ir pavisam normāli, ka dienā jūtaties noguris. Nemokiet sevi - ejiet gulēt! Tomēr laiku pa laikam katram var gadīties situācijas, kad jāpabeidz projekts, jānospēlē izrāde, jāprezentē biznesa plāns, un par gulēšanu nav pat ko sapņot. Kad ķermenis vēlas gulēt, bet jums nepieciešama enerģija, lai veiktu dienas darbus, izmantojiet šos noderīgos padomus, lai uzņemtu enerģiju citos veidos, ne tikai guļot.

 • Bīstami! Gulēšanas paradumi, kas veicina svara pieaugumu

  Bīstami! Gulēšanas paradumi, kas veicina svara pieaugumu

  Tas šķiet pārāk labi, lai būtu patiesi, taču reizēm mīļā gulta vidukļa līnijai nāk par labu vairāk nekā sporta zāle. Pietiekams, veselīgs miegs ir būtiska ikvienas svara zaudēšanas programmas sastāvdaļa – it īpaši, ja daudz enerģijas patērējat ikdienā! Pārstājiet likt šķēršļus veiksmei atbrīvoties no liekajiem kilogramiem un izvairieties no kļūdam, ko pieļaujat guļot.

 • Starptautiskā prieka diena ir klāt!

  Starptautiskā prieka diena ir klāt!

  Pēc vairāku gadu pētījumiem par noteicošajiem cilvēka prieka faktoriem, viena lieta ir izrādījusies noteicoša – mūsu reālā saikne un komunikācija ar citiem cilvēkiem. Tomēr, mūsdienu sabiedrība ir radīta citādāk. Šī iemesla dēļ tika radīta Starptautiskā Prieka diena.

 • 5 viltībiņas, kas liks labāk izskatīties pludmalē

  5 viltībiņas, kas liks labāk izskatīties pludmalē

  Laiks pludmalei! Taču, lai atrašanos tur patiešām izbaudītu un ar prieku rādītu savu ķermeni, nekautrējoties par tā nepilnībām, kas, būsim godīgas, piemīt katrai no mums, izmantojiet mazas viltībiņas, kas liks jums pludmalē izskatīties pārliecinoši pievilcīgākai!

 • 7 vienkārši soļi savas pašsajūtas uzlabošanai šoruden

  7 vienkārši soļi savas pašsajūtas uzlabošanai šoruden

  Apnicis pavadīt pēcpusdienas un vakarus sēžot pie televizora? Apnicis tērēt laiku nedēļas nogalēs apmeklējot kafejnīcas? Varbūt ir pienācis laiks to mainīt un izdarīt ko labu arī sev  - sāciet īstenot šos 7 vienkāršos soļus un Jūs jutīsieties un izskatīsieties daudz labāk! 

 • Nelielas pārvērtības guļamistabā spēj ienest lielākas pārmaiņas dzīvē

  Nelielas pārvērtības guļamistabā spēj ienest lielākas pārmaiņas dzīvē

  Vai Jūsu guļamistabai ir nepieciešamas pārvērtības? Pārmaiņām nav jābūt lielām un dārgām – Jūs būsiet pārsteigts, kā ar nelielām izmaiņām variet radīt tik lielas pārvērtības.

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!