Vai sekss ar bijušo ir laba doma?

Vai sekss ar bijušo ir laba doma?

Tā var likties tik kārdinoša... it īpaši, ja jums pietrūkst tuvības un komforta. Es runāju par domu piezvanīt savam bijušajam un uzaicinātu pie sevis nedaudz “iedzert” (un tad, protams, kaislē noplēst viņam kreklu jau pie durvīm), vai arī satiekot viņu bārā, pēc glāzītes vai divām ļauties izjūtām – “Kāpēc gan ne, jo viņš joprojām ir velnišķīgi seksīgs!”

Kādēļ sekss ar bijušo patiešām nav tik laba ideja?

Tā var likties tik kārdinoša... it īpaši, ja jums pietrūkst tuvības un komforta. Es runāju par domu piezvanīt savam bijušajam un uzaicinātu pie sevis nedaudz “iedzert” (un tad, protams, kaislē noplēst viņam kreklu jau pie durvīm), vai arī satiekot viņu bārā, pēc glāzītes vai divām ļauties izjūtām – “Kāpēc gan ne, jo viņš joprojām ir velnišķīgi seksīgs!”

Neberiet sāli brūcēs

Ja jūs joprojām neesat tikusi “viņam” pāri, nenododieties ar viņu aktivitātēm gultā, it īpaši, ja vēlaties to izmantot tikai kā veidu, lai atjaunot attiecības. Tas ir pirmais un vissvarīgākais noteikums.

Nav nekādas garantijas, ka pēc kaislīgas kopā pavadītas nakts, viņš pēkšņi atkal sāks jūs mīlēt un tad nu ir pilnīgi skaidrs, ka jūs nožēlosiet šo rīcību un jūsu sirds lūzīs vēl vairāk.

Vai šis var būt veids, kā pielikt punktu?

Ja jums ir grūti viņu aizmirst, viena nakts neremdēs sāpes un nepalīdzēs jums tikt tam pāri. Tas drīzāk tikai uzplēsīs vecās brūces.

Lai gan, ir iespējams gluži pretēji – sekss ar viņu var nozīmēt šīs jūsu dzīves nodaļas beigas un ļaus virzīties uz priekšu. Galu galā, jūs pati zināt daudz labāk, tāpēc vadieties pēc emocijām!

Neaizmirstiet, kādēļ jūsu attiecības izjuka

 • Ja šķiršanās ir nesena un joprojām sāpīga, pat nedomājiet par seksu ar savu bijušo. Kādēļ lieki mocīt sevi?
 • Taču, ja jūsu kopā pavadītie laiki beidzās sen, labs sekss liks jums brīnīties – “Kādēļ jūs vispār izšķīrāties?” Tādēļ paturiet prātā iemeslu, kas lika jums iet citu ceļu, jo tas droši vien bija pamatots, un atcerieties, ka “suns spalvu met, bet tikumu nemet”.

Bezemociju sekss?

Neliecieties gultā ar savu bijušo arī, ja zināt, ka jūsu pašcieņa nespēs tikt galā ar seksu bez emocijām. Ja vien jūs nejūtaties kā Samanta no seriāla “Sekss un lielpilsēta”, var gadīties, ka pamostoties no rīta jūs jutīsieties izmantota vai arī ar pamatīgām morālajām paģirām.

Turieties tālāk no "memmesdēliņiem"

Iesakam jums nelekt palagos, ja puisis ir īsts memmesdēliņš – kopīgo attiecību periodā vairāk laika un vairāk uzmanības pievērsa sev, azartspēlēm vai iedzeršanai, nevis jums un, ja viņš pret jums izturējās bērnišķīgi, nepienācīgi vai pat vardarbīgi. Mīliet sevi un patiešām izvairieties no viņa!

Kādā gadījumā seksam ar bijušo ir jādod zaļā gaisma?

Nav šaubu, ka jūsu bijušais jūs ļoti labi pazīst un zina, kā jums sagādāt orgasmu – galu galā, kopā ar viņu jūs esat pavadījusi daudz laimīgu stundu. Vai tas nozīmē, ka varat ar mierīgu sirdi lekt viņa gultiņā?

Tikai tad:

 • ja esat droša, ka neviens no jums nelolo cerības un
 • ja jūs abi esat sadziedējuši vecās brūces.

Bez tam, ja zināt, ka vairāk neesat kopā tāpēc, ka jums ir atšķirīgi dzīves uzskati, bet jūs joprojām esat traki viens pēc otra, šādam gadījuma seksam nevajadzētu būt nekādiem šķēršļiem.

Nepieciešamais “aprīkojums”

Taču neaizmirstiet par ārkārtas pasākumiem: jūs nekad nevarat zināt, ar ko jūsu bijušajam ir intīmas attiecības pēc tam, kad pārtraucāt draudzību, tādēļ rīkojieties tā, it kā jūs liktos gultā ar svešinieku. Neaizmirstiet par prezervatīvu!

Jauns sākums?

Sekss ar bijušo var nozīmēt arī jaunu sākumu. Iespējams, ka pēc šķiršanās jūs abi esat mainījušies vai arī sapratuši, ka viens bez otra nespējat dzīvot.

Jebkurā gadījumā, vissvarīgākais ir tas, lai jūsu lēmums būtu pārdomāts un nesaistīts ar veltām cerībām.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!