Mīlēšanās - kaislīga mīlestība

Mīlēšanās - kaislīga mīlestība

Kad Jūs esiet sapratis, ka ir pienācis laiks izrādīt savu mīlestību Jūsu sapņu vīrietim vai sievietei, Jūs, iespējam kļūstiet nervozs un sākumā pat nedaudz baidāties. Mīlestības izrādīšana vienmēr ir bijusi viens no Jūsu kaislīgākajiem sapņiem.

Lielāka kaisle Jūsu attiecībās...

Kad Jūs esiet sapratis, ka ir pienācis laiks izrādīt savu mīlestību Jūsu sapņu vīrietim vai sievietei, Jūs, iespējam kļūstiet nervozs un sākumā pat nedaudz baidāties. Mīlestības izrādīšana vienmēr ir bijusi viens no Jūsu kaislīgākajiem sapņiem.

Kaislīgas mīlēšanās pozas ir ļoti dažādas: no klasiskiem augšā/apakšā variantiem līdz pat visneiedomājamākajām vertikālajām un diagonālajām pozīcijām. Kaislīgo pozu sarakstu varētu turpināt un turpināt. Sekojošie trīs ieteikumi palīdzēs Jums izvēlēties vai radīt savu kaislīgās mīlēšanās pozu.

1. Kaislīgas mīlēšanās laikā tiecieties pēc psiholoģiska komforta.

Kas Jūs uzbudina gan fiziski, gan psiholoģiski? Bieži vien tā ir spēja mīlēšanās laikā redzēt partneri, vai kas ir daudz uzbudinošāk – redzēt viņa siluetu. Tas, protams, ir atkarīgs no katra individuāli, bet koncentrēšanās uz psiholoģiskajiem uzbudināšanās veidiem, var radīt vairāk kaislīgas mīlēšanās pozas.

2. Liekot akcentu uz komfortu, Jūs mīlējoties gūsiet ne tikai patīkamas emocijas.

Bet arī padarīsiet šo procesu daudz efektīgāku. Tas ir vienkārši, bet ļoti svarīgi, domājot par psiholoģisku un fizisku komfortu Jūs varat veicināt kaislīgu mīlēšanās pozu radīšanu, vai arī – aizmirstot par šo faktoru – sagraut kaisli.

Pievērsiet uzmanību arī tādiem individuālajiem aspektiem kā sāpes mugurā, stāvēšana uz ceļiem, vai atrašanās stāvus pozīcijā utt. Taču kopumā, Jūs nekad nekļūdīsieties, ja abi spēsiet sev radīt ērtuma un nepiespiestības atmosfēru.

3. Izvēlieties pareizu pozu...

Ieņemiet pozu, kurā Jūs spējat ilgstoši „kaifot”, kas ļaus Jums uzturēt paaugstinātu baudas līmeni līdz pat orgasma iestāšanās brīdim. Iespējams, ka šis ieteikums vairāk attiecas uz vīriešiem, kas var izvēlēties tādu pozu, kura ļauj viņam „palikt vietiņā” līdz īstajam brīdim.

Protams, tas attiecas arī uz sievietēm – neieņemiet mīlēšanās laikā tādu pozu, kurā Jums būs grūti vai pat neiespējami sasniegt baudu.

Lai mīlēšanās sniegtu neaizmirstamu baudu abiem.

Galvenais ir atklāt un radīt mazliet erotisku un efektīgu mīlēšanās pozu, kurā būtu iekļauti visi trīs augstāk minētie faktori. Ja vienam partnerim kaut kas patīk labāk, bet otram tas nešķiet tik patīkami, ir svarīgi atrast kopsaucēju, lai mīlēšanās sniegtu neaizmirstamu baudu abiem.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!