Cik daudz seksa nepieciešams veselības uzturēšanai

Cik daudz seksa nepieciešams veselības uzturēšanai

Uzzini vai seksuālas attiecības spēj Jūs pasargāt no saaukstēšanās vīrusiem. 

Vai seks var novērst iesnas?

Nākošreiz, kad Jūs saķersit iesnas, Jūsu daktera padoms varētu būt sekojošs: „Sasniedziet divus orgasmus un piezvaniet man no rīta”.

Vadoties pēc Carl J. Charnetski, psiholoģijas profesora un Francis X. Brennan, Jr., psiholoģijas profesora asistenta, Wilkes universitātē Pensilvānijā, veiktajiem pētījumiem, šķiet, ka cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar seksu, ir lielāks imūnglobulīna A (IgA) antivielu līmenis, nekā tiem, kas ar seksu nodarbojas mazāk kā reizi nedēļā.

IgA, kas ir visās gļotu membrānās un arī asinīs, ir visdominējošākais no piecām galvenajām antivielām, kuras ir organisma aizsardzības mehānisma daļa, kas cīnās pret slimībām.

Cilvēka imūnsistēmas galveno funkciju raksturo IgA līmeņi.

Pētījumā, IgA tika mērīts siekalu paraugos, kurus paņēma no sieviešu un vīriešu dzimuma pēdējā kursa studentiem. Pētījuma veicēji uzdeva studentiem jautājumus par viņu seksuālajiem sakariem, tai skaitā dzimumsakariem, attiecību ilgumu un studentu apmierinātību ar viņu seksuālajām attiecībām.

Iegūtā informācija atklāja četras seksuālā periodiskuma klasifikācijas:

 • Nav seksuālo attiecību;
 • retas seksuālās attiecības (retāk kā reizi nedēļā),
 • biežas seksuālās attiecības (reizi vai divas reizes nedēļā)
 • ļoti biežas seksuālās attiecības (trīs vai vairāk reizes nedēļā).

Charnetski sacīja: „Salīdzinot visas kategorijas, tai skaitā „Ļoti biežas seksuālās attiecības”, mēs atradām IgA koncentrāciju par trešdaļu vairāk grupā „Biežas seksuālās attiecības”.

Tātad – sastādot savu seksuālo attiecību kalendāru, neaizraujaties pārāk daudz. Partnerattiecību gaitā izveidotajām seksuālajam attiecībām vidēji vajadzētu būt vienu līdz divas reizes nedēļā, tādējādi maksimāli nodrošinot spēcīgu imūnsistēmu…nu, vismaz studentu vecuma grupā.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!