7 iemesli, kāpēc sportiskas sievietes ir labākas gultā

7 iemesli, kāpēc sportiskas sievietes ir labākas gultā

Vai jums mēdz būt grūti atrast motivāciju, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Ja jums nepieciešama papildu motivācija, lai beidzot pieceltos no dīvāna un sāktu kustināt pēcpusi – piedāvājam 7 iemeslus, lai nodarbotos ar regulārām fiziskām aktivitātēm, kuriem nespēsiet pretoties!

Vai jums mēdz būt grūti atrast motivāciju, lai sāktu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm? Vai jūsu mīļotais vēlas uzlabot fizisko formu un vēlas, lai jūs viņam piebiedrotos ceļā uz to? Ja jums nepieciešama papildu motivācija, lai beidzot pieceltos no dīvāna un sāktu kustināt pēcpusi – piedāvājam 7 iemeslus, lai nodarbotos ar regulārām fiziskām aktivitātēm, kuriem nespēsiet pretoties!

1. Īstajos brīžos viņām neiemetas krampji

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka tūlīt, tūlīt sasniegsiet baudas virsotni, taču negaidīti kājā iemetas krampis, un viss, ko jūs varat darīt, ir apgulties un kliegt no sāpēm dažas nākamās minūtes. Un arī orgasms pa šo laiku ir krietni attālinājies...

Ar šādu problēmu jums nekad nenāktos saskarties, ja regulāri uzturētu sevi labā fiziskā formā. Spēcīgi, izturīgi muskuļi ne tikai labi izskatās un liek būt stiprākiem, bet arī lieliski noder gultas prieku izbaudīšanai.

2. Viņas ir pārliecinātākas un pašes sev labāk patīk

Ja jums nepatīk savi augšstilbi, satraucaties par tauciņiem uz vēdera vai vienkārši nejūtaties pārliecināta par savu izskatu kopumā, tad arī sekss visdrīzāk, nebūs tik lielisks, kā varētu būt.

Sekss lielākoties notiek mūsu smadzenēs, nevis ķermenī, tāpēc ir tik svarīgi, lai jūs justos labi savā ķermenī, būtu apmierināta un varētu atslābināties un baudīt seksu. Un ja esat labā fiziskā formā, justies labi savā ādā jums nesagādās nekādas grūtības!

3. Viņas spēj turēt līdzi

Ja kādreiz esat piedzīvojušas lielisku seksu (un mēs ceram, ka esat!), tad jūs, iespējams, zināt, ka tas var būt gana straujš un prasīt lielu fizisko izturību. Tas var būt ilgs, ļoti ilgs, un arī ļoti intensīvs, un labāk, lai negribas atvilkt elpu...

Ja nodarbojaties ar skriešanu un, noskrienot pāris kilometru, vēl varat paelpot, tad ar seksu visdrīzāk varat nodarboties, cik vien ilgi vēlaties, un tempa turēšana jums nesagādās grītības. Tas nozīmē, ka spējat izbaudīt visus seksa priekus bez aizelšanās!

4. Viņas ir lokanākas un izveicīgākas

Ja iepriekš esat izmēģinājušas vien ierasto misionāru pozu (un, vēlreiz – mēs ceram, ka esat!), tad zināt, ka tā nav tik vienkārša, kā sākumā šķiet. Protams, dažas pozas ir vienkāršas un to izpildei nav nepieciešama liela lokanība, taču tās, kuras spēj sniegt vislielāko baudu, ir arī gana prasīgas attiecībā uz ķermeņa sagatavotību.

Ja esat labā fiziskā formā, jūs droši vien arī esat daudz lokanāka, nekā vidēji sievietes, kas ikdienā nenodarbojas ar fiziskiem vingrinājumiem, un tas nozīmē ne vien to, ka varat veikt dažnedažādas jogas pozas, bet arī, ka varat izmēģināt virkni satriecošu seksa pozu, kas piešķils nebijušu dzirksi jūsu guļamistabas aktivitātēm.

5. Viņām ir labāka asinsrite stratēģiski svarīgākajās ķermeņa daļās

Ar „stratēģiski svarīgākajām ķermeņa daļām” šeit, protams, domāti dzimumorgāni. Jā, sieviešu dzimumorgānu asinsapgāde būtiski uzlabojas, sievietei iegūstot trenētāku ķermeni, tāpēc ir tik svarīgi regulāri nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

Uzlabota asinsrite nozīmē labāku seksu, palielina iespēju sasniegt orgasmu, turklāt ievērojami spēcīgāku orgasmu. Jūs, iespējams, varat pārtraukt lasīt šo rakstu jau šobrīd – tomēr turpiniet, ir vēl pāris iemeslu!

6. Viņām ir augstāks libido

Sākumā var šķist, ka starp šīm lietām nav nekādas saiknes, tomēr būšana labā fiziskā formā patiesībā vairos jūsu dzimumtieksmi. Tas nozīmē, ka jums ne tikai būs labāks sekss, bet arī jūsu vēlme pēc seksa atjaunosies daudz biežāk. Šajā situācijā visi ir ieguvēji!

Spēcīgāk izteikts libido nozīmē arī to, ka jūs vairāk izbaudīsiet seksu. Pāris stundas sporta zālē varētu sniegt jums daudz vairāk laba seksa – kāpēc jūs vēl atrodaties uz dīvāna?

7. Viņām vienmēr pietiek spēka seksam

Visi pazīstam sajūtu, kad pēc garas, nogurdinošas dienas gluži vienkārši nepietiek enerģijas, lai nodarbotos ar seksu. Bet tā tas nenotiek ar cilvēkiem, kas ir fiziski labā formā. Viņiem enerģijas vienmēr ir vairāk nekā pietiekami visām aktivitātēm savā dzīvē, ieskaitot seksu.

Tas var izklausīties dīvaini, tā kā treniņš var patērēt ļoti daudz spēka. Taču beigās tas sniedz vairāk enerģijas, nekā jums bija sākotnēji. Tāpēc ir vērts piepūlēties un pasvīst sporta zālē, un justies seksīgas enerģijas pilnai guļamistabā.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!