Neizgulēšanās var novest pie šķiršanās?

Neizgulēšanās var novest pie šķiršanās?

Ideālā pasaulē mēs visi dienu sāktu izgulējušies, priecīgi un atpūtušies bez nekādas vajadzības no kafijas(vai divām, vai divām kafijām un kādas krūzītes espresso). Kofeīns varbūt liek mums pamosties, bet tas nedod visu to pozitīvo, ko dod miegs. Neizgulēšanās pa nakti iespaido mūsu domāšanu, fizisko stāvokli un garastāvokli, viss šis kopums iespaido arī mūsu attiecības. Kā? Uzzini to šeit!

5 lietas, kā neizgulēšanās ietekmē attiecības:

1. Miega trūkums var padarīt Tevi mazāk pievilcīgu.

Cilvēkiem patīk fiziski pievilcīgi partneri, jo zemapziņā pirmajā brīdī vairāk simpatizē vizuāli izskatīgi cilvēki. Zinātnieku pētījumā, kurā tika rādītas fotogrāfijas ar cilvēkiem, kas pietiekoši daudz guļ un kas guļ par maz, pierādījās, ka cilvēki, kas nav pietiekami daudz izgulējušies, vizuāli šķiet mazāk pievilcīgi un mazāk veselīgi.

2. Miega trūkums pasliktina Tavu humora izjūtu.

Likt otram cilvēkam smieties ir viena no nozīmīgākajām lietām attiecībās. Kāpēc? Tāpēc, ka tas piesaista otru pusīti - smiešanās rada pozitīvas emocijas, kuras pēc tam arī paliek prātā un cilvēks uzreiz asociējas ar kaut ko patīkamu pat neatceroties to, kas ir bijis runāts, darīts utt. Neizgulēšanās izrādās ļoti ietekmē cilvēka humora izjūtu, jo, lai izdomātu joku, ir nepieciešamas augstas izzināšanas spējas, prātā ir jāizanalizē, kas tajā brīdī patiks otram cilvēkam. Ir jāsaprot vai tāda tipa joks otru neaizskars vai nešķitīs garlaicīgs. Šī spēja ir saistīta ar izgulēšanos, pat kafija nepalīdz uzlabot izzināšanas spējas, ja esi miegains.

3. Mazāk miega = mazāk prieka attiecībās.

Tas, kāda ir tuvības sajūta ar partneri, cik droši jūties saistība ar attiecībām, kādas ir pozitīvās emocijas no šīm attiecībām - tās visas lietas ir saistītas arī ar to, cik labi esi izgulējies. Pētījumi rāda, ka pāri, kuriem nav miega traucējumu, kas ievēro 7-9 stundu gulēšanu diennaktī, ir priecīgāki. Tātad, ja neizgulēsies, tad arī nejutīsi tik daudz pozitīvu emociju par to, kāds ir cilvēks tev blakus, ko viņš tev sniedz un ko jauku tev dara.

4. Pārāk maz guli? Tas ir iemesls, kāpēc strīdies tik daudz.

Neseni pētījumi liecina, ka gadījumos, kad kāds no partneriem nav pietiekoši daudz gulējis, ir liela iespēja, ka izvertīsies konflikts. Cilvēki, kas guļ nepietiekami daudz, vairāk tiecas uz strīdiem un negatīvām emocijām, kā arī sliktāk spēj izvairīties no konflikta situācijām un tās atrisināt. Tā kā ir tikai normāli, ka cilvēku domas atsevišķos gadījumos dalās, tad parasti to ir iespējams atrisināt izrunājot un saprotot, kāpēc otra pusīte uztver konkrēto lietu tā kā uztver un kura variants ir atbilstošāks. Tomēr, gadījumos, kad viens no šiem cilvēkiem nav pietiekami gulējis, visticamāk, izvērtīsies strīds.  

5. Miega trūkums negatīvi ietekmē pareizu lēmumu pieņemšanu.

Attiecības pieprasa pieņemt dažādus lēmumus, gan pašā pirmajā tikšanās reizē, gan arī veidojot ilglaicīgas attiecības. Galvā rodas jautājumi: Vai šis cilvēks man ir īstais? Vai iepazīstināt šo cilvēku ar manu ģimeni? Varbūt mums vajadzētu šķirties? Šādu lēmumu pieņemšanai ir nepieciešams kārtīgi apdomāties un visu izanalizēt. Miega trūkums tev to traucēs darīt, tu jutīsies noguris un negatīvās emocijas kļūs negatīvākas, prāts būs mazliet vienaldzīgāks un nedomās pietiekoši tālu uz priekšu - viss šķitīs mazāk sevišķs un īpašs.   Secinājums: dari visu, lai kārtīgi izgulētos. To palīdzēs izdarīt kvalitatīvi matrači, spilveni un segas. Ja vēlies, lai attiecības būtu patīkamas, velti katru nakti vismaz 7-9 stundas miegam.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!